Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | V, 67 - 65 | 0 - 1 |
FRIKKER Marcell (21) (Szolnoki Olaj KK U20) |
KÓKAI Dávid (8) (Szolnoki Olaj KK U20) |
FRIKKER Marcell (4) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Földvári Tamás, Varga Flóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Sopron KC U20 | O | V, 61 - 66 | 0 - 2 |
WERNER Viktor (15) (Sopron KC U20) |
TAIWO Samuel (12) (Szolnoki Olaj KK U20) |
WERNER Viktor (8) (Sopron KC U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | I | V, 67 - 59 | 0 - 3 |
TAIWO Samuel (22) (Szolnoki Olaj KK U20) |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (11) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (7) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Márkus Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | GY, 120 - 54 | 1 - 3 |
KÓKAI Dávid (25) (Szolnoki Olaj KK U20) |
SZABÓ Norbert (12) (Szolnoki Olaj KK U20) |
ONDIMA Olivér (6) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Pál-Szabó Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | GY, 72 - 98 | 2 - 3 |
LÉVI Kevin Dominik (28) (Alba Fehérvár U20) |
ANDA Dávid (13) (Szolnoki Olaj KK U20) |
NAGY Dömötör (5) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Rácz István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | JP Auto - JKSE U20 | O | GY, 112 - 40 | 3 - 3 |
KÓKAI Dávid (23) (Szolnoki Olaj KK U20) |
TAIWO Samuel (13) (Szolnoki Olaj KK U20) |
DEMECS Máté (6) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MAFC U20 | I | V, 84 - 70 | 3 - 4 |
RUDNER Gábor (20) (Szolnoki Olaj KK U20) |
NAGY Gergely István (13) (MAFC U20) |
FEHÉR Ákos (7) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Horváth Csongor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Egis Körmend U20 | I | GY, 57 - 59 | 4 - 4 |
MÁRTON Ádám (25) (Egis Körmend U20) |
TAIWO Samuel (13) (Szolnoki Olaj KK U20) |
MURAI Gábor (4) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Bognár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | GY, 94 - 62 | 5 - 4 |
VUKCEVIC Nikola (34) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
TAIWO Samuel (13) (Szolnoki Olaj KK U20) |
FRIKKER Marcell (5) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kaposvári KK U20 | O | GY, 95 - 72 | 6 - 4 |
BOGDÁN Benedek (25) (Kaposvári KK U20) |
TAIWO Samuel (15) (Szolnoki Olaj KK U20) |
HOCK Gergő János (7) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Csaba, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | I | V, 88 - 58 | 6 - 5 |
DURÁZI Krisztofer (24) (Falco KC U20) |
ANDA Dávid (11) (Szolnoki Olaj KK U20) |
DURÁZI Krisztofer (5) (Falco KC U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Forrai Sámuel, Bognár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | DEAC U20 | O | V, 81 - 87 | 6 - 6 |
RUDNER Gábor (27) (Szolnoki Olaj KK U20) |
SZABÓ Norbert (12) (Szolnoki Olaj KK U20) |
TÓTH Bence Miklós (5) (DEAC U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | GY, 84 - 110 | 7 - 6 |
KIS Attila Raul (30) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
KOVÁCS Benedek Máté (8) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
ONDIMA Olivér (6) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Szabó Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | GY, 77 - 61 | 8 - 6 |
KÓKAI Dávid (21) (Szolnoki Olaj KK U20) |
TAIWO Samuel (14) (Szolnoki Olaj KK U20) |
ONDIMA Olivér (6) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Pál-Szabó Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Sopron KC U20 | I | GY, 54 - 58 | 9 - 6 |
RUDNER Gábor (17) (Szolnoki Olaj KK U20) |
POLGÁRDY Ádám (11) (Sopron KC U20) |
POLGÁRDY Ádám (8) (Sopron KC U20) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | V, 83 - 79 | 9 - 7 |
VUKCEVIC Nikola (34) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
TAIWO Samuel (11) (Szolnoki Olaj KK U20) |
RUDNER Gábor (3) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: GAMF Sportcsarnok - Törös Olga | Játékvezetők: Fekete Csaba, Maráz András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | O | V, 69 - 71 | 9 - 8 |
TAIWO Samuel (20) (Szolnoki Olaj KK U20) |
TAIWO Samuel (27) (Szolnoki Olaj KK U20) |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (6) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | GY, 107 - 46 | 10 - 8 |
KÓKAI Dávid (20) (Szolnoki Olaj KK U20) |
RÉKASI Bojta Bendegúz (12) (Szolnoki Olaj KK U20) |
DEMECS Máté (5) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | JP Auto - JKSE U20 | I | GY, 47 - 93 | 11 - 8 |
ANDA Dávid (23) (Szolnoki Olaj KK U20) |
ANDA Dávid (19) (Szolnoki Olaj KK U20) |
KÓKAI Dávid (7) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | GY, 70 - 91 | 12 - 8 |
PLÉZER Gábor (19) (Atomerõmû SE U20) |
SZABÓ Norbert (12) (Szolnoki Olaj KK U20) |
PUPP Bence (7) (Atomerõmû SE U20) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Maár Gábor, Sterczer Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | MAFC U20 | O | GY, 91 - 69 | 13 - 8 |
KATONA József Bence (30) (MAFC U20) |
BORDÁCS Gábor Soma (14) (MAFC U20) |
KÓKAI Dávid (7) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Egis Körmend U20 | O | GY, 86 - 69 | 14 - 8 |
TAIWO Samuel (29) (Szolnoki Olaj KK U20) |
TAIWO Samuel (15) (Szolnoki Olaj KK U20) |
KISS Mátyás (7) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szpiró Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | O | GY, 89 - 70 | 15 - 8 |
DURÁZI Krisztofer (22) (Falco KC U20) |
TAIWO Samuel (10) (Szolnoki Olaj KK U20) |
DANCSECS András (9) (Falco KC U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | DEAC U20 | I | V, 74 - 68 | 15 - 9 |
RUDNER Gábor (31) (Szolnoki Olaj KK U20) |
TAIWO Samuel (15) (Szolnoki Olaj KK U20) |
KÓKAI Dávid (5) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp Ádám, Nemes Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | GY, 84 - 70 | 16 - 9 |
RUDNER Gábor (38) (Szolnoki Olaj KK U20) |
TAIWO Samuel (19) (Szolnoki Olaj KK U20) |
DOKTOR Péter László (7) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mile Gábor, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Kaposvári KK U20 | I | GY, 65 - 93 | 17 - 9 |
FILIPOVITY Péter Milán (26) (Kaposvári KK U20) |
TAIWO Samuel (15) (Szolnoki Olaj KK U20) |
BOGDÁN Benedek (5) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mérei Áron, Szántó Dénes |