Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BME-MAFC | I | V, 65 - 52 | 0 - 1 |
DOBOS Viktor (17) (BME-MAFC) |
ANDRÁSSY Géza (13) (BME-MAFC) |
DOBOS Viktor (5) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Makrai Márton, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem | O | GY, 106 - 61 | 1 - 1 |
KÁMÁN Bálint (26) (Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem) |
DEBRECENI Dániel (12) (TFSE) |
DEBRECENI Dániel (7) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Józsa A. Junior, Makrai Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PTE-EMES Petőfi SE | I | GY, 62 - 83 | 2 - 1 |
FÜLÖP László Botond (20) (TFSE) |
FÜLÖP László Botond (12) (TFSE) |
SINKOVITS Dániel Péter (8) (TFSE) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Veszprémi Egyetemi SC | O | GY, 82 - 57 | 3 - 1 |
TAKÁCS András (24) (Veszprémi Egyetemi SC) |
DEBRECENI Dániel (13) (TFSE) |
SINKOVITS Dániel Péter (9) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Oláh Márk, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PTE-PEAC | O | GY, 71 - 67 | 4 - 1 |
BOINITZER Dávid (24) (TFSE) |
KIS Milán (12) (PTE-PEAC) |
BENKE Krisztián (7) (PTE-PEAC) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Nepp László, Makay Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | I | V, 90 - 83 | 4 - 2 |
BOINITZER Dávid (27) (TFSE) |
MOHAY Péter (12) (TFSE) |
MOHAY Péter (8) (TFSE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Tibor, Lipics László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | SMAFC | O | GY, 89 - 66 | 5 - 2 |
BERNECZEI László István (23) (SMAFC) |
BERNECZEI László István (12) (SMAFC) |
HORVÁTH Kristóf István (10) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Makrai Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BME-MAFC | O | GY, 78 - 61 | 6 - 2 |
HORVÁTH Kristóf István (26) (TFSE) |
SZÁLAS Gábor (12) (BME-MAFC) |
FEHÉR Ákos (8) (BME-MAFC) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Gaál István, Józsa A. Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem | I | GY, 90 - 96 | 7 - 2 |
HORVÁTH Kristóf István (33) (TFSE) |
NOVÁK Bence (14) (TFSE) |
KÁMÁN Bálint (8) (Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PTE-EMES Petőfi SE | O | GY, 110 - 73 | 8 - 2 |
HORVÁTH Barnabás (18) (TFSE) |
KÁRPÁTI Balázs (11) (PTE-EMES Petõfi SE) |
HORVÁTH Kristóf István (17) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Szakáll István dr., Sentényi Barna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Veszprémi Egyetemi SC | I | GY, 50 - 72 | 9 - 2 |
HARIS Róbert (24) (TFSE) |
TAKÁCS András (12) (Veszprémi Egyetemi SC) |
PETRUCSIK Bence (8) (TFSE) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Rácz István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | PTE-PEAC | I | GY, 83 - 92 | 10 - 2 |
HORVÁTH Kristóf István (19) (TFSE) |
KŐVÁGÓ-LASKA Márk (11) (PTE-PEAC) |
HORVÁTH Kristóf István (9) (TFSE) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | O | GY, 87 - 67 | 11 - 2 |
HORVÁTH Kristóf István (25) (TFSE) |
BOINITZER Dávid (16) (TFSE) |
PETRUCSIK Bence (8) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | SMAFC | I | V, 91 - 75 | 11 - 3 |
BERNECZEI László István (29) (SMAFC) |
BERNECZEI László István (12) (SMAFC) |
PETRUCSIK Bence (7) (TFSE) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |