Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Debreceni Egyetem | O | V, 70 - 74 | 0 - 1 |
ASZTALOS Soma (26) (Debreceni Egyetem) |
BAK Márton (16) (Debreceni Egyetem) |
DR.SZEKERES Ábel (9) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Oláh Márk, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szegedi RSC | I | GY, 71 - 78 | 1 - 1 |
KERESZTY Domos (36) (Szegedi RSC) |
MAYER Ákos (14) (Szegedi RSC) |
JAKUCS Balázs (4) (ELTE BEAC) |
Aréna: SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Cecília |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | I | V, 87 - 68 | 1 - 2 |
GÁSPÁR Balázs (26) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
GÁSPÁR Balázs (10) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
BUS Iván Krisztián (8) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: Nyíregyházi Főiskola | Játékvezetők: Zalai Ákos, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Közgáz SC és DSK | O | V, 67 - 78 | 1 - 3 |
SZALAY Ákos Péter (19) (Közgáz SC és DSK) |
CZIBULA Dávid Bence (11) (ELTE BEAC) |
JAKUCS Balázs (5) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Miskolci Egyetem | O | V, 54 - 77 | 1 - 4 |
TAKÁCS Dániel (21) (Miskolci Egyetem) |
HOMOKI Donát László (10) (Miskolci Egyetem) |
TAKÁCS Dániel (5) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Major Ádám, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | EKE Eger | I | V, 80 - 53 | 1 - 5 |
GYURCSÁNYI Péter (14) (ELTE BEAC) |
ILLÉS Balázs (11) (EKE Eger) |
VERES Dávid (4) (EKE Eger) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | NKE SE | O | GY, 66 - 56 | 2 - 5 |
SOLYMOSI Tamás György (24) (NKE SE) |
SOLYMOSI Tamás György (8) (NKE SE) |
MOKOS Dániel (4) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Horváth Csongor, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Debreceni Medikus SE | I | GY, 71 - 103 | 3 - 5 |
DR. URBÁN Antal (29) (Debreceni Medikus SE) |
MOKOS Dániel (12) (ELTE BEAC) |
MOLNÁR Alex (8) (ELTE BEAC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szegedi RSC | O | GY, 68 - 46 | 4 - 5 |
GYURCSÁNYI Péter (24) (ELTE BEAC) |
KORCSMÁROS Péter (13) (Szegedi RSC) |
BOGNÁR Domokos (4) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Szakáll István dr., Gaál István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Debreceni Egyetem | I | V, 92 - 65 | 4 - 6 |
GYURCSÁNYI Péter (27) (ELTE BEAC) |
ASSZú Ádám (13) (Debreceni Egyetem) |
SZŰCS Máté (8) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | O | V, 48 - 84 | 4 - 7 |
CZURA Attila (23) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
GÁSPÁR Balázs (12) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
BUS Iván Krisztián (12) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Közgáz SC és DSK | I | V, 83 - 63 | 4 - 8 |
CZIBULA Dávid Bence (20) (ELTE BEAC) |
SZATMÁRI Barnabás (15) (Közgáz SC és DSK) |
SZALAY Ákos Péter (5) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Sentényi Barna, Szilágyi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Miskolci Egyetem | I | V, 118 - 62 | 4 - 9 |
SZEPESI Szabolcs (32) (Miskolci Egyetem) |
MONTAI Márton (12) (Miskolci Egyetem) |
TAKÁCS Dániel (10) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | EKE Eger | O | V, 60 - 95 | 4 - 10 |
GYURCSÁNYI Péter (22) (ELTE BEAC) |
HORVÁTH Róbert (12) (EKE Eger) |
MÉSZÁROS Bence (9) (EKE Eger) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | NKE SE | I | GY, 47 - 75 | 5 - 10 |
SOLYMOSI Tamás György (21) (NKE SE) |
CZIBULA Dávid Bence (12) (ELTE BEAC) |
MOKOS Dániel (4) (ELTE BEAC) |
Aréna: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka | Játékvezetők: Czupi Márton, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Debreceni Medikus SE | O | GY, 68 - 66 | 6 - 10 |
GYURCSÁNYI Péter (30) (ELTE BEAC) |
MAYER Patrick (15) (ELTE BEAC) |
DR.SZEKERES Ábel (6) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Horváth Csongor, Matics Sándor |