Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 87 - 74 | 0 - 1 |
KARAHODZIC Kemal (22) (KTE-Duna Aszfalt) |
TAYLOR (S) Steven (10) (Falco KC) |
PONGÓ Máté (9) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Török Róbert (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Alba Fehérvár | O | V, 67 - 77 | 0 - 2 |
DRAMICANIN Rastko (21) (KTE-Duna Aszfalt) |
LÓRÁNT Péter (9) (Alba Fehérvár) |
HILL Kasey (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Pozsonyi László (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 88 - 77 | 0 - 3 |
THOMPSON James Bernard (18) (KTE-Duna Aszfalt) |
THOMPSON James Bernard (10) (KTE-Duna Aszfalt) |
VOJVODA Dávid (4) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Pálla Zoltán, Boros Tamás (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | V, 66 - 86 | 0 - 4 |
VOJVODA Dávid (20) (Szolnoki Olaj KK) |
FORD Quincy G. (9) (Szolnoki Olaj KK) |
PONGÓ Máté (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Praksch Péter (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Egis Körmend | O | GY, 89 - 80 | 1 - 4 |
DERASIMOVIC Marko (24) (KTE-Duna Aszfalt) |
CSORVÁSI Milán (8) (Egis Körmend) |
DERASIMOVIC Marko (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Pozsonyi László (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | GY, 93 - 88 | 2 - 4 |
DRAMICANIN Rastko (22) (KTE-Duna Aszfalt) |
DERASIMOVIC Marko (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
PONGÓ Máté (7) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes, Boros Tamás (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 85 - 60 | 2 - 5 |
SIMPSON Trevis (18) (Alba Fehérvár) |
KARAHODZIC Kemal (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
LÓRÁNT Péter (5) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Söjtöry Tamás (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Egis Körmend | I | V, 84 - 67 | 2 - 6 |
DAVIS Steven (23) (Egis Körmend) |
DAVIS Steven (13) (Egis Körmend) |
WRIGHS (R) Marquis (6) (Egis Körmend) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László, Mészáros Balázs dr. (Forrai Sámuel) |