Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház - KTE-Duna Aszfalt
Műsor - 2018. április 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 87 - 74 0 - 1 KARAHODZIC Kemal (22)
(KTE-Duna Aszfalt)
TAYLOR Steve (10)
(Falco KC)
PONGÓ Máté (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Török Róbert (Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. április 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 67 - 77 0 - 2 DRAMICANIN Rastko (21)
(KTE-Duna Aszfalt)
LÓRÁNT Péter (9)
(Alba Fehérvár)
HILL Kasey (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Pozsonyi László (Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. április 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 88 - 77 0 - 3 THOMPSON James Bernard (18)
(KTE-Duna Aszfalt)
THOMPSON James Bernard (10)
(KTE-Duna Aszfalt)
VOJVODA Dávid (4)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Pálla Zoltán, Boros Tamás (Bodrogváry Iván)
Műsor - 2018. április 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 66 - 86 0 - 4 VOJVODA Dávid (20)
(Szolnoki Olaj KK)
FORD Quincy (9)
(Szolnoki Olaj KK)
PONGÓ Máté (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Praksch Péter (Várhalmi Zsolt)
Műsor - 2018. április 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 89 - 80 1 - 4 DERASIMOVIC Marko (24)
(KTE-Duna Aszfalt)
CSORVÁSI Milán (8)
(Egis Körmend)
DERASIMOVIC Marko (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Pozsonyi László (Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. április 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 93 - 88 2 - 4 DRAMICANIN Rastko (22)
(KTE-Duna Aszfalt)
DERASIMOVIC Marko (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
PONGÓ Máté (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes, Boros Tamás (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. május 2. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 85 - 60 2 - 5 SIMPSON Trevis (18)
(Alba Fehérvár)
KARAHODZIC Kemal (11)
(KTE-Duna Aszfalt)
LÓRÁNT Péter (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Söjtöry Tamás (Bodrogváry Iván)
Műsor - 2018. május 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 84 - 67 2 - 6 DAVIS Steven (23)
(Egis Körmend)
DAVIS Steven (13)
(Egis Körmend)
WRIGHT Marquis (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László, Mészáros Balázs dr. (Forrai Sámuel)

Megyei szövetségek