Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház - Egis Körmend
Műsor - 2018. április 7. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 88 - 69 0 - 1 LÓRÁNT Péter (24)
(Alba Fehérvár)
HORTON Christopher (11)
(Alba Fehérvár)
HILL Kasey (10)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Benczur Tamás, Boros Tamás (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. április 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 74 - 85 0 - 2 VOJVODA Dávid (20)
(Szolnoki Olaj KK)
PERRY Kendrick (7)
(Szolnoki Olaj KK)
HALÁSZ Ákos (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Praksch Péter (Gincsai János)
Műsor - 2018. április 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 78 - 95 0 - 3 VÁRADI Benedek (24)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco KC)
GOVENS Darrin (6)
(Falco KC)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Söjtöry Tamás (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. április 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 89 - 80 0 - 4 DERASIMOVIC Marko (24)
(KTE-Duna Aszfalt)
CSORVÁSI Milán (8)
(Egis Körmend)
DERASIMOVIC Marko (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Pozsonyi László (Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. április 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 92 - 87 1 - 4 FERENCZ Csaba (28)
(Egis Körmend)
FERENCZ Csaba (10)
(Egis Körmend)
SIMPSON Trevis (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Ádám József (Balogh László)
Műsor - 2018. május 2. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 67 - 60 1 - 5 PERRY Kendrick (14)
(Szolnoki Olaj KK)
FORD Quincy (15)
(Szolnoki Olaj KK)
WRIGHT Marquis (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Kulcsár Tibor (Páli Kálmán)
Műsor - 2018. május 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 89 - 75 1 - 6 NORFLEET Julian Vincent (19)
(Falco KC)
TAYLOR Steve (12)
(Falco KC)
WRIGHT Marquis (13)
(Egis Körmend)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál, Söjtöry Tamás (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. május 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 84 - 67 2 - 6 DAVIS Steven (23)
(Egis Körmend)
DAVIS Steven (13)
(Egis Körmend)
WRIGHT Marquis (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László, Mészáros Balázs dr. (Forrai Sámuel)

Megyei szövetségek