Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház - Falco KC
Műsor - 2018. április 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 87 - 74 1 - 0 KARAHODZIC Kemal (22)
(KTE-Duna Aszfalt)
TAYLOR Steve (10)
(Falco KC)
PONGÓ Máté (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Török Róbert (Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. április 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 71 - 70 1 - 1 GOVENS Darrin (21)
(Falco KC)
BORISOV Milos (14)
(Falco KC)
PERL Zoltán (4)
(Falco KC)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Frányó Péter (Páli Kálmán)
Műsor - 2018. április 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I GY, 78 - 95 2 - 1 VÁRADI Benedek (24)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco KC)
GOVENS Darrin (6)
(Falco KC)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Söjtöry Tamás (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. április 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 85 - 86 2 - 2 GOVENS Darrin (23)
(Falco KC)
FORD Quincy (8)
(Szolnoki Olaj KK)
MILOSEVIC Strahinja (6)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba, Benczur Tamás, Jakab László (Bodrogváry Iván)
Műsor - 2018. április 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 93 - 88 2 - 3 DRAMICANIN Rastko (22)
(KTE-Duna Aszfalt)
DERASIMOVIC Marko (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
PONGÓ Máté (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes, Boros Tamás (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. május 5. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 82 - 72 3 - 3 HILL Kasey (19)
(Alba Fehérvár)
TAYLOR Steve (12)
(Falco KC)
PERL Zoltán (7)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás, Papp Péter, Török Róbert (Gincsai János)
Műsor - 2018. május 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 89 - 75 4 - 3 NORFLEET Julian Vincent (19)
(Falco KC)
TAYLOR Steve (12)
(Falco KC)
WRIGHT Marquis (13)
(Egis Körmend)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál, Söjtöry Tamás (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. május 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I GY, 99 - 100 5 - 3 TAYLOR Steve (22)
(Falco KC)
TAYLOR Steve (9)
(Falco KC)
GOVENS Darrin (13)
(Falco KC)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes, Jakab László (Faidt Mihály)

Megyei szövetségek