Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 87 - 74 | 1 - 0 |
KARAHODZIC Kemal (22) (KTE-Duna Aszfalt) |
TAYLOR (S) Steven (10) (Falco KC) |
PONGÓ Máté (9) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Török Róbert (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 71 - 70 | 1 - 1 |
GOVENS Darrin Anthony (21) (Falco KC) |
BORISOV Milos (14) (Falco KC) |
PERL Zoltán (4) (Falco KC) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Frányó Péter (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Egis Körmend | I | GY, 78 - 95 | 2 - 1 |
VÁRADI Benedek (24) (Falco KC) |
VÁRADI Benedek (7) (Falco KC) |
GOVENS Darrin Anthony (6) (Falco KC) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Söjtöry Tamás (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | V, 85 - 86 | 2 - 2 |
GOVENS Darrin Anthony (23) (Falco KC) |
FORD Quincy G. (8) (Szolnoki Olaj KK) |
MILOSEVIC Strahinja (6) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Benczur Tamás, Jakab László (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 93 - 88 | 2 - 3 |
DRAMICANIN Rastko (22) (KTE-Duna Aszfalt) |
DERASIMOVIC Marko (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
PONGÓ Máté (7) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes, Boros Tamás (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 82 - 72 | 3 - 3 |
HILL Kasey (19) (Alba Fehérvár) |
TAYLOR (S) Steven (12) (Falco KC) |
PERL Zoltán (7) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Földházi Tamás, Papp Péter, Török Róbert (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Egis Körmend | O | GY, 89 - 75 | 4 - 3 |
NORFLEET Julian Vincent (19) (Falco KC) |
TAYLOR (S) Steven (12) (Falco KC) |
WRIGHS (R) Marquis (13) (Egis Körmend) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál, Söjtöry Tamás (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | GY, 99 - 100 | 5 - 3 |
TAYLOR (S) Steven (22) (Falco KC) |
TAYLOR (S) Steven (9) (Falco KC) |
GOVENS Darrin Anthony (13) (Falco KC) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes, Jakab László (Faidt Mihály) |