Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház - Szolnoki Olaj KK
Műsor - 2018. április 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I GY, 74 - 85 1 - 0 VOJVODA David (20)
(Szolnoki Olaj KK)
PERRY Kendrick (7)
(Szolnoki Olaj KK)
HALASZ Akos (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Praksch Péter (Gincsai János)
Műsor - 2018. április 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 88 - 77 2 - 0 THOMPSON Bernard (18)
(KTE-Duna Aszfalt)
THOMPSON Bernard (10)
(KTE-Duna Aszfalt)
VOJVODA David (4)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Pálla Zoltán, Boros Tamás (Bodrogváry Iván)
Műsor - 2018. április 18. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 81 - 79 3 - 0 MILOSEVIC Strahinja (19)
(Szolnoki Olaj KK)
HARRIS Alandise (10)
(Alba Fehérvár)
VOJVODA David (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Minár László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. április 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I GY, 66 - 86 4 - 0 VOJVODA David (20)
(Szolnoki Olaj KK)
FORD Quincy (9)
(Szolnoki Olaj KK)
PONGO Mate (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Praksch Péter (Várhalmi Zsolt)
Műsor - 2018. április 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I GY, 85 - 86 5 - 0 GOVENS Darrin (23)
(Falco KC)
FORD Quincy (8)
(Szolnoki Olaj KK)
MILOSEVIC Strahinja (6)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba, Benczur Tamás, Jakab László (Bodrogváry Iván)
Műsor - 2018. május 2. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 67 - 60 6 - 0 PERRY Kendrick (14)
(Szolnoki Olaj KK)
FORD Quincy (15)
(Szolnoki Olaj KK)
WRIGHT Marquis (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Kulcsár Tibor (Páli Kálmán)
Műsor - 2018. május 9. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 84 - 67 6 - 1 HILL Kasey (23)
(Alba Fehérvár)
ANDRIC Luksa (12)
(Szolnoki Olaj KK)
HILL Kasey (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Pálla Zoltán, Farkas Gábor (Szabadvári János)
Műsor - 2018. május 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 99 - 100 6 - 2 TAYLOR Steve (22)
(Falco KC)
TAYLOR Steve (9)
(Falco KC)
GOVENS Darrin (13)
(Falco KC)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes, Jakab László (Faidt Mihály)

Megyei szövetségek