Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház - PVSK
Műsor - 2018. április 7. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 94 - 91 1 - 0 GIBBS Sterling (23)
(Kaposvári KK)
IVOSEV Tomiszlav (17)
(Kaposvári KK)
GIBBS Sterling (8)
(Kaposvári KK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Fodor Attila, Pozsonyi László (Schäffer Béla)
Műsor - 2018. április 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 80 - 57 1 - 1 CIRIC Andrija (21)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
JUHOS Levente (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György, Mészáros Balázs dr. (Pázsitka Ferenc)
Műsor - 2018. április 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 106 - 95 2 - 1 BROOKS Devin Clinton (33)
(PVSK)
BROOKS Devin Clinton (9)
(PVSK)
KINNEY James (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Jakab László, Goda László (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. április 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I GY, 84 - 91 3 - 1 DURHAM Jabril (25)
(PVSK)
EILINGSFELD Janos (11)
(Atomerõmû SE)
RUJAK Andras (8)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kulcsár Tibor, Kovács Nimród (Gincsai János)
Műsor - 2018. április 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 73 - 78 4 - 1 GIBBS Sterling (23)
(Kaposvári KK)
SPICA Marko (13)
(Kaposvári KK)
DURHAM Jabril (9)
(PVSK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Balog György, Minár László (Fekete László)
Műsor - 2018. május 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 97 - 87 5 - 1 DURHAM Jabril (27)
(PVSK)
SULOVIC Nenad (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SULOVIC Nenad (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Török Róbert, Esztergályos Róbert (Szabadvári János)
Műsor - 2018. május 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 87 - 74 5 - 2 RADIC Ivica (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
RADIC Ivica (15)
(Zalakerámia ZTE KK)
VAUGHN Deonta Thomas (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Fodor Attila (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. május 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 76 - 75 6 - 2 TARRANT Ricky (24)
(Atomerõmû SE)
EILINGSFELD Janos (17)
(Atomerõmû SE)
DURHAM Jabril (10)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Frányó Péter, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván)

Megyei szövetségek