Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház - Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák
Műsor - 2018. április 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 82 - 55 0 - 1 VAUGHN Deonta Thomas (17)
(Zalakerámia ZTE KK)
DR. MOHÁCSI Máté (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
KINNEY James (5)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Praksch Péter, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. április 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 80 - 57 1 - 1 CIRIC Andrija (21)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
JUHOS Levente (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György, Mészáros Balázs dr. (Pázsitka Ferenc)
Műsor - 2018. április 14. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 68 - 59 1 - 2 JUHOS Levente (16)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SULOVIC Nenad (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
HINDS Jabarie (5)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Hervay Tibor (Fekete László)
Műsor - 2018. április 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 94 - 78 1 - 3 WIRTH Ádám (35)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
HENDLEIN Roland (13)
(Kaposvári KK)
BOLTIC Marko (5)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. április 28. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 81 - 83 1 - 4 SULOVIC Nenad (29)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SULOVIC Nenad (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás, Gál János (Bogárdi János)
Műsor - 2018. május 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 97 - 87 1 - 5 DURHAM Jabril (27)
(PVSK)
SULOVIC Nenad (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SULOVIC Nenad (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Török Róbert, Esztergályos Róbert (Szabadvári János)
Műsor - 2018. május 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 82 - 96 1 - 6 BARNIES Troy (22)
(Atomerõmû SE)
EILINGSFELD János (10)
(Atomerõmû SE)
BOLTIC Marko (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Fekete László)
Műsor - 2018. május 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O V, 65 - 78 1 - 7 IVOSEV Tam�s (18)
(Kaposvári KK)
IVOSEV Tam�s (10)
(Kaposvári KK)
IVOSEV Tam�s (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Gencsev Plámen)

Megyei szövetségek