Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház - Atomerőmű SE
Műsor - 2018. április 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 81 - 70 0 - 1 GIBBS Sterling (24)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (10)
(Kaposvári KK)
SPICA Marko (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Ádám József, Boros Tamás (Bogárdi János)
Műsor - 2018. április 14. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 68 - 59 1 - 1 JUHOS Levente (16)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SULOVIC Nenad (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
HINDS Jabarie (5)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Hervay Tibor (Fekete László)
Műsor - 2018. április 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O V, 84 - 91 1 - 2 DURHAM Jabril (25)
(PVSK)
EILINGSFELD Janos (11)
(Atomerõmû SE)
RUJAK Andras (8)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kulcsár Tibor, Kovács Nimród (Gincsai János)
Műsor - 2018. április 25. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 106 - 90 1 - 3 VAUGHN Deonta Thomas (26)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABO Zsolt (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
KINNEY James (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál, Boros Tamás (Szabadvári János)
Műsor - 2018. május 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 82 - 73 2 - 3 HINDS Jabarie (24)
(Atomerõmû SE)
HENDLEIN Roland (15)
(Kaposvári KK)
RUJAK Andras (7)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Fodor Attila, Balogh Gyula (Pázsitka Ferenc)
Műsor - 2018. május 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 82 - 96 3 - 3 BARNIES Troy (22)
(Atomerõmû SE)
EILINGSFELD Janos (10)
(Atomerõmû SE)
BOLTIC Marko (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Fekete László)
Műsor - 2018. május 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 76 - 75 3 - 4 TARRANT Ricky (24)
(Atomerõmû SE)
EILINGSFELD Janos (17)
(Atomerõmû SE)
DURHAM Jabril (10)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Frányó Péter, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván)
Műsor - 2018. május 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 85 - 79 4 - 4 RADIC Ivica (26)
(Zalakerámia ZTE KK)
RADIC Ivica (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
RUJAK Andras (7)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál, Rácz Zsolt (Valovics István)

Megyei szövetségek