Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kaposvári KK | I | V, 81 - 70 | 0 - 1 |
GIBBS Sterling Dupree (24) (Kaposvári KK) |
HENDLEIN Roland (10) (Kaposvári KK) |
SPICA Marko (7) (Kaposvári KK) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Ádám József, Boros Tamás (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 68 - 59 | 1 - 1 |
JUHOS Levente (16) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
SULOVIC Nenad (12) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
HINDS Jabarie (5) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Hervay Tibor (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | O | V, 84 - 91 | 1 - 2 |
DURHAM Jabril Armin (25) (PVSK) |
EILINGSFELD János (11) (Atomerőmű SE) |
RUJÁK András Baldvin (8) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kulcsár Tibor, Kovács Nimród (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 106 - 90 | 1 - 3 |
VAUGHN Deonta Thomas (26) (Zalakerámia ZTE KK) |
SZABÓ Zsolt András (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
VAUGHN Deonta Thomas (6) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál, Boros Tamás (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 82 - 73 | 2 - 3 |
HINDS Jabarie (24) (Atomerőmű SE) |
HENDLEIN Roland (15) (Kaposvári KK) |
RUJÁK András Baldvin (7) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Fodor Attila, Balogh Gyula (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | GY, 82 - 96 | 3 - 3 |
BARNIES TROY (22) (Atomerőmű SE) |
EILINGSFELD János (10) (Atomerőmű SE) |
BOLTIC Marko (8) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | I | V, 76 - 75 | 3 - 4 |
TARRANT JR Ricky Lafredrick (24) (Atomerőmű SE) |
EILINGSFELD János (17) (Atomerőmű SE) |
DURHAM Jabril Armin (10) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Frányó Péter, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 85 - 79 | 4 - 4 |
RADIC Ivica (26) (Zalakerámia ZTE KK) |
RADIC Ivica (12) (Zalakerámia ZTE KK) |
RUJÁK András Baldvin (7) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál, Rácz Zsolt (Valovics István) |