Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház - Zalakerámia ZTE KK
Műsor - 2018. április 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 82 - 55 1 - 0 VAUGHN Deonta Thomas (17)
(Zalakerámia ZTE KK)
MOHACSI Mate (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
KINNEY James (5)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Praksch Péter, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. április 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 106 - 95 1 - 1 BROOKS Devin Clinton (33)
(PVSK)
BROOKS Devin Clinton (9)
(PVSK)
KINNEY James (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Jakab László, Goda László (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. április 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 94 - 92 1 - 2 RADIC Ivica (28)
(Zalakerámia ZTE KK)
RADIC Ivica (16)
(Zalakerámia ZTE KK)
VAUGHN Deonta Thomas (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Balogh Gyula, Mészáros Balázs dr. (Páli Kálmán)
Műsor - 2018. április 25. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 106 - 90 2 - 2 VAUGHN Deonta Thomas (26)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABO Zsolt (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
KINNEY James (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál, Boros Tamás (Szabadvári János)
Műsor - 2018. április 28. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 81 - 83 3 - 2 SULOVIC Nenad (29)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SULOVIC Nenad (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás, Gál János (Bogárdi János)
Műsor - 2018. május 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 87 - 74 4 - 2 RADIC Ivica (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
RADIC Ivica (15)
(Zalakerámia ZTE KK)
VAUGHN Deonta Thomas (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Fodor Attila (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. május 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 88 - 77 5 - 2 KINNEY James (20)
(Zalakerámia ZTE KK)
RADIC Ivica (14)
(Zalakerámia ZTE KK)
KINNEY James (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Jakab László (Várhalmi Zsolt)
Műsor - 2018. május 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 85 - 79 5 - 3 RADIC Ivica (26)
(Zalakerámia ZTE KK)
RADIC Ivica (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
RUJAK Andras (7)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál, Rácz Zsolt (Valovics István)

Megyei szövetségek