Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház - Kaposvári KK
Műsor - 2018. április 7. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 94 - 91 0 - 1 GIBBS Sterling (23)
(Kaposvári KK)
IVOSEV Tomiszlav (17)
(Kaposvári KK)
GIBBS Sterling (8)
(Kaposvári KK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Fodor Attila, Pozsonyi László (Schäffer Béla)
Műsor - 2018. április 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 81 - 70 1 - 1 GIBBS Sterling (24)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (10)
(Kaposvári KK)
SPICA Marko (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Ádám József, Boros Tamás (Bogárdi János)
Műsor - 2018. április 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 94 - 92 2 - 1 RADIC Ivica (28)
(Zalakerámia ZTE KK)
RADIC Ivica (16)
(Zalakerámia ZTE KK)
VAUGHN Deonta Thomas (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Balogh Gyula, Mészáros Balázs dr. (Páli Kálmán)
Műsor - 2018. április 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 94 - 78 3 - 1 WIRTH Adam (35)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
HENDLEIN Roland (13)
(Kaposvári KK)
BOLTIC Marko (5)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. április 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O V, 73 - 78 3 - 2 GIBBS Sterling (23)
(Kaposvári KK)
SPICA Marko (13)
(Kaposvári KK)
DURHAM Jabril (9)
(PVSK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Balog György, Minár László (Fekete László)
Műsor - 2018. május 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 82 - 73 3 - 3 HINDS Jabarie (24)
(Atomerõmû SE)
HENDLEIN Roland (15)
(Kaposvári KK)
RUJAK Andras (7)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Fodor Attila, Balogh Gyula (Pázsitka Ferenc)
Műsor - 2018. május 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 88 - 77 3 - 4 KINNEY James (20)
(Zalakerámia ZTE KK)
RADIC Ivica (14)
(Zalakerámia ZTE KK)
KINNEY James (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Jakab László (Várhalmi Zsolt)
Műsor - 2018. május 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 65 - 78 4 - 4 IVOSEV Tomiszlav (18)
(Kaposvári KK)
IVOSEV Tomiszlav (10)
(Kaposvári KK)
IVOSEV Tomiszlav (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Gencsev Plámen)

Megyei szövetségek