Műsor - 2017. október 11. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
1. forduló | Kandó FSC |
O |
GY, 91 - 54
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Matics Sándor |
Műsor - 2017. október 18. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | Zuglói Sasok |
O |
GY, 106 - 47
|
2 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Lövei László, Gaál Norbert |
Műsor - 2017. november 6. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | GEAC - Szent István Egyetem |
O |
GY, 77 - 64
|
3 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Major Ádám, Matics Sándor |
Műsor - 2017. november 13. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
O |
GY, 72 - 60
|
4 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Pohánka Balázs |
Műsor - 2017. november 16. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | Darazsak Oldboys |
I |
GY, 59 - 87
|
5 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Goda László, Kondrák Mihály dr. |
Műsor - 2017. november 22. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | MAFC-Csepel |
O |
GY, 76 - 55
|
6 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán |
Műsor - 2017. november 26. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | Százhalombattai KSE |
I |
GY, 54 - 95
|
7 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Szájer József |
Műsor - 2017. december 16. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
10. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
I |
GY, 60 - 68
|
8 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Makay Dániel |
Műsor - 2018. január 8. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
11. forduló | MAFC Martos |
O |
V, 68 - 86
|
8 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Bátovszky Zsolt |
Műsor - 2018. január 11. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | TFSE |
I |
V, 69 - 66
|
8 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Kruk Melinda |
Műsor - 2018. január 20. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
13. forduló | Malév SC |
I |
V, 62 - 61
|
8 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert |
Műsor - 2018. január 24. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | BKG-Veresegyház |
O |
GY, 84 - 74
|
9 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Németh Patrik |
Műsor - 2018. február 7. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
15. forduló | SZPA-Cserpes Trudi |
O |
V, 69 - 81
|
9 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel |
Műsor - 2018. február 11. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | Kandó FSC |
I |
GY, 78 - 90
|
10 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert |
Műsor - 2018. február 18. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | Zuglói Sasok |
I |
GY, 67 - 90
|
11 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Magyar Zoltán |
Műsor - 2018. február 28. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
18. forduló | Darazsak Oldboys |
O |
GY, 90 - 69
|
12 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Hegedűs Roland |
Műsor - 2018. március 6. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | GEAC - Szent István Egyetem |
I |
GY, 66 - 74
|
13 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Stánicz Péter |
Műsor - 2018. március 9. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
20. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
GY, 69 - 75
|
14 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Lázár Zs. György |
Műsor - 2018. március 19. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
21. forduló | MAFC-Csepel |
I |
GY, 52 - 63
|
15 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Oláh Márk, Gaál Norbert |
Műsor - 2018. március 21. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
22. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
GY, 104 - 75
|
16 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Lövei László, Kozma Balázs |
Műsor - 2018. március 26. 19:30
Műsor - 2018. április 9. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
24. forduló | BKG-Veresegyház |
I |
GY, 79 - 105
|
18 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Lövei László |
Műsor - 2018. április 18. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
25. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
O |
GY, 69 - 53
|
19 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Major Ádám, Nepp László |
Műsor - 2018. április 25. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
26. forduló | MAFC Martos |
I |
V, 67 - 62
|
19 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Hegedűs Roland |
Műsor - 2018. május 7. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
27. forduló | TFSE |
O |
GY, 80 - 51
|
20 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Lövei László, Nagy I. László |
Műsor - 2018. május 9. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
28. forduló | Malév SC |
O |
GY, 93 - 35
|
21 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Matics Sándor |
Műsor - 2018. május 18. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
30. forduló | SZPA-Cserpes Trudi |
I |
V, 93 - 60
|
21 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Kozma Balázs |
Műsor - 2018. június 4. 19:45