Műsor - 2017. október 1. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
1. forduló | Malév SC |
O |
V, 58 - 79
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Nagy István |
Műsor - 2017. október 15. 16:30
Műsor - 2017. október 20. 19:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | SZPA-Cserpes Trudi |
I |
V, 104 - 78
|
0 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Szájer József, Danka Péter |
Műsor - 2017. október 29. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | Kandó FSC |
I |
GY, 76 - 78
|
1 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István |
Műsor - 2017. november 12. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Zuglói Sasok |
I |
GY, 55 - 60
|
2 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Nagy István |
Műsor - 2017. november 19. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | Darazsak Oldboys |
O |
V, 60 - 63
|
2 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Sértő Róbert |
Műsor - 2017. november 26. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | GEAC - Szent István Egyetem |
O |
V, 49 - 72
|
2 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Lázár Zs. György |
Műsor - 2017. december 3. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
O |
V, 60 - 85
|
2 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Válé Flórián, Horváth Csongor |
Műsor - 2017. december 17. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
10. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
GY, 66 - 61
|
3 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Gyurka Tamás |
Műsor - 2018. január 14. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | MAFC-Csepel |
O |
V, 56 - 67
|
3 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Csongor, Gyurka Tamás |
Műsor - 2018. január 21. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
13. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
O |
V, 71 - 74
|
3 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Gyurka Tamás |
Műsor - 2018. január 24. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | Ford Ivanics - Budafok II. |
I |
V, 84 - 74
|
3 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Németh Patrik |
Műsor - 2018. január 28. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
14. forduló | MAFC Martos |
I |
V, 95 - 82
|
3 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Kovács Zoltán |
Műsor - 2018. február 4. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
15. forduló | TFSE |
O |
V, 52 - 77
|
3 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Csongor, Tarnai Gyula |
Műsor - 2018. február 10. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | Malév SC |
I |
V, 73 - 63
|
3 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Kapros Roland |
Műsor - 2018. február 18. 15:00
Műsor - 2018. február 25. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
18. forduló | SZPA-Cserpes Trudi |
O |
V, 52 - 106
|
4 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Stánicz Péter |
Műsor - 2018. március 4. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | Kandó FSC |
O |
GY, 78 - 60
|
5 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Gorka Szabolcs |
Műsor - 2018. március 11. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
20. forduló | Zuglói Sasok |
O |
GY, 104 - 90
|
6 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tarnai Gyula |
Műsor - 2018. március 13. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
21. forduló | Darazsak Oldboys |
I |
V, 89 - 64
|
6 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Major Ádám, Kapros Roland |
Műsor - 2018. március 25. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
22. forduló | GEAC - Szent István Egyetem |
I |
V, 70 - 68
|
6 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Győrfy Ruben |
Műsor - 2018. április 3. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
23. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
V, 76 - 51
|
6 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Czupi Márton |
Műsor - 2018. április 9. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
24. forduló | Ford Ivanics - Budafok II. |
O |
V, 79 - 105
|
6 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Lövei László |
Műsor - 2018. április 17. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
25. forduló | Százhalombattai KSE |
I |
GY, 68 - 81
|
7 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Stánicz Péter |
Műsor - 2018. április 28. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
27. forduló | MAFC-Csepel |
I |
V, 55 - 47
|
7 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Major Ádám, Gyurka Tamás |
Műsor - 2018. május 5. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
28. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
I |
GY, 61 - 70
|
8 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Magyar Zoltán |
Műsor - 2018. május 13. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
29. forduló | MAFC Martos |
O |
V, 73 - 103
|
8 - 19 |
|
-
|
-
|
Aréna: Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szájer József |
Műsor - 2018. május 17. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
30. forduló | TFSE |
I |
GY, 60 - 88
|
9 - 19 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel |