Műsor - 2017. október 1. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
1. forduló | Gödi SE |
I |
V, 85 - 67
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Makay Dániel |
Műsor - 2017. október 14. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | Bikák KK U23 |
O |
GY, 91 - 50
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Szájer József, Magyar Zoltán |
Műsor - 2017. október 29. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | Dunaharaszti MTK |
I |
V, 66 - 55
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Kondrák Mihály dr. |
Műsor - 2017. november 4. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | Újpest-MT |
O |
V, 54 - 76
|
1 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik |
Műsor - 2017. november 11. 18:00
Műsor - 2017. november 19. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
I |
V, 86 - 44
|
1 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Magyar Zoltán |
Műsor - 2017. november 25. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | Józsefvárosi KC |
O |
V, 47 - 66
|
1 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Kapros Roland |
Műsor - 2017. december 2. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
I |
V, 77 - 39
|
1 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tarnai Gyula |
Műsor - 2017. december 8. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | Ferencváros Szabadidős SE |
I |
GY, 35 - 68
|
2 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Puskás Tivadar Távközlési Technikum |
Játékvezetők: Czupi Márton, Kondrák Mihály dr. |
Műsor - 2017. december 16. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
10. forduló | Ziccer KS |
O |
GY, 102 - 53
|
3 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Bognár Domokos |
Műsor - 2018. január 6. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
11. forduló | BLF KK |
I |
V, 103 - 57
|
3 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Bognár Domokos |
Műsor - 2018. január 13. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | Monori SE |
O |
V, 57 - 74
|
3 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Szájer József |
Műsor - 2018. január 21. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
13. forduló | BKGDSE-Szigetszentmiklós |
I |
V, 72 - 54
|
3 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Hartai Tamás |
Műsor - 2018. január 27. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
14. forduló | Budaörsi DSE |
O |
V, 57 - 64
|
3 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Nagy-Pál Petra |
Műsor - 2018. február 10. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | Gödi SE |
O |
V, 52 - 76
|
3 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Nagy I. László, Hegedűs Roland |
Műsor - 2018. február 17. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | Bikák KK U23 |
I |
GY, 75 - 78
|
4 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: The British International School |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Kapros Roland |
Műsor - 2018. február 24. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
18. forduló | Újpest-MT |
I |
V, 81 - 48
|
4 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor |
Műsor - 2018. március 3. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | Dunaharaszti MTK |
O |
V, 65 - 72
|
4 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lövei László |
Műsor - 2018. március 6. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
20. forduló | Keresztúri Központi Sportsuli DSE |
I |
V, 67 - 56
|
4 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Oláh Márk, Kozma Balázs |
Műsor - 2018. március 22. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
22. forduló | Józsefvárosi KC |
I |
V, 88 - 57
|
4 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Nagy-Pál Petra |
Műsor - 2018. április 7. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
24. forduló | Ferencváros Szabadidős SE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Nagy I. László |
Műsor - 2018. április 12. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
25. forduló | Ziccer KS |
I |
GY, 62 - 78
|
6 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás |
Műsor - 2018. április 15. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
15. forduló | MAFC BME |
I |
V, 60 - 54
|
6 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel |
Műsor - 2018. április 18. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
21. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
O |
V, 57 - 66
|
6 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kapros Roland |
Műsor - 2018. április 21. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
26. forduló | BLF KK |
O |
GY, 69 - 50
|
7 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Hegedűs Roland |
Műsor - 2018. április 25. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
23. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
O |
V, 52 - 81
|
7 - 19 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Stánicz Péter |
Műsor - 2018. május 2. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
27. forduló | Monori SE |
I |
V, 72 - 52
|
7 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Matics Sándor |
Műsor - 2018. május 5. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
28. forduló | BKGDSE-Szigetszentmiklós |
O |
V, 62 - 92
|
7 - 21 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Nagy I. László, Hegedűs Roland |
Műsor - 2018. május 12. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
29. forduló | Budaörsi DSE |
I |
GY, 50 - 66
|
8 - 21 |
|
-
|
-
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs |
Műsor - 2018. május 16. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
30. forduló | MAFC BME |
O |
V, 60 - 61
|
8 - 22 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Magyar Zoltán |