Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Sunshine-NYIKSE | I | V, 88 - 47 | 0 - 1 |
SAVIC Brane (4) (Sunshine-NYIKSE) |
TAKÁCS Máté (4) (Sunshine-NYIKSE) |
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vásárhelyi Kosársuli II. | O | GY, 92 - 71 | 1 - 1 |
KIS-MOLNÁR Zoltán Sándor (3) (Vásárhelyi Kosársuli II.) |
VEJINOVIC Sasa (4) (Vásárhelyi Kosársuli II.) |
|
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Makrai Márton, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BKGDSE-Csongrád | O | GY, 158 - 60 | 2 - 1 |
SERES Imre (5) (BKGDSE) |
CEJAN Kastriot (1) (BKGDSE) |
|
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Zalai Ákos, Molnár Péter Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Mezőberényi KK | O | GY, 108 - 92 | 3 - 1 |
ZSIROS Gábor (3) (Mezõberényi KK) |
ASSAF Aiman (9) (PRIMA SE II.) |
|
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Makrai Márton, Molnár Péter Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Gyulai Color KE | O | GY, 99 - 81 | 4 - 1 |
PÁLUR Máté (3) (PRIMA SE II.) |
HAJDú Zoltán (4) (Gyulai Color) |
|
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Ceglédi KE | I | V, 104 - 73 | 4 - 2 |
REZÁK Tamás (4) (Ceglédi KE) |
ASSAF Aiman (7) (PRIMA SE II.) |
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DEAC Campusfesztivál 2018. | O | V, 100 - 122 | 4 - 3 |
ASSAF Aiman (4) (PRIMA SE II.) |
ASSAF Aiman (4) (PRIMA SE II.) |
|
Aréna: G4 Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szentesi Kosárlabda Klub | I | GY, 70 - 96 | 5 - 3 |
PALI Dávid (4) (PRIMA SE II.) |
MILENKOVIC Nikola (4) (Szentesi KK) |
|
Aréna: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 77 - 70 | 5 - 4 |
ASSAF Aiman (2) (PRIMA SE II.) |
ASSAF Eyad (6) (PRIMA SE II.) |
|
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Mihály, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DEAC II. | O | V, 88 - 109 | 5 - 5 |
NAGY Lajos Róbert (3) (DEAC II.) |
MAROSI Ottó (6) (PRIMA SE II.) |
|
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Sallai István, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MEAFC II. | O | GY, 97 - 94 | 6 - 5 |
PALI Dávid (4) (PRIMA SE II.) |
SZŐKE Gábor (6) (MEAFC II.) |
|
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Békési SZSK U23 | I | V, 88 - 83 | 6 - 6 |
BALOG Gábor (6) (Békési SZSK U23) |
NAGY Csaba (6) (Békési SZSK U23) |
|
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Mihály, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Vásárhelyi Kosársuli II. | I | V, 125 - 84 | 6 - 7 |
KIS-MOLNÁR Zoltán Sándor (8) (Vásárhelyi Kosársuli II.) |
MAROSI Ottó (8) (PRIMA SE II.) |
|
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Kovács Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | BKGDSE-Csongrád | I | GY, 57 - 88 | 7 - 7 |
FORRAI Simon (2) (BKGDSE) |
FORRAI Simon (2) (BKGDSE) |
|
Aréna: Klauzál Gábor Általános Iskola | Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Mezőberényi KK | I | V, 107 - 100 | 7 - 8 |
ZSIROS Gábor (10) (Mezõberényi KK) |
ZSIROS Gábor (9) (Mezõberényi KK) |
|
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Gyulai Color KE | I | GY, 75 - 93 | 8 - 8 |
PALI Dávid (4) (PRIMA SE II.) |
MAROSI Ottó (8) (PRIMA SE II.) |
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Békéscsabai KK | I | V, 71 - 64 | 8 - 9 |
CZIFRÁK Csaba (4) (Békéscsaba) |
ASSAF Eyad (9) (PRIMA SE II.) |
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | DEAC Campusfesztivál 2018. | I | V, 102 - 84 | 8 - 10 |
SZÁSZ Jonatán (4) (PRIMA SE II.) |
BECSKY István Gábor (4) (DEAC) |
|
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Kisházi Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Sunshine-NYIKSE | O | V, 77 - 95 | 8 - 11 | - | - | |
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Ceglédi KE | O | V, 85 - 100 | 8 - 12 |
PALI Dávid (2) (PRIMA SE II.) |
ASSAF Eyad (5) (PRIMA SE II.) |
|
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Zalai Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Szentesi Kosárlabda Klub | O | GY, 114 - 97 | 9 - 12 | - | - | |
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | V, 56 - 121 | 9 - 13 |
ASSAF Aiman (5) (PRIMA SE II.) |
FRIKKER Marcell (4) (Szolnoki Olaj KK) |
|
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Gergely Csaba, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | DEAC II. | I | V, 126 - 52 | 9 - 14 | - | - | |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Békéscsabai KK | O | GY, 88 - 75 | 10 - 14 | - | - | |
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | MEAFC II. | I | V, 87 - 67 | 10 - 15 |
TAKÁCS Krisztián (5) (MEAFC II.) |
MAROSI Ottó (4) (PRIMA SE II.) |
|
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Zalai Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Békési SZSK U23 | O | GY, 100 - 91 | 11 - 15 | - | - | |
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila |