Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DEAC II. | O | GY, 81 - 56 | 1 - 0 |
MÁNDOKI Tamás (4) (Ceglédi KE) |
REZÁK Tamás (5) (Ceglédi KE) |
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Békéscsabai KK | I | GY, 64 - 89 | 2 - 0 |
CZIFRÁK Csaba (4) (Békéscsaba) |
MÁNDOKI Tamás (4) (Ceglédi KE) |
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Kátay Csaba András, Márkus Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MEAFC II. | O | GY, 89 - 67 | 3 - 0 |
GAÁL Róbert (2) (Ceglédi KE) |
DR. FAZEKAS Csaba (7) (MEAFC II.) |
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Tóth Mihály, Arató Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Békési SZSK U23 | I | GY, 84 - 103 | 4 - 0 |
NAGY Csaba (4) (Békési SZSK U23) |
NAGY Csaba (11) (Békési SZSK U23) |
|
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium | Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Sunshine-NYIKSE | I | V, 82 - 68 | 4 - 1 |
MÁNDOKI Tamás (3) (Ceglédi KE) |
SAVIC Brane (7) (Sunshine-NYIKSE) |
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PRIMA SE II. | O | GY, 104 - 73 | 5 - 1 |
REZÁK Tamás (4) (Ceglédi KE) |
ASSAF Aiman (7) (PRIMA SE II.) |
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BKGDSE-Csongrád | O | GY, 138 - 39 | 6 - 1 |
SERES Imre (3) (BKGDSE) |
SERES Imre (3) (BKGDSE) |
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Mezőberényi KK | O | GY, 111 - 68 | 7 - 1 |
ZSIROS Gábor (3) (Mezõberényi KK) |
SOLEVIC Nikola (7) (Mezõberényi KK) |
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Simon Tamás, Arató Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Gyulai Color KE | O | GY, 114 - 71 | 8 - 1 |
LUDÁNYI Balázs (3) (Gyulai Color) |
BERKICS Máté László (4) (Ceglédi KE) |
|
Aréna: Zöld Ház | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Vásárhelyi Kosársuli II. | O | GY, 101 - 70 | 9 - 1 |
REZÁK Tamás (4) (Ceglédi KE) |
KIS-MOLNÁR Zoltán Sándor (4) (Vásárhelyi Kosársuli II.) |
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fehérvári Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DEAC Campusfesztivál 2018. | O | GY, 84 - 78 | 10 - 1 |
MÁNDOKI Tamás (3) (Ceglédi KE) |
VAS Viktor (6) (DEAC) |
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szentesi Kosárlabda Klub | O | GY, 90 - 50 | 11 - 1 |
VUJADINOVIC Vladimir (3) (Szentesi KK) |
VUJADINOVIC Vladimir (5) (Szentesi KK) |
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | GY, 80 - 77 | 12 - 1 |
KÓKAI Dávid (4) (Szolnoki Olaj KK) |
DURASEVIC Jovan (5) (Ceglédi KE) |
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Tóth Mihály, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | DEAC II. | I | GY, 86 - 91 | 13 - 1 |
HEGEDŰS Gergely (5) (Ceglédi KE) |
SZÉLL Gábor (6) (DEAC II.) |
|
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Békéscsabai KK | O | GY, 89 - 64 | 14 - 1 |
MÁNDOKI Tamás (3) (Ceglédi KE) |
DURASEVIC Jovan (5) (Ceglédi KE) |
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | MEAFC II. | I | GY, 94 - 116 | 15 - 1 |
DR. FEJES János (5) (MEAFC II.) |
HORVÁTH Marcell (6) (MEAFC II.) |
|
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Zalai Ákos, Molnár Péter Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Békési SZSK U23 | O | GY, 98 - 81 | 16 - 1 |
NAGY Csaba (5) (Békési SZSK U23) |
BALOG Gábor (4) (Békési SZSK U23) |
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Tóth Mihály, Arató Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Sunshine-NYIKSE | O | GY, 82 - 80 | 17 - 1 |
SAVIC Brane (2) (Sunshine-NYIKSE) |
GAÁL Róbert (8) (Ceglédi KE) |
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Fodor Attila, Simon Tamás, Tóth Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | BKGDSE-Csongrád | I | GY, 45 - 103 | 18 - 1 |
DURASEVIC Jovan (2) (Ceglédi KE) |
BÍRÓ László (3) (BKGDSE) |
|
Aréna: Klauzál Gábor Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Cecília, Kovács Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | PRIMA SE II. | I | GY, 85 - 100 | 19 - 1 |
PALI Dávid (2) (PRIMA SE II.) |
ASSAF Eyad (5) (PRIMA SE II.) |
|
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Zalai Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Mezőberényi KK | I | GY, 70 - 105 | 20 - 1 |
SOLEVIC Nikola (4) (Mezõberényi KK) |
SOLEVIC Nikola (10) (Mezõberényi KK) |
|
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Kovács Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Vásárhelyi Kosársuli II. | I | GY, 79 - 90 | 21 - 1 |
CZIBERE Zoltán (7) (Vásárhelyi Kosársuli II.) |
MARINKOVIC Marko (6) (Ceglédi KE) |
|
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Márkus Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | DEAC Campusfesztivál 2018. | I | V, 90 - 79 | 21 - 2 |
KOVÁCS Imre (3) (DEAC) |
MÁNDOKI Tamás (10) (Ceglédi KE) |
|
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Sallai István, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Gyulai Color KE | I | GY, 77 - 105 | 22 - 2 |
MÁNDOKI Tamás (4) (Ceglédi KE) |
HÁZI Márk Bálint (4) (Gyulai Color) |
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Szentesi Kosárlabda Klub | I | GY, 76 - 114 | 23 - 2 |
VUJADINOVIC Vladimir (6) (Szentesi KK) |
MILENKOVIC Nikola (12) (Szentesi KK) |
|
Aréna: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | GY, 62 - 64 | 24 - 2 |
REZÁK Tamás (4) (Ceglédi KE) |
RUDNER Gábor (4) (Szolnoki Olaj KK) |
|
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba |