Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Ford Ivanics-Budafok U20 | O | V, 83 - 99 | 0 - 1 |
KISS Mihály Barna (28) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
FEKETE József (15) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
STEIER Krisztián György (4) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budaörsi DSE U20 | I | GY, 88 - 96 | 1 - 1 |
PINTÉR Máté Ferenc (22) (Óbudai Kaszások U20) |
GYAPJAS Péter (9) (Budaörsi DSE U20) |
SZABÓ Balázs Gergő (6) (Budaörsi DSE U20) |
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Bedőcs Barnabás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zsíros Akadémia U20 | I | GY, 70 - 82 | 2 - 1 |
PÜSPÖK Bertalan (26) (Zsíros Akadémia U20) |
PÜSPÖK Bertalan (14) (Zsíros Akadémia U20) |
BELLA Márton Emil (6) (Zsíros Akadémia U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Jankovics Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Motax-Pápai KC U20 | I | V, 103 - 97 | 2 - 2 |
NÉMETH Armand (34) (Motax-Pápai KC U20) |
SCHVEIGHOFFER Péter Áron (12) (Motax-Pápai KC U20) |
NÉMETH Armand (5) (Motax-Pápai KC U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | SMAFC U20 | I | V, 82 - 75 | 2 - 3 |
KARSAI Attila (20) (SMAFC U20) |
REITER Bence (14) (Óbudai Kaszások U20) |
SOÓS Bence (5) (SMAFC U20) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Salgótarjáni KSE U20 | O | GY, 108 - 48 | 3 - 3 |
KOROMPAI Zsolt László (25) (Óbudai Kaszások U20) |
NAGY Balázs (17) (Salgótarjáni KSE U20) |
KOROMPAI Zsolt László (8) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Bognár Domokos, Makay Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | I | GY, 78 - 85 | 4 - 3 |
OROSZ Dominik (19) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
REITER Bence (13) (Óbudai Kaszások U20) |
SZILASI Bence (6) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Marton Péter, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | I | GY, 60 - 88 | 5 - 3 |
KUTROVICH Bence Csaba (18) (Óbudai Kaszások U20) |
KUTROVICH Bence Csaba (12) (Óbudai Kaszások U20) |
KOLLÁR Zsombor (6) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Ford Ivanics-Budafok U20 | I | V, 108 - 78 | 5 - 4 |
HILTIBRAN John (25) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
SZABÓ Máté Bendegúz (8) (Óbudai Kaszások U20) |
REITER Bence (5) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Budaörsi DSE U20 | O | GY, 67 - 62 | 6 - 4 |
VÁMOS László (16) (Óbudai Kaszások U20) |
LUKÁCS Barnabás (11) (Budaörsi DSE U20) |
KERESZTESI Dávid József (5) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Kozma Balázs, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Zsíros Akadémia U20 | O | GY, 110 - 72 | 7 - 4 |
KOROMPAI Zsolt László (23) (Óbudai Kaszások U20) |
PÜSPÖK Bertalan (11) (Zsíros Akadémia U20) |
SZÁNTÓ Dániel (6) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Major Ádám, Oláh Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Motax-Pápai KC U20 | O | GY, 88 - 62 | 8 - 4 |
PRESING Áron (19) (Motax-Pápai KC U20) |
KOCSIS Tamás Zoltán (10) (Motax-Pápai KC U20) |
PINTÉR Máté Ferenc (8) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Steier Krisztián, Simon Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | EKE Eger KOK U20 | O | V, 96 - 99 | 8 - 5 |
SZICSÁK Bence (36) (EKE Eger KOK U20) |
SZICSÁK Bence (17) (EKE Eger KOK U20) |
VÁMOS László (7) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Gruber Nikolett, Szőts Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | SMAFC U20 | O | GY, 88 - 70 | 9 - 5 |
FÜZI Róbert János (35) (SMAFC U20) |
FÜZI Róbert János (11) (SMAFC U20) |
KUTROVICH Bence Csaba (11) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Hartai Tamás, Jankovics Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Salgótarjáni KSE U20 | I | GY, 36 - 115 | 10 - 5 |
KOVÁCS Kristóf (21) (Óbudai Kaszások U20) |
SZABÓ Máté Bendegúz (15) (Óbudai Kaszások U20) |
SZÁNTÓ Dániel (8) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | O | GY, 93 - 85 | 11 - 5 |
KOVÁCS Zoltán (19) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
REITER Bence (15) (Óbudai Kaszások U20) |
REITER Bence (8) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Steier Krisztián, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | EKE Eger KOK U20 | I | GY, 70 - 71 | 12 - 5 |
SZICSÁK Bence (23) (EKE Eger KOK U20) |
SZICSÁK Bence (19) (EKE Eger KOK U20) |
REITER Bence (2) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | O | GY, 89 - 62 | 13 - 5 |
KERESZTESI Dávid József (20) (Óbudai Kaszások U20) |
REITER Bence (15) (Óbudai Kaszások U20) |
REITER Bence (5) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Makay Dániel, Kapros Roland |