Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Falco KC Szombathely U23 | O | GY, 114 - 52 | 1 - 0 |
HORVÁTH Márton (23) (Ford Ivanics-Budafok) |
HORVÁTH Márton (9) (Ford Ivanics-Budafok) |
TURSICS Krisztián (7) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Kéri István, Pécsi Zsolt (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Óbudai Kaszások | I | GY, 80 - 89 | 2 - 0 |
VÁMOS László (34) (Óbudai Kaszások) |
VARGA Dániel Géza (12) (Ford Ivanics-Budafok) |
KOLLÁR Zsombor (8) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Válé Flórián, Sentényi Barna, Győrfy Ruben (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Motax-Pápai KC | O | GY, 105 - 54 | 3 - 0 |
VARGA Dániel Géza (19) (Ford Ivanics-Budafok) |
HEGEDŰS Attila (13) (Motax-Pápai KC) |
WEHNER Zoltán (8) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy Viktor, Lövei László (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Sopron KC-Sportiskola | I | GY, 77 - 96 | 4 - 0 |
KÁNTOR Olivér (28) (Sopron KC-Sportiskola) |
BAGÓ Martin (12) (Sopron KC-Sportiskola) |
TURSICS Krisztián (8) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Surányi Gábor, Szalai Zsolt, Kapusi Gábor (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | SMAFC | O | GY, 97 - 82 | 5 - 0 |
TURSICS Krisztián (35) (Ford Ivanics-Budafok) |
KOVÁCS Benedek (11) (SMAFC) |
TURSICS Krisztián (12) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Szakáll István dr., Szilágyi Bálint, Győrfy Ruben (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Salgótarjáni KSE | I | GY, 60 - 76 | 6 - 0 |
WEHNER Zoltán (16) (Ford Ivanics-Budafok) |
CSAPAI Péter Zsolt (11) (Salgótarjáni KSE) |
TURSICS Krisztián (7) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mészáros Balázs, Menyhárt Ferenc, Tóth Mihály (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | I | GY, 58 - 76 | 7 - 0 |
WEHNER Zoltán (24) (Ford Ivanics-Budafok) |
JACKSON Denzel John (15) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
TURSICS Krisztián (6) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Sallai István, Lengyel Ádám, Bács Csaba (Zalai Ákos) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | EKE Eger KOK | O | GY, 84 - 64 | 8 - 0 |
TURSICS Krisztián (17) (Ford Ivanics-Budafok) |
HORVÁTH Márton (13) (Ford Ivanics-Budafok) |
MÉSZÁROS Bence (6) (EKE Eger KOK) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Surányi Gábor, Esztergályos Róbert, Magyari Tibor (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Bajai Bácska FKE | I | GY, 65 - 80 | 9 - 0 |
TURSICS Krisztián (20) (Ford Ivanics-Budafok) |
VARGA Dániel Géza (13) (Ford Ivanics-Budafok) |
TURSICS Krisztián (8) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Vadász Csaba (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DEAC U23 | O | GY, 106 - 82 | 10 - 0 |
TURSICS Krisztián (27) (Ford Ivanics-Budafok) |
OMENAKA Godwin Ekene (15) (DEAC U23) |
TURSICS Krisztián (11) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter, Nagy Viktor, Horváth Csongor (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MAFC II. | I | GY, 72 - 90 | 11 - 0 |
SIKLÓS Olivér Balázs (25) (MAFC II.) |
BORDÁCS Gábor Soma (18) (MAFC II.) |
FEHÉR Csaba (8) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Győrfy Ruben, Czupi Márton (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BKG-Príma SE | O | V, 73 - 91 | 11 - 1 |
NAGY Botond Ágoston (33) (BKG-Príma SE) |
HORVÁTH Márton (13) (Ford Ivanics-Budafok) |
LADOS Erik Botond (6) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 107 - 58 | 12 - 1 |
TURSICS Krisztián (21) (Ford Ivanics-Budafok) |
FEHÉR Csaba (7) (Ford Ivanics-Budafok) |
TURSICS Krisztián (9) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Szilágyi Bálint, Kruk Melinda (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Falco KC Szombathely U23 | I | GY, 84 - 93 | 13 - 1 |
KOVÁCS Bence (24) (Falco KC Szombathely U23) |
HORVÁTH Márton (14) (Ford Ivanics-Budafok) |
FEHÉR Csaba (9) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám, Hernicz Balázs (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Óbudai Kaszások | O | GY, 88 - 69 | 14 - 1 |
TURSICS Krisztián (26) (Ford Ivanics-Budafok) |
SEBÖK Bence (8) (Óbudai Kaszások) |
FEHÉR Csaba (9) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Surányi Gábor, Szakáll István dr., Lázár Zs. György (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Motax-Pápai KC | I | GY, 65 - 69 | 15 - 1 |
KUK Ryan (21) (Motax-Pápai KC) |
VARGA Dániel Géza (16) (Ford Ivanics-Budafok) |
TURSICS Krisztián (7) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Sabáli László, Pécsi Zsolt (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Sopron KC-Sportiskola | O | GY, 83 - 66 | 16 - 1 |
TURSICS Krisztián (17) (Ford Ivanics-Budafok) |
FEHÉR Csaba (8) (Ford Ivanics-Budafok) |
TURSICS Krisztián (8) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Szilágyi Bálint, Kruk Melinda (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | SMAFC | I | GY, 59 - 74 | 17 - 1 |
KOVÁCS Benedek (19) (SMAFC) |
KOVÁCS Benedek (9) (SMAFC) |
WEHNER Zoltán (6) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Salgótarjáni KSE | O | GY, 81 - 69 | 18 - 1 |
ANGELO RACKLEY Darion (22) (Salgótarjáni KSE) |
JAKAB Péter (10) (Salgótarjáni KSE) |
TURSICS Krisztián (8) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Surányi Gábor, Pécsi Zsolt, Horváth Csongor (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | O | GY, 89 - 79 | 19 - 1 |
TURSICS Krisztián (25) (Ford Ivanics-Budafok) |
HORVÁTH Márton (13) (Ford Ivanics-Budafok) |
TURSICS Krisztián (7) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Szilágyi Bálint, Nepp László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | EKE Eger KOK | I | GY, 64 - 77 | 20 - 1 |
WEHNER Zoltán (21) (Ford Ivanics-Budafok) |
TÓTH Szabolcs Árpád (7) (Ford Ivanics-Budafok) |
FEHÉR Csaba (4) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Sallai István, Gergely Csaba, Vaszi Ádám (Zalai Ákos) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Bajai Bácska FKE | O | GY, 100 - 87 | 21 - 1 |
VUKICEVIC Milos (29) (Bajai Bácska FKE) |
VUKICEVIC Milos (14) (Bajai Bácska FKE) |
HORVÁTH Márton (10) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Szakáll István dr., Győrfy Ruben, Czupi Márton (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | DEAC U23 | I | GY, 84 - 103 | 22 - 1 |
OPRE Roland (28) (DEAC U23) |
VARGA Dániel Géza (6) (Ford Ivanics-Budafok) |
TÓTH Bence Miklós (8) (DEAC U23) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Borgula György, Makrai Márton, Tóth Kitti (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | MAFC II. | O | GY, 115 - 69 | 23 - 1 |
WEHNER Zoltán (31) (Ford Ivanics-Budafok) |
VARGA Dániel Géza (13) (Ford Ivanics-Budafok) |
TURSICS Krisztián (14) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Földi László, Nyilas István (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | BKG-Príma SE | I | V, 99 - 85 | 23 - 2 |
NAGY Botond Ágoston (27) (BKG-Príma SE) |
FEHÉR Csaba (8) (Ford Ivanics-Budafok) |
NAGY Botond Ágoston (9) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Csabai-Kaskötő Brigitta, Gaál István (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 80 - 65 | 23 - 3 |
KELLER Iván (20) (Alba Fehérvár) |
VARGA Dániel Géza (13) (Ford Ivanics-Budafok) |
KELLER Iván (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Nagy József) |