Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 113 - 79 | 1 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (28) (BKG-Príma SE) |
POLSTER Attila (8) (Alba Fehérvár) |
KALUHA Csaba (6) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szakáll István dr., Sentényi Barna, Győrfy Ruben (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | I | GY, 63 - 76 | 2 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (20) (BKG-Príma SE) |
JACKSON Denzel John (14) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
NAGY Benedek Ágost (4) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Mészáros Balázs, Lengyel Ádám, Vaszi Ádám (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Falco KC Szombathely U23 | O | GY, 97 - 73 | 3 - 0 |
DURÁZI Krisztofer (28) (Falco KC Szombathely U23) |
DURÁZI Krisztofer (8) (Falco KC Szombathely U23) |
NAGY Benedek Ágost (12) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Major Ádám, Kruk Melinda (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | EKE Eger KOK | I | GY, 57 - 90 | 4 - 0 |
POMÁZI Patrik (16) (EKE Eger KOK) |
TANÁCS Attila (7) (BKG-Príma SE) |
NAGY Benedek Ágost (6) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Szakáll István dr., Gaál István (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Óbudai Kaszások | O | GY, 99 - 62 | 5 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (27) (BKG-Príma SE) |
VARGA István (8) (Óbudai Kaszások) |
NAGY Benedek Ágost (10) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Pécsi Zsolt, Kozma Balázs (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bajai Bácska FKE | O | GY, 89 - 85 | 6 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (29) (BKG-Príma SE) |
VUKICEVIC Milos (9) (Bajai Bácska FKE) |
NAGY Botond Ágoston (9) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Sentényi Barna, Győrki Imre (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Motax-Pápai KC | I | GY, 69 - 95 | 7 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (34) (BKG-Príma SE) |
KELLER Vidor (7) (Motax-Pápai KC) |
FÜLÖP András (8) (Motax-Pápai KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László, Győrfy Ruben (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | DEAC U23 | I | GY, 72 - 99 | 8 - 0 |
KÓSA Tamás (24) (DEAC U23) |
KOZÁK Márton (6) (DEAC U23) |
NAGY Botond Ágoston (7) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Lengyel Ádám, Domán István, Vaszi Ádám (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Sopron KC-Sportiskola | O | GY, 109 - 88 | 9 - 0 |
KÁNTOR Olivér (20) (Sopron KC-Sportiskola) |
BAGÓ Martin (6) (Sopron KC-Sportiskola) |
NAGY Benedek Ágost (16) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Győrki Imre, Kruk Melinda (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MAFC II. | I | GY, 87 - 113 | 10 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (29) (BKG-Príma SE) |
BORDÁCS Gábor Soma (9) (MAFC II.) |
NAGY Benedek Ágost (11) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Vida Béla, Gaál István, Lövei László (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | SMAFC | O | GY, 111 - 64 | 11 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (37) (BKG-Príma SE) |
FÜZI Róbert János (6) (SMAFC) |
NAGY Botond Ágoston (12) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Borgula György, Földi László, Simon Tamás (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Ford Ivanics-Budafok | I | GY, 73 - 91 | 12 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (33) (BKG-Príma SE) |
HORVÁTH Márton (13) (Ford Ivanics-Budafok) |
LADOS Erik Botond (6) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Salgótarjáni KSE | O | GY, 91 - 72 | 13 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (36) (BKG-Príma SE) |
ANGELO RACKLEY Darion (5) (Salgótarjáni KSE) |
NAGY Benedek Ágost (9) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Csabai-Kaskötő Brigitta, Győrfy Ruben (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Alba Fehérvár | I | GY, 71 - 89 | 14 - 0 |
BRBAKLIC Aleksa (29) (Alba Fehérvár) |
BRBAKLIC Aleksa (13) (Alba Fehérvár) |
NAGY Botond Ágoston (7) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Németh Sándor (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | O | GY, 100 - 81 | 15 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (24) (BKG-Príma SE) |
GÁSPÁR Balázs (9) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
NAGY Botond Ágoston (9) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán, Sabáli László (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Falco KC Szombathely U23 | I | GY, 88 - 92 | 16 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (28) (BKG-Príma SE) |
DURÁZI Krisztofer (8) (Falco KC Szombathely U23) |
NAGY Benedek Ágost (8) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Lovas Péter (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Óbudai Kaszások | I | GY, 73 - 100 | 17 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (24) (BKG-Príma SE) |
PROPHET Joseph (9) (Óbudai Kaszások) |
NAGY Benedek Ágost (11) (BKG-Príma SE) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Balog György, Goda László, Győrfy Ruben (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | EKE Eger KOK | O | GY, 93 - 68 | 18 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (27) (BKG-Príma SE) |
CSÁKVÁRI Csaba László (7) (EKE Eger KOK) |
NAGY Botond Ágoston (11) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Sentényi Barna, Lázár Zs. György (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Bajai Bácska FKE | I | GY, 84 - 94 | 19 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (30) (BKG-Príma SE) |
TANÁCS Attila (14) (BKG-Príma SE) |
NAGY Benedek Ágost (9) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter, Földi László (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Motax-Pápai KC | O | GY, 89 - 57 | 20 - 0 |
KUK Ryan (22) (Motax-Pápai KC) |
REIZER Roland (10) (BKG-Príma SE) |
NAGY Botond Ágoston (10) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Csabai-Kaskötő Brigitta, Borgula György (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | DEAC U23 | O | GY, 105 - 69 | 21 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (22) (BKG-Príma SE) |
OMENAKA Godwin Ekene (11) (DEAC U23) |
NAGY Benedek Ágost (12) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Nyilas István, Tóth Mihály (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Sopron KC-Sportiskola | I | GY, 65 - 93 | 22 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (33) (BKG-Príma SE) |
BAGÓ Martin (7) (Sopron KC-Sportiskola) |
NAGY Benedek Ágost (9) (BKG-Príma SE) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | MAFC II. | O | GY, 111 - 73 | 23 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (40) (BKG-Príma SE) |
PERINGER Balázs (14) (MAFC II.) |
NAGY Benedek Ágost (18) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Sentényi Barna, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | SMAFC | I | GY, 75 - 103 | 24 - 0 |
KHAKONOV Ruslan (32) (BKG-Príma SE) |
KOVÁCS Benedek (12) (SMAFC) |
NAGY Benedek Ágost (14) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Magyari Tibor, Földesi Ádám (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Ford Ivanics-Budafok | O | GY, 99 - 85 | 25 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (27) (BKG-Príma SE) |
FEHÉR Csaba (8) (Ford Ivanics-Budafok) |
NAGY Botond Ágoston (9) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Csabai-Kaskötő Brigitta, Gaál István (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Salgótarjáni KSE | I | GY, 65 - 77 | 26 - 0 |
NAGY Benedek Ágost (17) (BKG-Príma SE) |
JOÓ Tamás (8) (Salgótarjáni KSE) |
NAGY Botond Ágoston (8) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mészáros Balázs dr., Lengyel Ádám, Gergely Csaba (Pázsitka Ferenc) |