Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players | O | V, 69 - 79 | 0 - 1 |
BEÁK Gábor (27) (Tehetséges Fiatalok BP) |
SZOBI Dániel (11) (Tehetséges Fiatalok BP) |
CSABÁK Balázs (4) (Tehetséges Fiatalok BP) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Földi László, Győrki Imre (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MEAFC | I | V, 88 - 74 | 0 - 2 |
SZÖGI Ádám Pál (28) (MEAFC) |
DOBOS László Gábor (10) (Nagykõrös) |
FEHÉR Péter József (6) (Nagykõrös) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Sallai István, Gergely Csaba, Domán István (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 81 - 70 | 1 - 2 |
KATONA Róbert (24) (Vasas Akadémia) |
CANDIDO Fulvio (10) (Nagykõrös) |
CANDIDO Fulvio (7) (Nagykõrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Gál János, Varga-Záray Kata, Győrfy Ruben (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | I | V, 80 - 77 | 1 - 3 |
BAKI Sándor (20) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
BAKI Sándor (10) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
TÓTH Viktor (8) (Nagykõrös) |
Aréna: Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Praksch Péter, Gelencsér György, Mintál Csaba (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | O | V, 75 - 84 | 1 - 4 |
KUK Ryan (25) (PE Veszprém) |
KOVÁCS Gergely Soma (9) (PE Veszprém) |
KUK Ryan (7) (PE Veszprém) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Vida Béla, Nagy Viktor, Sentényi Barna (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | OSE Lions | I | V, 97 - 58 | 1 - 5 |
SPAGNOLO Thomas Ryan (21) (OSE Lions) |
SPAGNOLO Thomas Ryan (17) (OSE Lions) |
KISS Kornél László (7) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Szakáll István dr., Nepp László (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | V, 97 - 83 | 1 - 6 |
TÓTH Viktor (30) (Nagykõrös) |
LAKOSA Ákos (9) (Nagykõrös) |
TÓTH Viktor (7) (Nagykõrös) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán, Sabáli László (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budapesti Honvéd SE | O | GY, 96 - 95 | 2 - 6 |
TÓTH Viktor (30) (Nagykõrös) |
KOVÁTS Róbert (10) (Budapesti Honvéd SE) |
MÁTÉ Márk (8) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Csabai-Kaskötő Brigitta, Szilágyi Bálint (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Calle Pubfood Békés | O | GY, 88 - 81 | 3 - 6 |
TÓTH Viktor (22) (Nagykõrös) |
LAKOSA Ákos (12) (Nagykõrös) |
KERTÉSZ Dániel (7) (Calle Pubfood Békés) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Fodor Attila, Maár Gábor, Földi László (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks | I | V, 86 - 63 | 3 - 7 |
CZURA Attila (25) (Nyíregyháza) |
MÁCSAI Károly (14) (Nagykõrös) |
BUS Iván Krisztián (11) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Pozsonyi László, Borgula György, Bács Csaba (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó | I | V, 71 - 65 | 3 - 8 |
KRNJAJSKI Boris (22) (PVSK-Kronosz) |
DR. DEMETER Attila (11) (PVSK-Kronosz) |
MOLNÁR Miklós (4) (Nagykõrös) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Kátay Csaba András (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MTK Törökbálint | O | V, 62 - 73 | 3 - 9 |
JAKAB Péter (27) (MTK Törökbálint) |
BOINITZER Dávid (15) (MTK Törökbálint) |
LAKOSA Ákos (4) (Nagykõrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Földi László, Győrfy Ruben (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players | I | GY, 65 - 104 | 4 - 9 |
FEHÉR Péter József (30) (Nagykõrös) |
BUZÁS Bence (9) (Tehetséges Fiatalok BP) |
TÓTH Viktor (6) (Nagykõrös) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | MEAFC | O | GY, 94 - 77 | 5 - 9 |
MOLNÁR Miklós (26) (Nagykõrös) |
DOBOS László Gábor (18) (Nagykõrös) |
LAKOSA Ákos (8) (Nagykõrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Gaál István, Tóth Cecília (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 105 - 89 | 6 - 9 |
MOLNÁR Miklós (29) (Nagykõrös) |
DOBOS László Gábor (12) (Nagykõrös) |
SZABÓ Péter (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Földi László, Horváth Csongor (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | O | GY, 83 - 71 | 7 - 9 |
MOLNÁR Miklós (19) (Nagykõrös) |
DOBOS László Gábor (9) (Nagykõrös) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (7) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Vadász Csaba, Nyilas István (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | I | V, 87 - 78 | 7 - 10 |
MOLNÁR Miklós (33) (Nagykõrös) |
PAVLOVIC Nebojsa (11) (PE Veszprém) |
KOVÁCS Gergely Soma (8) (PE Veszprém) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Mintál Csaba (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | OSE Lions | O | GY, 88 - 81 | 8 - 10 |
DOBOS László Gábor (25) (Nagykõrös) |
DOBOS László Gábor (12) (Nagykõrös) |
MOLNÁR Miklós (8) (Nagykõrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Vida Béla, Varga Zoltán, Szakáll István dr. (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | GY, 77 - 60 | 9 - 10 |
DOMSITZ Márton (22) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
DOMSITZ Márton (13) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
TÓTH Viktor (6) (Nagykõrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Mészáros Balázs dr., Lengyel Ádám, Földi László (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 92 - 86 | 9 - 11 |
MOLNÁR Miklós (22) (Nagykõrös) |
ANDRÁSSY Géza (10) (Vasas Akadémia) |
MORAVCSIK Áron (18) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Horváth Csongor, Makrai Márton (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Budapesti Honvéd SE | I | V, 79 - 58 | 9 - 12 |
CANDIDO Fulvio (23) (Nagykõrös) |
LAKOSA Ákos (9) (Nagykõrös) |
TÓTH Bence (7) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt, Bagi Bálint, Kozma Balázs (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks | O | GY, 98 - 92 | 10 - 12 |
STOJANOVIC Srdan (32) (Nyíregyháza) |
DOBOS László Gábor (8) (Nagykõrös) |
MOLNÁR Miklós (8) (Nagykõrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Calle Pubfood Békés | I | GY, 79 - 100 | 11 - 12 |
MOLNÁR Miklós (23) (Nagykõrös) |
DOBOS László Gábor (13) (Nagykõrös) |
MOLNÁR Miklós (9) (Nagykõrös) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Szakáll István dr., Győrfy Ruben (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó | O | V, 72 - 88 | 11 - 13 |
LAKOSA Ákos (19) (Nagykõrös) |
DR. DEMETER Attila (17) (PVSK-Kronosz) |
TÓTH Viktor (4) (Nagykõrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Borgula György, Kruk Melinda (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | MTK Törökbálint | I | GY, 68 - 72 | 12 - 13 |
LAKOSA Ákos (18) (Nagykõrös) |
LAKOSA Ákos (14) (Nagykõrös) |
JAKAB Péter (7) (MTK Törökbálint) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Major Ádám, Szilágyi Bálint (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | GY, 67 - 90 | 13 - 13 |
TÓTH Viktor (20) (Nagykõrös) |
CANDIDO Fulvio (10) (Nagykõrös) |
LAKOSA Ákos (5) (Nagykõrös) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Gelencsér György, Földi László (Téczely Tamás) |