Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MTK Törökbálint | I | V, 81 - 60 | 0 - 1 |
BOINITZER Dávid (19) (MTK Törökbálint) |
BOINITZER Dávid (11) (MTK Törökbálint) |
MOHAY Péter (5) (MTK Törökbálint) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta, Gaál István (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players | I | V, 84 - 69 | 0 - 2 |
SZABÓ Péter (24) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BEÁK Gábor (11) (Tehetséges Fiatalok BP) |
KERKAI Ákos (7) (Tehetséges Fiatalok BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy Viktor, Józsa A. Junior (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MEAFC | O | GY, 92 - 83 | 1 - 2 |
VARGA Zalán Lajos (30) (Vásárhelyi Kosársuli) |
MÁTÉ Balázs (8) (MEAFC) |
DRAHOS Gábor (5) (MEAFC) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 82 - 79 | 1 - 3 |
GAJIC Nemanja (27) (Vásárhelyi Kosársuli) |
GAJIC Nemanja (11) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BOROS Márk (7) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Vida Béla, Lövei László, Major Ádám (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | O | GY, 96 - 94 | 2 - 3 |
FARAGÓ Péter (30) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
TÖMÖSVÁRY Máté (8) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
SZABÓ Péter (9) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Gergely Csaba, Borgula György, Földi László (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | I | V, 98 - 80 | 2 - 4 |
KOVÁCS Gergely Soma (28) (PE Veszprém) |
KUK Ryan (7) (PE Veszprém) |
KUK Ryan (7) (PE Veszprém) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán, Sabáli László (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | OSE Lions | O | V, 75 - 83 | 2 - 5 |
SPAGNOLO Thomas Ryan (19) (OSE Lions) |
ILLÉS Máté Csongor (9) (OSE Lions) |
SZABÓ Péter (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Reisz Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | GY, 86 - 74 | 3 - 5 |
GAJIC Nemanja (21) (Vásárhelyi Kosársuli) |
VAS Péter (10) (Vásárhelyi Kosársuli) |
VARGA Zalán Lajos (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Vadász Csaba, Borgula György (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks | O | V, 83 - 96 | 3 - 6 |
STOJANOVIC Srdan (33) (Nyíregyháza) |
VARGA Zalán Lajos (9) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BUS Iván Krisztián (6) (Nyíregyháza) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Rácz Zsolt, Varga Zoltán (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Calle Pubfood Békés | I | V, 98 - 86 | 3 - 7 |
VARGA Zalán Lajos (22) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KOMA Dániel (13) (Calle Pubfood Békés) |
KERTÉSZ Dániel (8) (Calle Pubfood Békés) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István, Gergely Csaba (Zalai Ákos) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó | O | V, 89 - 98 | 3 - 8 |
SZABÓ Péter (31) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KŐVÁGÓ-LASKA Márk (10) (PVSK-Kronosz) |
SZABÓ Péter (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Lövész Csaba (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MTK Törökbálint | O | GY, 83 - 72 | 4 - 8 |
VARGA Zalán Lajos (24) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BOINITZER Dávid (8) (MTK Törökbálint) |
BOGNÁR Mátyás (5) (MTK Törökbálint) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Borgula György (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players | O | V, 60 - 63 | 4 - 9 |
SZABÓ Péter (19) (Vásárhelyi Kosársuli) |
VAS Péter (11) (Vásárhelyi Kosársuli) |
SZOBI Dániel (6) (Tehetséges Fiatalok BP) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Gelencsér György, Vadász Csaba, Mintál Csaba (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | I | V, 105 - 89 | 4 - 10 |
MOLNÁR Miklós (29) (Nagykõrös) |
DOBOS László Gábor (12) (Nagykõrös) |
SZABÓ Péter (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Földi László, Horváth Csongor (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | MEAFC | I | V, 104 - 77 | 4 - 11 |
MOLNÁR Bence (25) (Vásárhelyi Kosársuli) |
MÁTÉ Balázs (9) (MEAFC) |
DRAHOS Gábor (12) (MEAFC) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Szilágyi Bálint, Major Ádám (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 76 - 78 | 4 - 12 |
VARGA Zalán Lajos (26) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KISS Barnabás (16) (Vasas Akadémia) |
SZABÓ Péter (4) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Sallai István, Varga Zoltán, Borgula György (Zalai Ákos) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Budapesti Honvéd SE | I | V, 81 - 76 | 4 - 13 |
MUCZA Tamás (22) (Budapesti Honvéd SE) |
KOVÁTS Róbert (9) (Budapesti Honvéd SE) |
TÓTH Bence (6) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Surányi Gábor, Esztergályos Róbert, Pécsi Zsolt (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | I | V, 93 - 90 | 4 - 14 |
JILLING László (23) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (8) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
SZABÓ Péter (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Lövész Csaba, Maár Gábor, Reisz Péter (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | O | V, 75 - 80 | 4 - 15 |
SZABÓ Péter (21) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KÖRTÉLYESI Gergely (9) (PE Veszprém) |
HELMECZI András (7) (PE Veszprém) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Tóth Cecília (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | OSE Lions | I | V, 89 - 76 | 4 - 16 |
MADÁR András Rudolf (23) (OSE Lions) |
PAVLOVIC Vuk (11) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Balog György, Gaál István, Sentényi Barna (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | GY, 88 - 91 | 5 - 16 |
PUSZTA Dávid Csaba (23) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
DOMSITZ Márton (8) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
SZABÓ Péter (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Sabáli László, Benedek Zoltán (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Budapesti Honvéd SE | O | GY, 89 - 75 | 6 - 16 |
MILETIC Aleksandar (22) (Vásárhelyi Kosársuli) |
MILETIC Aleksandar (15) (Vásárhelyi Kosársuli) |
MÁTÉ Márk (4) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Borgula György (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks | I | V, 82 - 62 | 6 - 17 |
SZABÓ Péter (24) (Vásárhelyi Kosársuli) |
MILETIC Aleksandar (10) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BUS Iván Krisztián (5) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Balogh Gyula, Józsa A. Junior, Nepp László (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Calle Pubfood Békés | O | V, 92 - 99 | 6 - 18 |
KRSTIC Daniel (22) (Calle Pubfood Békés) |
GAJIC Nemanja (9) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KERTÉSZ Dániel (11) (Calle Pubfood Békés) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Tóth Cecília (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó | I | V, 87 - 72 | 6 - 19 |
VAS Péter (23) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (11) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (5) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Reisz Péter (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | O | V, 67 - 90 | 6 - 20 |
TÓTH Viktor (20) (Nagykõrös) |
CANDIDO Fulvio (10) (Nagykõrös) |
LAKOSA Ákos (5) (Nagykõrös) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Gelencsér György, Földi László (Téczely Tamás) |