Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Egis Körmend | O | V, 71 - 85 | 0 - 1 |
DESHIELDS Keron (26) (Jászberény) |
SEJFIC Ismet (7) (Jászberény) |
WRIGHS (R) Marquis (4) (Egis Körmend) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Jakab László, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kaposvári KK | I | V, 76 - 67 | 0 - 2 |
SPICA Marko (22) (Kaposvári KK) |
HENDLEIN Roland (11) (Kaposvári KK) |
SPICA Marko (7) (Kaposvári KK) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Vida Béla (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC | I | V, 73 - 62 | 0 - 3 |
SEJFIC Ismet (18) (Jászberény) |
SEJFIC Ismet (14) (Jászberény) |
JONES Jahmal (5) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Söjtöry Tamás, Goda László (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | V, 73 - 82 | 0 - 4 |
VAUGHN Deonta Thomas (24) (Zalakerámia ZTE KK) |
RADIC Ivica (10) (Zalakerámia ZTE KK) |
HORVÁTH Ákos (6) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 85 - 58 | 0 - 5 |
FORD Quincy G. (15) (Szolnoki Olaj KK) |
SEJFIC Ismet (11) (Jászberény) |
RAKIC Miljan (4) (Jászberény) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál, Jakab László, Hervay Tibor (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 97 - 80 | 1 - 5 |
WALLACE Devante (33) (Jászberény) |
RAKIC Miljan (8) (Jászberény) |
SEJFIC Ismet (8) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György, Mészáros Balázs dr. (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | V, 85 - 70 | 1 - 6 |
JUHOS Levente (20) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
BOLTIC Marko (8) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
SULOVIC Nenad (5) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Fodor Attila (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | I | V, 87 - 78 | 1 - 7 |
WALLACE Devante (20) (Jászberény) |
NELSON Remon Migguel (7) (Jászberény) |
DURHAM Jabril Armin (11) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Söjtöry Tamás (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 70 - 88 | 1 - 8 |
RUJÁK András Baldvin (20) (Atomerőmű SE) |
EILINGSFELD János (13) (Atomerőmű SE) |
HINDS Jabarie (6) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Ádám József, Vida Béla (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | V, 71 - 90 | 1 - 9 |
GOVENS Darrin Anthony (18) (Falco KC) |
WALLACE Devante (10) (Jászberény) |
GOVENS Darrin Anthony (8) (Falco KC) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Tőzsér Dénes, Nagy Viktor (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 68 - 55 | 1 - 10 |
SEJFIC Ismet (21) (Jászberény) |
MOHAMMED Alhaji (9) (Alba Fehérvár) |
HILL Kasey (7) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál, Török Róbert, Surányi Gábor (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Sopron KC | O | GY, 108 - 92 | 2 - 10 |
WATKINS Ryan (36) (Sopron KC) |
WATKINS Ryan (13) (Sopron KC) |
RAKIC Miljan (9) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Söjtöry Tamás, Mészáros Balázs dr. (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | MAFC | O | GY, 77 - 66 | 3 - 10 |
WALLACE Devante (21) (Jászberény) |
DAVIS Bennet (9) (MAFC) |
HOT Amin (7) (MAFC) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Balogh Gyula, Vida Béla (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Egis Körmend | I | V, 77 - 61 | 3 - 11 |
NELSON Remon Migguel (31) (Jászberény) |
SEJFIC Ismet (11) (Jászberény) |
DEON HOLLINS Andre (8) (Egis Körmend) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Balog György, Hervay Tibor (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 89 - 76 | 4 - 11 |
IVOSEV Tamás (24) (Kaposvári KK) |
SEJFIC Ismet (11) (Jászberény) |
WALLACE Devante (6) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Rácz Zsolt (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 85 - 65 | 4 - 12 |
PERL Zoltán (23) (Falco KC) |
SEJFIC Ismet (13) (Jászberény) |
GOVENS Darrin Anthony (6) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Praksch Péter, Török Róbert, Radnóti Miklós (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | DEAC | O | GY, 98 - 94 | 5 - 12 |
NELSON Remon Migguel (24) (Jászberény) |
SEJFIC Ismet (10) (Jászberény) |
NELSON Remon Migguel (7) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Jakab László, Kovács Nimród (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 82 - 68 | 5 - 13 |
RADIC Ivica (22) (Zalakerámia ZTE KK) |
RADIC Ivica (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
VAUGHN Deonta Thomas (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Fodor Attila (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | O | GY, 81 - 72 | 6 - 13 |
WALLACE Devante (22) (Jászberény) |
SEJFIC Ismet (13) (Jászberény) |
DURHAM Jabril Armin (10) (PVSK) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Balog György, Kulcsár Tibor (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | V, 70 - 74 | 6 - 14 |
NELSON Remon Migguel (27) (Jászberény) |
RAKIC Miljan (8) (Jászberény) |
NELSON Remon Migguel (6) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Pozsonyi László (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | GY, 68 - 73 | 7 - 14 |
LUCIC Uros (19) (Jászberény) |
SEJFIC Ismet (14) (Jászberény) |
NELSON Remon Migguel (5) (Jászberény) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Söjtöry Tamás, Balogh Gyula (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | V, 78 - 94 | 7 - 15 |
CIRIC Andrija (33) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
SEJFIC Ismet (10) (Jászberény) |
BOLTIC Marko (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Fodor Attila, Hervay Tibor (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 82 - 72 | 8 - 15 |
WALLACE Devante (27) (Jászberény) |
SEJFIC Ismet (8) (Jászberény) |
NELSON Remon Migguel (5) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Gál János (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Sopron KC | I | V, 80 - 68 | 8 - 16 |
NELSON Remon Migguel (30) (Jászberény) |
WATKINS Ryan (14) (Sopron KC) |
RAKIC Miljan (6) (Jászberény) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál, Jakab László, Goda László (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | MAFC | I | V, 73 - 72 | 8 - 17 |
NELSON Remon Migguel (21) (Jászberény) |
MC CRAY II Toney Mikel (9) (MAFC) |
HOT Amin (12) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 66 - 74 | 9 - 17 |
SEJFIC Ismet (20) (Jászberény) |
SEJFIC Ismet (18) (Jászberény) |
NELSON Remon Migguel (7) (Jászberény) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Radnóti Miklós (Páli Kálmán) |