Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Sopron KC | I | GY, 69 - 70 | 1 - 0 |
ZAGORAC Sasa (20) (Sopron KC) |
WATKINS Ryan (11) (Sopron KC) |
HOT Amin (8) (MAFC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Török Róbert, Vida József (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Egis Körmend | I | V, 69 - 67 | 1 - 1 |
WRIGHS (R) Marquis (20) (Egis Körmend) |
DAVIS Bennet (12) (MAFC) |
LAKITS András (3) (MAFC) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Praksch Péter, Kulcsár Tibor (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kaposvári KK | O | V, 81 - 91 | 1 - 2 |
EVANS MONTGOMERY SCOTT (27) (Kaposvári KK) |
HENDLEIN Roland (14) (Kaposvári KK) |
HOT Amin (12) (MAFC) |
Aréna: Krajnyik Akác András Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Győrffy Pál, Rácz Zsolt (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 96 - 61 | 1 - 3 |
DAVIS Bennet (20) (MAFC) |
DAVIS Bennet (9) (MAFC) |
GOVENS Darrin Anthony (10) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Frányó Péter, Boros Tamás, Hervay Tibor (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DEAC | O | V, 70 - 75 | 1 - 4 |
ARMWOOD Gerald Isaiah (19) (DEAC) |
DAVIS Bennet (9) (MAFC) |
HOT Amin (8) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Válé Flórián (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 70 - 57 | 1 - 5 |
RADIC Ivica (18) (Zalakerámia ZTE KK) |
SZABÓ Zsolt András (13) (Zalakerámia ZTE KK) |
HOT Amin (7) (MAFC) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Söjtöry Tamás, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | O | GY, 95 - 65 | 2 - 5 |
NEIGHBOUR Will (25) (MAFC) |
NEIGHBOUR Will (10) (MAFC) |
HOT Amin (16) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Balog György, Balogh Gyula (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | V, 77 - 88 | 2 - 6 |
HOT Amin (25) (MAFC) |
VOJVODA Dávid (11) (Szolnoki Olaj KK) |
HOT Amin (8) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Boros Tamás, Minár László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 83 - 77 | 2 - 7 |
NEIGHBOUR Will (19) (MAFC) |
DRAMICANIN Rastko (12) (KTE-Duna Aszfalt) |
HOT Amin (6) (MAFC) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Farkas Gábor, Söjtöry Tamás (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 73 - 61 | 3 - 7 |
NEIGHBOUR Will (19) (MAFC) |
CIRIC Andrija (12) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
BOLTIC Marko (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Rácz Zsolt (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 74 - 65 | 3 - 8 |
EILINGSFELD János (18) (Atomerőmű SE) |
EILINGSFELD János (14) (Atomerőmű SE) |
HOT Amin (6) (MAFC) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Balog György (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Alba Fehérvár | O | V, 54 - 79 | 3 - 9 |
NEIGHBOUR Will (20) (MAFC) |
LÓRÁNT Péter (9) (Alba Fehérvár) |
HOT Amin (8) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László, Fodor Attila (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | JP Auto - JKSE | I | V, 77 - 66 | 3 - 10 |
WALLACE Devante (21) (Jászberény) |
DAVIS Bennet (9) (MAFC) |
HOT Amin (7) (MAFC) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Balogh Gyula, Vida Béla (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Sopron KC | O | V, 66 - 74 | 3 - 11 |
EL-AMIN Muhammad (22) (Sopron KC) |
WATKINS Ryan (10) (Sopron KC) |
FODOR Márton (6) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál, Frányó Péter, Kovács Nimród (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Egis Körmend | O | V, 62 - 73 | 3 - 12 |
FODOR Márton (19) (MAFC) |
DAVIS Bennet (12) (MAFC) |
DEON HOLLINS Andre (7) (Egis Körmend) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Gál János (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Kaposvári KK | I | V, 106 - 82 | 3 - 13 |
MC CRAY II Toney Mikel (27) (MAFC) |
IVOSEV Tamás (12) (Kaposvári KK) |
GIBBS Sterling Dupree (9) (Kaposvári KK) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Boros Tamás, Válé Flórián (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | V, 78 - 88 | 3 - 14 |
NORFLEET Julian Vincent (23) (Falco KC) |
MC CRAY II Toney Mikel (10) (MAFC) |
HOT Amin (8) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Ádám József, Rácz Zsolt, Balogh Gyula (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | DEAC | I | GY, 71 - 87 | 4 - 14 |
FODOR Márton (28) (MAFC) |
MC CRAY II Toney Mikel (12) (MAFC) |
HOT Amin (7) (MAFC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Mészáros Balázs dr. (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | V, 72 - 96 | 4 - 15 |
MC CRAY II Toney Mikel (27) (MAFC) |
RADIC Ivica (11) (Zalakerámia ZTE KK) |
VAUGHN Deonta Thomas (9) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Hervay Tibor, Radnóti Miklós (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | I | V, 93 - 69 | 4 - 16 |
ANTONI Csanád Zoltán (18) (PVSK) |
BUDIMIR Veljko (7) (PVSK) |
DURHAM Jabril Armin (9) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Minár László (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 102 - 73 | 4 - 17 |
MC CRAY II Toney Mikel (23) (MAFC) |
MC CRAY II Toney Mikel (12) (MAFC) |
VOJVODA Dávid (6) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Kovács Nimród (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | V, 81 - 90 | 4 - 18 |
DRAMICANIN Rastko (25) (KTE-Duna Aszfalt) |
MC CRAY II Toney Mikel (9) (MAFC) |
HOT Amin (14) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Török Róbert, Goda László (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 89 - 78 | 5 - 18 |
EILINGSFELD János (21) (Atomerőmű SE) |
EILINGSFELD János (15) (Atomerőmű SE) |
TARRANT JR Ricky Lafredrick (7) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Pozsonyi László (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 98 - 86 | 5 - 19 |
MOHAMMED Alhaji (22) (Alba Fehérvár) |
MC CRAY II Toney Mikel (8) (MAFC) |
HOT Amin (7) (MAFC) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Mészáros Balázs dr., Menyhárt Ferenc (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | JP Auto - JKSE | O | GY, 73 - 72 | 6 - 19 |
NELSON Remon Migguel (21) (Jászberény) |
MC CRAY II Toney Mikel (9) (MAFC) |
HOT Amin (12) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | V, 108 - 85 | 6 - 20 |
FORTUNE Josh (31) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
JUHOS Levente (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
BOLTIC Marko (18) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Rácz Zsolt, Goda László (Balogh László) |