Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | V, 72 - 91 | 0 - 1 |
FORD Quincy G. (21) (Szolnoki Olaj KK) |
FORD Quincy G. (9) (Szolnoki Olaj KK) |
PERRY Kendrick (7) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | GY, 72 - 73 | 1 - 1 |
DUKIC Nebojsa (17) (PVSK) |
KARAHODZIC Kemal (10) (KTE-Duna Aszfalt) |
DURHAM Jabril Armin (7) (PVSK) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László, Vida József (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 75 - 67 | 2 - 1 |
DURHAM Jabril Armin (29) (PVSK) |
JUHOS Levente (11) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
BOLTIC Marko (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Ádám József, Fodor Attila (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 84 - 69 | 2 - 2 |
BARNIES TROY (19) (Atomerőmű SE) |
BARNIES TROY (11) (Atomerőmű SE) |
DURHAM Jabril Armin (6) (PVSK) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Jakab László, Gál János (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 79 - 47 | 3 - 2 |
BUDIMIR Veljko (19) (PVSK) |
KELLER Ákos (7) (Alba Fehérvár) |
DURHAM Jabril Armin (7) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Frányó Péter, Hervay Tibor, Goda László (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MAFC | I | V, 95 - 65 | 3 - 3 |
NEIGHBOUR Will (25) (MAFC) |
NEIGHBOUR Will (10) (MAFC) |
HOT Amin (16) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Balog György, Balogh Gyula (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Egis Körmend | I | V, 87 - 74 | 3 - 4 |
WRIGHS (R) Marquis (18) (Egis Körmend) |
DAVIS Steven (7) (Egis Körmend) |
DURHAM Jabril Armin (9) (PVSK) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Kulcsár Tibor (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kaposvári KK | I | GY, 77 - 79 | 4 - 4 |
LEE DUNN Christopher (24) (Kaposvári KK) |
SARLIJA Marino (11) (PVSK) |
DURHAM Jabril Armin (7) (PVSK) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Pozsonyi László (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | JP Auto - JKSE | O | GY, 87 - 78 | 5 - 4 |
WALLACE Devante (20) (Jászberény) |
NELSON Remon Migguel (7) (Jászberény) |
DURHAM Jabril Armin (11) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Söjtöry Tamás (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | GY, 110 - 106 | 6 - 4 |
GOVENS Darrin Anthony (24) (Falco KC) |
VÁRADI Benedek (10) (Falco KC) |
DURHAM Jabril Armin (8) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Pozsonyi László, Mészáros Balázs dr. (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DEAC | I | V, 83 - 73 | 6 - 5 |
BUDIMIR Veljko (19) (PVSK) |
ARMWOOD Gerald Isaiah (15) (DEAC) |
JONES Jahmal (8) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Hervay Tibor, Kulcsár Tibor (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | V, 88 - 89 | 6 - 6 |
RADIC Ivica (22) (Zalakerámia ZTE KK) |
RADIC Ivica (10) (Zalakerámia ZTE KK) |
DURHAM Jabril Armin (12) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Gál János (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Sopron KC | I | GY, 60 - 76 | 7 - 6 |
SIMON Kristóf Gábor (15) (PVSK) |
BUDIMIR Veljko (12) (PVSK) |
DURHAM Jabril Armin (7) (PVSK) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Török Róbert, Söjtöry Tamás, Balog György (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 78 - 69 | 7 - 7 |
MILOSEVIC Strahinja (23) (Szolnoki Olaj KK) |
MILOSEVIC Strahinja (11) (Szolnoki Olaj KK) |
DURHAM Jabril Armin (13) (PVSK) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, Radnóti Miklós (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | V, 84 - 93 | 7 - 8 |
DERASIMOVIC Marko (22) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (9) (KTE-Duna Aszfalt) |
DURHAM Jabril Armin (8) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | GY, 81 - 88 | 8 - 8 |
FORTUNE Josh (23) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
SULOVIC Nenad (10) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
BOLTIC Marko (12) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Ádám József, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 84 - 86 | 8 - 9 |
HINDS Jabarie (29) (Atomerőmű SE) |
EILINGSFELD János (14) (Atomerőmű SE) |
DURHAM Jabril Armin (9) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Fodor Attila (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | JP Auto - JKSE | I | V, 81 - 72 | 8 - 10 |
WALLACE Devante (22) (Jászberény) |
SEJFIC Ismet (13) (Jászberény) |
DURHAM Jabril Armin (10) (PVSK) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Balog György, Kulcsár Tibor (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | MAFC | O | GY, 93 - 69 | 9 - 10 |
ANTONI Csanád Zoltán (18) (PVSK) |
BUDIMIR Veljko (7) (PVSK) |
DURHAM Jabril Armin (9) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Minár László (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 92 - 71 | 9 - 11 |
LÓRÁNT Péter (21) (Alba Fehérvár) |
HORTON Chris (10) (Alba Fehérvár) |
HILL Kasey (9) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Török Róbert, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 96 - 92 | 10 - 11 |
BROOKS Devin (29) (PVSK) |
HENDLEIN Roland (12) (Kaposvári KK) |
DURHAM Jabril Armin (9) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György, Mészáros Balázs dr. (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | DEAC | O | V, 81 - 88 | 10 - 12 |
BUDIMIR Veljko (23) (PVSK) |
ARMWOOD Gerald Isaiah (14) (DEAC) |
MARTINIC Goran (6) (DEAC) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Fodor Attila, Goda László (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | GY, 78 - 81 | 11 - 12 |
DURHAM Jabril Armin (22) (PVSK) |
RADIC Ivica (10) (Zalakerámia ZTE KK) |
VAUGHN Deonta Thomas (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Hervay Tibor, Kulcsár Tibor (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Sopron KC | O | GY, 84 - 57 | 12 - 12 |
PARKER Adonte (20) (Sopron KC) |
BROOKS Devin (14) (PVSK) |
BROOKS Devin (5) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Török Róbert, Rácz Zsolt (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Egis Körmend | O | GY, 89 - 77 | 13 - 12 |
BUDIMIR Veljko (31) (PVSK) |
BROOKS Devin (9) (PVSK) |
DURHAM Jabril Armin (9) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Ádám József, Frányó Péter (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 80 - 61 | 13 - 13 |
NORFLEET Julian Vincent (16) (Falco KC) |
TAYLOR (S) Steven (10) (Falco KC) |
GOVENS Darrin Anthony (8) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Bodrogváry Iván) |