Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MAFC | O | V, 69 - 70 | 0 - 1 |
ZAGORAC Sasa (20) (Sopron KC) |
WATKINS Ryan (11) (Sopron KC) |
HOT Amin (8) (MAFC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Török Róbert, Vida József (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 86 - 64 | 0 - 2 |
ZAGORAC Sasa (21) (Sopron KC) |
WATKINS Ryan (12) (Sopron KC) |
ZAGORAC Sasa (6) (Sopron KC) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál, Frányó Péter, Balogh Gyula (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | GY, 72 - 76 | 1 - 2 |
DRAMICANIN Rastko (21) (KTE-Duna Aszfalt) |
WATKINS Ryan (8) (Sopron KC) |
THOMPSON James Bernard (4) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Balog György (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kaposvári KK | O | V, 74 - 79 | 1 - 3 |
WATKINS Ryan (25) (Sopron KC) |
HENDLEIN Roland (14) (Kaposvári KK) |
LEE DUNN Christopher (7) (Kaposvári KK) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Fodor Attila, Minár László (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | V, 77 - 67 | 1 - 4 |
ZAGORAC Sasa (26) (Sopron KC) |
JUHOS Levente (12) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
BOLTIC Marko (5) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Jakab László, Hervay Tibor (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | V, 65 - 83 | 1 - 5 |
PERL Zoltán (22) (Falco KC) |
WATKINS Ryan (16) (Sopron KC) |
PERL Zoltán (4) (Falco KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás, Vida József (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 95 - 74 | 1 - 6 |
ZAGORAC Sasa (25) (Sopron KC) |
EILINGSFELD János (11) (Atomerőmű SE) |
HINDS Jabarie (5) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Praksch Péter, Pozsonyi László (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DEAC | O | V, 80 - 86 | 1 - 7 |
ARMWOOD Gerald Isaiah (27) (DEAC) |
WATKINS Ryan (11) (Sopron KC) |
JONES Jahmal (9) (DEAC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál, Jakab László, Gál János (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 96 - 72 | 1 - 8 |
LÓRÁNT Péter (28) (Alba Fehérvár) |
LÓRÁNT Péter (14) (Alba Fehérvár) |
HILL Kasey (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Hervay Tibor (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | V, 84 - 91 | 1 - 9 |
RADIC Ivica (34) (Zalakerámia ZTE KK) |
WATKINS Ryan (13) (Sopron KC) |
EL-AMIN Muhammad (8) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Fodor Attila (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | JP Auto - JKSE | I | V, 108 - 92 | 1 - 10 |
WATKINS Ryan (36) (Sopron KC) |
WATKINS Ryan (13) (Sopron KC) |
RAKIC Miljan (9) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Söjtöry Tamás, Mészáros Balázs dr. (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | O | V, 60 - 76 | 1 - 11 |
SIMON Kristóf Gábor (15) (PVSK) |
BUDIMIR Veljko (12) (PVSK) |
DURHAM Jabril Armin (7) (PVSK) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Török Róbert, Söjtöry Tamás, Balog György (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Egis Körmend | O | GY, 85 - 60 | 2 - 11 |
DEON HOLLINS Andre (24) (Egis Körmend) |
WATKINS Ryan (12) (Sopron KC) |
PARKER Adonte (5) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Minár László (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MAFC | I | GY, 66 - 74 | 3 - 11 |
EL-AMIN Muhammad (22) (Sopron KC) |
WATKINS Ryan (10) (Sopron KC) |
FODOR Márton (6) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál, Frányó Péter, Kovács Nimród (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | V, 74 - 78 | 3 - 12 |
WATKINS Ryan (19) (Sopron KC) |
WATKINS Ryan (11) (Sopron KC) |
VOJVODA Dávid (5) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Szalai Zsolt (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Egis Körmend | I | V, 96 - 57 | 3 - 13 |
DEON HOLLINS Andre (20) (Egis Körmend) |
TUOYO Justin Adetola (7) (Egis Körmend) |
DILLARD Kevin Andre (7) (Egis Körmend) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Fodor Attila, Horváth Alajos (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | V, 66 - 76 | 3 - 14 |
EL-AMIN Muhammad (29) (Sopron KC) |
EL-AMIN Muhammad (7) (Sopron KC) |
PONGÓ Máté (7) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Balog György, Hervay Tibor (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Kaposvári KK | I | V, 85 - 79 | 3 - 15 |
IVOSEV Tamás (26) (Kaposvári KK) |
WATKINS Ryan (13) (Sopron KC) |
LEE DUNN Christopher (12) (Kaposvári KK) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Jakab László, Kovács Nimród (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 86 - 63 | 4 - 15 |
HENDERSON Esian (21) (Sopron KC) |
HENDERSON Esian (9) (Sopron KC) |
EL-AMIN Muhammad (7) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Frányó Péter, Rácz Zsolt, Goda László (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 114 - 109 | 4 - 16 |
EL-AMIN Muhammad (33) (Sopron KC) |
WATKINS Ryan (15) (Sopron KC) |
GOVENS Darrin Anthony (11) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Söjtöry Tamás, Fodor Attila (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 87 - 99 | 4 - 17 |
EL-AMIN Muhammad (28) (Sopron KC) |
EILINGSFELD János (11) (Atomerőmű SE) |
PARKER Adonte (7) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Balog György (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | DEAC | I | GY, 89 - 96 | 5 - 17 |
WATKINS Ryan (27) (Sopron KC) |
WATKINS Ryan (15) (Sopron KC) |
EL-AMIN Muhammad (8) (Sopron KC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Gál János, Minár László (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 96 - 86 | 5 - 18 |
RADIC Ivica (21) (Zalakerámia ZTE KK) |
RADIC Ivica (13) (Zalakerámia ZTE KK) |
PARKER Adonte (9) (Sopron KC) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | JP Auto - JKSE | O | GY, 80 - 68 | 6 - 18 |
NELSON Remon Migguel (30) (Jászberény) |
WATKINS Ryan (14) (Sopron KC) |
RAKIC Miljan (6) (Jászberény) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál, Jakab László, Goda László (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | I | V, 84 - 57 | 6 - 19 |
PARKER Adonte (20) (Sopron KC) |
BROOKS Devin (14) (PVSK) |
BROOKS Devin (5) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Török Róbert, Rácz Zsolt (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Alba Fehérvár | O | V, 77 - 80 | 6 - 20 |
EL-AMIN Muhammad (19) (Sopron KC) |
HENDERSON Esian (14) (Sopron KC) |
HILL Kasey (5) (Alba Fehérvár) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter, Frányó Péter, Fodor Attila (Várhalmi Zsolt) |