Férfi NB I. A csoport - Egis Körmend
Műsor - 2017. szeptember 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I GY, 71 - 85 1 - 0 DESHIELDS Keron (26)
(Jászberény)
SEJFIC Ismet (7)
(Jászberény)
WRIGHT Marquis (4)
(Egis Körmend)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Cziffra Csaba, Jakab László, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2017. október 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló MAFCMAFC O GY, 69 - 67 2 - 0 WRIGHT Marquis (20)
(Egis Körmend)
DAVIS Bennet (12)
(MAFC)
LAKITS Andras (3)
(MAFC)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Praksch Péter, Kulcsár Tibor (Faidt Mihály)
Műsor - 2017. október 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 86 - 78 2 - 1 FANNING Eric (25)
(Egis Körmend)
HENDLEIN Roland (10)
(Kaposvári KK)
LEE DUNN Christopher (10)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Mészáros Balázs dr. (Pázsitka Ferenc)
Műsor - 2017. október 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 91 - 76 3 - 1 PERL Zoltan (22)
(Falco KC)
DAVIS Steven (9)
(Egis Körmend)
GOVENS Darrin (7)
(Falco KC)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Jakab László (Várhalmi Zsolt)
Műsor - 2017. október 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló DEACDEAC I GY, 70 - 110 4 - 1 ARMWOOD Isaiah (24)
(DEAC)
DAVIS Steven (13)
(Egis Körmend)
HALASZ Akos (4)
(Egis Körmend)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál, Farkas Gábor, Minár László (Fekete László)
Műsor - 2017. november 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 81 - 69 5 - 1 VAUGHN Deonta (21)
(Zalakerámia ZTE KK)
RADIC Ivica (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
HORVATH Akos (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Tőzsér Dénes, Mészáros Balázs dr. (Fekete László)
Műsor - 2017. november 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 87 - 74 6 - 1 WRIGHT Marquis (18)
(Egis Körmend)
DAVIS Steven (7)
(Egis Körmend)
DURHAM Jabril (9)
(PVSK)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Kulcsár Tibor (Szabadvári János)
Műsor - 2017. november 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 76 - 74 7 - 1 HOLLINS Andre (21)
(Egis Körmend)
FORD Quincy (11)
(Szolnoki Olaj KK)
HOLLINS Andre (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pálla Zoltán, Frányó Péter (Páli Kálmán)
Műsor - 2017. december 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 91 - 85 8 - 1 THOMPSON Bernard (25)
(KTE-Duna Aszfalt)
THOMPSON Bernard (10)
(KTE-Duna Aszfalt)
WRIGHT Marquis (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
Műsor - 2017. december 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 79 - 80 9 - 1 BOLTIC Marko (20)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
CIRIC Andrija (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Gál János, Minár László (Balogh László)
Műsor - 2017. december 23. 15:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 91 - 94 9 - 2 ALLEN Seth (30)
(Atomerõmû SE)
EILINGSFELD Janos (9)
(Atomerõmû SE)
FANNING Eric (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Tőzsér Dénes, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván)
Műsor - 2017. december 28. 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 115 - 75 9 - 3 SIMPSON Trevis (27)
(Alba Fehérvár)
CSORVASI Milan (9)
(Egis Körmend)
HILL Kasey (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Papp Péter, Ádám József (Valovics István)
Műsor - 2018. január 3. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Sopron KCSopron KC I V, 85 - 60 9 - 4 HOLLINS Andre (24)
(Egis Körmend)
WATKINS Ryan (12)
(Sopron KC)
PARKER Adonte (5)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Minár László (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. január 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O GY, 77 - 61 10 - 4 NELSON Remon Migguel (31)
(Jászberény)
SEJFIC Ismet (11)
(Jászberény)
HOLLINS Andre (8)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Balog György, Hervay Tibor (Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. január 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló MAFCMAFC I GY, 62 - 73 11 - 4 FODOR Marton (19)
(MAFC)
DAVIS Bennet (12)
(MAFC)
HOLLINS Andre (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Gál János (Bodrogváry Iván)
Műsor - 2018. január 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló Sopron KCSopron KC O GY, 96 - 57 12 - 4 HOLLINS Andre (20)
(Egis Körmend)
TUOYO Justin (7)
(Egis Körmend)
DILLARD Kevin (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Fodor Attila, Horváth Alajos (Gincsai János)
Műsor - 2018. január 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 94 - 77 13 - 4 GIBBS Sterling (34)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (10)
(Kaposvári KK)
WRIGHT Marquis (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Minár László, Kulcsár Tibor (Szabadvári János)
Műsor - 2018. február 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló DEACDEAC O GY, 100 - 93 14 - 4 DILLARD Kevin (19)
(Egis Körmend)
JONES Jahmal (9)
(DEAC)
JONES Jahmal (9)
(DEAC)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Török Róbert, Surányi Gábor, Horváth Alajos (Szabadvári János)
Műsor - 2018. február 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 72 - 77 15 - 4 VAUGHN Deonta (25)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABO Zsolt (13)
(Zalakerámia ZTE KK)
WRIGHT Marquis (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Pálla Zoltán, Ádám József (Pázsitka Ferenc)
Műsor - 2018. március 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 83 - 79 15 - 5 GOVENS Darrin (23)
(Falco KC)
BORISOV Milos (9)
(Falco KC)
GOVENS Darrin (7)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Farkas Gábor (Páli Kálmán)
Műsor - 2018. március 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I GY, 74 - 75 16 - 5 VOJVODA David (20)
(Szolnoki Olaj KK)
ANDRIC Luksa (9)
(Szolnoki Olaj KK)
WRIGHT Marquis (10)
(Egis Körmend)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Söjtöry Tamás, Boros Tamás (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. március 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 77 - 72 17 - 5 WRIGHT Marquis (24)
(Egis Körmend)
WRIGHT Marquis (9)
(Egis Körmend)
BOLTIC Marko (6)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Török Róbert, Balogh Gyula (Pázsitka Ferenc)
Műsor - 2018. március 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 92 - 73 17 - 6 FERENCZ Csaba (20)
(Egis Körmend)
EILINGSFELD Janos (11)
(Atomerõmû SE)
WRIGHT Marquis (9)
(Egis Körmend)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Tőzsér Dénes, Praksch Péter (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. március 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 79 - 67 18 - 6 HOLLINS Andre (23)
(Egis Körmend)
WRIGHT Marquis (9)
(Egis Körmend)
HILL Kasey (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál, Jakab László (Gincsai János)
Műsor - 2018. március 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 89 - 77 18 - 7 BUDIMIR Veljko (31)
(PVSK)
BROOKS Devin Clinton (9)
(PVSK)
DURHAM Jabril (9)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Ádám József, Frányó Péter (Fekete László)
Műsor - 2018. április 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 93 - 77 18 - 8 DRAMICANIN Rastko (22)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
WRIGHT Marquis (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, Balogh Gyula (Faidt Mihály)

Megyei szövetségek