Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | V, 66 - 78 | 0 - 1 |
BOLTIC Marko (20) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
SULOVIC Nenad (11) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
LILOV Ivan (5) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Frányó Péter, Mészáros Balázs dr. (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 87 - 69 | 1 - 1 |
ARMWOOD Gerald Isaiah (26) (DEAC) |
ARMWOOD Gerald Isaiah (11) (DEAC) |
BARNIES TROY (4) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 91 - 72 | 1 - 2 |
JONES Jahmal (20) (DEAC) |
KELLER Ákos (10) (Alba Fehérvár) |
HILL Kasey (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Török Róbert, Vida József (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | JP Auto - JKSE | O | GY, 73 - 62 | 2 - 2 |
SEJFIC Ismet (18) (Jászberény) |
SEJFIC Ismet (14) (Jászberény) |
JONES Jahmal (5) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Söjtöry Tamás, Goda László (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MAFC | I | GY, 70 - 75 | 3 - 2 |
ARMWOOD Gerald Isaiah (19) (DEAC) |
DAVIS Bennet (9) (MAFC) |
HOT Amin (8) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Válé Flórián (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Egis Körmend | O | V, 70 - 110 | 3 - 3 |
ARMWOOD Gerald Isaiah (24) (DEAC) |
DAVIS Steven (13) (Egis Körmend) |
HALÁSZ Ákos (4) (Egis Körmend) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál, Farkas Gábor, Minár László (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kaposvári KK | I | GY, 69 - 75 | 4 - 3 |
SPICA Marko (28) (Kaposvári KK) |
EVANS MONTGOMERY SCOTT (15) (Kaposvári KK) |
JONES Jahmal (5) (DEAC) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Radnóti Miklós (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | V, 62 - 92 | 4 - 4 |
GOVENS Darrin Anthony (31) (Falco KC) |
ARMWOOD Gerald Isaiah (9) (DEAC) |
PERL Zoltán (7) (Falco KC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Frányó Péter, Rácz Zsolt, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Sopron KC | I | GY, 80 - 86 | 5 - 4 |
ARMWOOD Gerald Isaiah (27) (DEAC) |
WATKINS Ryan (11) (Sopron KC) |
JONES Jahmal (9) (DEAC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál, Jakab László, Gál János (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 99 - 88 | 5 - 5 |
RADIC Ivica (30) (Zalakerámia ZTE KK) |
RADIC Ivica (10) (Zalakerámia ZTE KK) |
HORVÁTH Ákos (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | O | GY, 83 - 73 | 6 - 5 |
BUDIMIR Veljko (19) (PVSK) |
ARMWOOD Gerald Isaiah (15) (DEAC) |
JONES Jahmal (8) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Hervay Tibor, Kulcsár Tibor (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 97 - 68 | 6 - 6 |
VOJVODA Dávid (17) (Szolnoki Olaj KK) |
ARMWOOD Gerald Isaiah (11) (DEAC) |
MILOSEVIC Strahinja (8) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Ádám József (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | V, 79 - 84 | 6 - 7 |
DERASIMOVIC Marko (23) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (7) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Kapitány Gellért, Hervay Tibor (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | V, 84 - 75 | 6 - 8 |
SULOVIC Nenad (21) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
SULOVIC Nenad (11) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
BOLTIC Marko (12) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Söjtöry Tamás, Fodor Attila (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 99 - 75 | 6 - 9 |
HINDS Jabarie (19) (Atomerőmű SE) |
EILINGSFELD János (10) (Atomerőmű SE) |
ALLEN Seth Edwin (6) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter, Frányó Péter, Minár László (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Alba Fehérvár | O | V, 65 - 83 | 6 - 10 |
LÓRÁNT Péter (20) (Alba Fehérvár) |
LÓRÁNT Péter (10) (Alba Fehérvár) |
KOVÁCS Ákos (4) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Gál János, Sallai István (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | JP Auto - JKSE | I | V, 98 - 94 | 6 - 11 |
NELSON Remon Migguel (24) (Jászberény) |
SEJFIC Ismet (10) (Jászberény) |
NELSON Remon Migguel (7) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Jakab László, Kovács Nimród (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | MAFC | O | V, 71 - 87 | 6 - 12 |
FODOR Márton (28) (MAFC) |
MC CRAY II Toney Mikel (12) (MAFC) |
HOT Amin (7) (MAFC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Mészáros Balázs dr. (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Egis Körmend | I | V, 100 - 93 | 6 - 13 |
DILLARD Kevin Andre (19) (Egis Körmend) |
JONES Jahmal (9) (DEAC) |
JONES Jahmal (9) (DEAC) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Török Róbert, Surányi Gábor, Horváth Alajos (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Kaposvári KK | O | V, 83 - 89 | 6 - 14 |
GIBBS Sterling Dupree (24) (Kaposvári KK) |
IVOSEV Tamás (12) (Kaposvári KK) |
LEE DUNN Christopher (8) (Kaposvári KK) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Jakab László, Minár László (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 95 - 86 | 6 - 15 |
MARTINIC Goran (23) (DEAC) |
ARMWOOD Gerald Isaiah (10) (DEAC) |
PERL Zoltán (6) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Győrffy Pál, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Sopron KC | O | V, 89 - 96 | 6 - 16 |
WATKINS Ryan (27) (Sopron KC) |
WATKINS Ryan (15) (Sopron KC) |
EL-AMIN Muhammad (8) (Sopron KC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Gál János, Minár László (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | I | GY, 81 - 88 | 7 - 16 |
BUDIMIR Veljko (23) (PVSK) |
ARMWOOD Gerald Isaiah (14) (DEAC) |
MARTINIC Goran (6) (DEAC) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Fodor Attila, Goda László (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | V, 81 - 87 | 7 - 17 |
PERRY Kendrick (25) (Szolnoki Olaj KK) |
LAUDERDALE Dallas (14) (DEAC) |
PERRY Kendrick (5) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Török Róbert, Lengyel Ádám (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 79 - 70 | 7 - 18 |
ARMWOOD Gerald Isaiah (21) (DEAC) |
THOMPSON James Bernard (12) (KTE-Duna Aszfalt) |
WITTMANN Krisztián (4) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Hervay Tibor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 83 - 71 | 8 - 18 |
VAUGHN Deonta Thomas (19) (Zalakerámia ZTE KK) |
BENKE Szilárd (14) (Zalakerámia ZTE KK) |
MARTINIC Goran (8) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Gál János, Mészáros Balázs dr. (Pázsitka Ferenc) |