Leány Junior - 2021/2022 Leány Junior - 2021/2022
Legutóbbi - Leány Junior
0. forduló Nyíregyházi Kosársuli - Vasas Akadémia/B 2021. szeptember 12. vasárnap 74 - 52
0. forduló Török Flóris - Törekvés SE/A - Kecskeméti KC/A 2021. szeptember 12. vasárnap 71 - 76
0. forduló Kiss Lenke KA/A - Zalaegerszegi KTE 2021. szeptember 12. vasárnap 72 - 53
0. forduló Szolnoki MÁV SE - DEAC 2021. szeptember 12. vasárnap 61 - 57
0. forduló MTK Budapest - BEAC-Újbuda KA/M 2021. szeptember 12. vasárnap 54 - 75
0. forduló Miskolci SI Vadmacskák - Dávid Kornél KA/A 2021. szeptember 12. vasárnap 77 - 49
0. forduló Dávid Kornél KA/A - Kiss Lenke KA/A 2021. szeptember 11. szombat 73 - 61
0. forduló Vasas Akadémia/B - Szolnoki MÁV SE 2021. szeptember 11. szombat 79 - 52
0. forduló Kecskeméti KC/A - MTK Budapest 2021. szeptember 11. szombat 74 - 58
0. forduló Szegedi KE/A - NKA Pécs/B 2021. szeptember 11. szombat 62 - 82
Következik - Leány Junior
0. forduló Kanizsai Vadmacskák SE - Zalaegerszegi KTE 2021. szeptember 25. szombat 10:00
0. forduló PVSK NKA/A - DEAC 2021. szeptember 25. szombat 10:00
0. forduló Török Flóris - Törekvés SE/A - BEAC-Újbuda KA/B 2021. szeptember 25. szombat 10:00
0. forduló Széchenyi KA - Darazsak Sportakadémia/B 2021. szeptember 25. szombat 10:00
0. forduló Zalaegerszegi KTE - Szolnoki MÁV SE 2021. szeptember 25. szombat 13:00
0. forduló BEAC-Újbuda KA/B - Kiss Lenke KA/A 2021. szeptember 25. szombat 13:00
0. forduló Darazsak Sportakadémia/B - MTK Budapest 2021. szeptember 25. szombat 13:00
0. forduló DEAC - Szegedi KE/A 2021. szeptember 25. szombat 13:30
0. forduló Szolnoki MÁV SE - Kanizsai Vadmacskák SE 2021. szeptember 25. szombat 16:00
0. forduló Szegedi KE/A - PVSK NKA/A 2021. szeptember 25. szombat 16:00
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Mérkőzések a "B" döntőért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kecskeméti KC/A
Kecskeméti KC/A
3 1.00 6 3 0 234 176 GY3 2-0 1-0 3-0
2. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
3 0.83 5 2 1 216 179 V1 1-1 1-0 2-1
3. BEAC-Újbuda KA/M
BEAC-Újbuda KA/M
3 0.67 4 1 2 175 213 GY1 0-1 1-1 1-2
4. MTK Budapest
MTK Budapest
3 0.50 3 0 3 162 219 V3 0-1 0-2 0-3
5. Miskolci SI Vadmacskák
Miskolci SI Vadmacskák
3 1.00 6 3 0 224 140 GY3 2-0 1-0 3-0
6. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 199 203 V1 2-0 0-1 2-1
7. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 174 189 GY1 1-0 0-2 1-2
8. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.50 3 0 3 168 233 V3 0-1 0-2 0-3
9. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
3 1.00 6 3 0 263 155 GY3 2-0 1-0 3-0
10. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 225 176 V1 2-0 0-1 2-1
11. Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
3 0.67 4 1 2 173 229 GY1 1-0 0-2 1-2
12. DEAC
DEAC
3 0.50 3 0 3 150 251 V3 0-1 0-2 0-3
13. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
2 1.00 4 2 0 158 137 GY2 1-0 1-0 2-0
14. Széchenyi KA
Széchenyi KA
2 0.75 3 1 1 120 117 V1 1-0 0-1 1-1
15. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
2 0.50 2 0 2 103 127 V2 0-1 0-1 0-2
Ranglisták - Leány Junior
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek