Fiú Junior - 2021/2022 Fiú Junior - 2021/2022
Legutóbbi - Fiú Junior
0. forduló Óbudai Kaszások/A - Alba Fehérvár 2021. szeptember 19. vasárnap 83 - 51
0. forduló Atomerőmű GYKSE U18/A - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2021. szeptember 19. vasárnap 62 - 89
0. forduló PVSK NKA - KASI/A 2021. szeptember 19. vasárnap 70 - 62
0. forduló MVM-OSE Lions U18 - Szolnoki KA 2021. szeptember 19. vasárnap 48 - 73
0. forduló Nagykőrösi Sólymok - VUKE - Veszprém/A 2021. szeptember 19. vasárnap 47 - 88
0. forduló Kiss Lenke KS/A - NKA Pécs/B 2021. szeptember 19. vasárnap 51 - 93
0. forduló Újpest-MT/A - Lehel Kosársuli 2021. szeptember 19. vasárnap 79 - 72
0. forduló MEAFC/A - Egri VSI KOK/A 2021. szeptember 19. vasárnap 48 - 67
0. forduló Alba Fehérvár - Nagykőrösi Sólymok 2021. szeptember 18. szombat 83 - 34
0. forduló AKMÉ Körmendi Törpördögök - Kiss Lenke KS/A 2021. szeptember 18. szombat 83 - 35
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - 25-32. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "D" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Selejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szolnoki KA
Szolnoki KA
3 1.00 6 3 0 249 127 GY3 2-0 1-0 3-0
2. MVM-OSE Lions U18
MVM-OSE Lions U18
3 0.83 5 2 1 217 180 V1 1-1 1-0 2-1
3. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.67 4 1 2 164 215 GY1 0-1 1-1 1-2
4. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.50 3 0 3 137 245 V3 0-1 0-2 0-3
5. PVSK NKA
PVSK NKA
3 1.00 6 3 0 298 174 GY3 2-0 1-0 3-0
6. KASI/A
KASI/A
3 0.83 5 2 1 258 162 V1 2-0 0-1 2-1
7. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.67 4 1 2 205 294 GY1 1-0 0-2 1-2
8. Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
3 0.50 3 0 3 150 281 V3 0-1 0-2 0-3
9. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 233 151 GY3 2-0 1-0 3-0
10. Atomerőmű GYKSE U18/A
Atomerőmű GYKSE U18/A
3 0.83 5 2 1 229 219 V1 1-1 1-0 2-1
11. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 210 181 GY1 0-1 1-1 1-2
12. Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/A
3 0.50 3 0 3 153 274 V3 0-1 0-2 0-3
13. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 1.00 6 3 0 324 158 GY3 2-0 1-0 3-0
14. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
3 0.83 5 2 1 201 167 V1 2-0 0-1 2-1
15. VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/A
3 0.67 4 1 2 201 224 GY1 0-1 1-1 1-2
16. Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok
3 0.50 3 0 3 125 302 V3 0-1 0-2 0-3
Ranglisták - Fiú Junior
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek