Fiú Kadett - 2021/2022 Fiú Kadett - 2021/2022
Legutóbbi - Fiú Kadett
0. forduló PVSK NKA/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2021. szeptember 12. vasárnap 75 - 72
0. forduló AKMÉ Körmendi Törpördögök - Vasas Akadémia/B 2021. szeptember 12. vasárnap 44 - 88
0. forduló NKA Pécs/RCS - Beszterce KK 2021. szeptember 12. vasárnap 57 - 70
0. forduló DEAC KA U16/B - NKA Pécs/B 2021. szeptember 12. vasárnap 73 - 63
0. forduló MAFC/A - SZEDEÁK/A 2021. szeptember 12. vasárnap 50 - 88
0. forduló Nyíregyházi Sportcentrum/A - NKA Pécs/RCS 2021. szeptember 12. vasárnap 61 - 50
0. forduló Vasas Akadémia/B - DEAC KA U16/B 2021. szeptember 12. vasárnap 114 - 40
0. forduló Budapesti Honvéd SE/B - Atom City-Atomerőmű SE U16/A 2021. szeptember 12. vasárnap 72 - 100
0. forduló KASI Delfinek/A - Kiss Lenke KA/A 2021. szeptember 12. vasárnap 97 - 39
0. forduló Szolnoki KA/A - Szombathelyi SI KA/A 2021. szeptember 12. vasárnap 52 - 85
Következik - Fiú Kadett
0. forduló Budapesti Honvéd SE/A - Monor SE 2021. szeptember 25. szombat 09:00
0. forduló Újpest-MT/A - BUDAFOK-PSE 2021. szeptember 25. szombat 09:00
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A 2021. szeptember 25. szombat 10:00
0. forduló Vasas Akadémia/A - Beszterce KK 2021. szeptember 25. szombat 10:45
0. forduló Dávid Kornél KA/A - MAFC/B 2021. szeptember 25. szombat 11:00
0. forduló Soproni SI KA SKC/A - Szolnoki KA/A 2021. szeptember 25. szombat 11:00
0. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Tigrisek 2021. szeptember 25. szombat 11:00
0. forduló Kecskeméti KA/A - Vasas Akadémia/B 2021. szeptember 25. szombat 11:00
0. forduló Budapesti Honvéd SE/B - DEAC KA U16/A 2021. szeptember 25. szombat 11:15
0. forduló NKA Pécs/A - DEAC KA U16/B 2021. szeptember 25. szombat 11:45
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - 25-32. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "D" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DEAC KA U16/A
DEAC KA U16/A
3 1.00 6 3 0 301 112 GY3 2-0 1-0 3-0
2. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.83 5 2 1 239 196 V1 2-0 0-1 2-1
3. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
3 0.67 4 1 2 124 211 GY1 0-1 1-1 1-2
4. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.50 3 0 3 122 267 V3 0-1 0-2 0-3
5. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 1.00 6 3 0 263 134 GY3 2-0 1-0 3-0
6. DEAC KA U16/B
DEAC KA U16/B
3 0.83 5 2 1 173 231 GY1 1-0 1-1 2-1
7. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 169 186 V1 1-0 0-2 1-2
8. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.50 3 0 3 150 204 V3 0-2 0-1 0-3
9. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
3 1.00 6 3 0 239 156 GY3 2-0 1-0 3-0
10. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
3 0.83 5 2 1 244 167 GY1 0-1 2-0 2-1
11. BUDAFOK-PSE
BUDAFOK-PSE
3 0.67 4 1 2 178 223 V1 0-1 1-1 1-2
12. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.50 3 0 3 157 272 V3 0-2 0-1 0-3
13. MVM-OSE Lions/A
MVM-OSE Lions/A
3 1.00 6 3 0 293 174 GY3 2-0 1-0 3-0
14. MAFC/B
MAFC/B
3 0.83 5 2 1 268 213 GY2 1-0 1-1 2-1
15. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.67 4 1 2 256 211 V2 1-1 0-1 1-2
16. Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
3 0.50 3 0 3 150 369 V3 0-1 0-2 0-3
17. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 1.00 6 3 0 346 126 GY3 2-0 1-0 3-0
18. MAFC/A
MAFC/A
3 0.83 5 2 1 288 135 V1 1-1 1-0 2-1
19. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
3 0.67 4 1 2 179 257 GY1 0-1 1-1 1-2
20. Budapest Basket/A
Budapest Basket/A
3 0.50 3 0 3 104 399 V3 0-1 0-2 0-3
21. Atom City-Atomerőmű SE U16/A
Atom City-Atomerőmű SE U16/A
3 1.00 6 3 0 332 160 GY3 1-0 2-0 3-0
22. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
3 0.83 5 2 1 247 188 V1 2-1 0-0 2-1
23. DMTK/A
DMTK/A
3 0.67 4 1 2 157 235 GY1 0-0 1-2 1-2
24. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.50 3 0 3 123 276 V3 0-2 0-1 0-3
25. Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
3 1.00 6 3 0 274 120 GY3 2-0 1-0 3-0
26. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.83 5 2 1 218 214 V1 1-1 1-0 2-1
27. Monor SE
Monor SE
3 0.67 4 1 2 209 238 GY1 0-1 1-1 1-2
28. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.50 3 0 3 158 287 V3 0-1 0-2 0-3
29. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 1.00 6 3 0 253 196 GY3 2-0 1-0 3-0
30. Beszterce KK
Beszterce KK
3 0.83 5 2 1 211 210 GY1 0-1 2-0 2-1
31. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 0.67 4 1 2 197 200 V1 1-1 0-1 1-2
32. NKA Pécs/RCS
NKA Pécs/RCS
3 0.50 3 0 3 165 220 V3 0-1 0-2 0-3
Ranglisták - Fiú Kadett
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek