Leány Junior - 2020/2021 Leány Junior - 2020/2021
Legutóbbi - Leány Junior
7. forduló Vasas Akadémia/B - Miskolci SI Vadmacskák 2020. november 21. szombat 80 - 27
7. forduló NKA Pécs - DVTK Akadémia 2020. november 21. szombat 102 - 51
7. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - Dávid Kornél KA 2020. november 21. szombat 82 - 59
2. forduló Széchenyi KA - Nyíregyházi Kosársuli 2020. november 21. szombat 71 - 51
7. forduló Kanizsai Vadmacskák - BEAC-Újbuda KA/A 2020. november 20. péntek 84 - 71
6. forduló Csata DSE - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. november 18. szerda 92 - 44
2. forduló DVTK Akadémia - NKA Pécs 2020. november 18. szerda 83 - 77
7. forduló Darazsak Sportakadémia/A - Vasas Akadémia/A 2020. november 18. szerda 59 - 78
3. forduló Darazsak Sportakadémia/A - Bajai NKK 2020. november 17. kedd 60 - 71
6. forduló BEAC-Újbuda KA/A - Vasas Akadémia/B 2020. november 14. szombat 67 - 76
Következik - Leány Junior
5. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - Darazsak Sportakadémia/A 2020. november 25. szerda 17:30
7. forduló Bajai NKK - Csata DSE 2020. november 25. szerda 18:00
5. forduló PVSK Nemzeti Akadémia - BEAC-Újbuda KA/A 2020. november 26. csütörtök 13:00
3. forduló Széchenyi KA - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. november 27. péntek 13:00
8. forduló Bajai NKK - Darazsak Sportakadémia/A 2020. november 27. péntek 15:30
8. forduló Török Flóris - Törekvés SE - NKA Pécs 2020. november 27. péntek 19:30
8. forduló BEAC-Újbuda KA/A - Miskolci SI Vadmacskák 2020. november 28. szombat 12:30
8. forduló DVTK Akadémia - Nyíregyházi Kosársuli 2020. november 28. szombat 14:00
8. forduló PVSK Nemzeti Akadémia - Vasas Akadémia/B 2020. november 28. szombat 15:00
8. forduló Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. november 28. szombat 17:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
4 1.00 8 4 0 316 211 GY4 3-0 1-0 4-0
2. Csata DSE
Csata DSE
5 1.00 10 5 0 458 250 GY5 2-0 3-0 5-0
3. NKA Pécs
NKA Pécs
3 0.83 5 2 1 280 185 GY1 1-0 1-1 2-1
4. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
6 0.92 11 5 1 458 299 GY2 3-1 2-0 4-1
5. Széchenyi KA
Széchenyi KA
3 0.83 5 2 1 209 176 GY2 2-0 0-1 2-1
6. DVTK Akadémia
DVTK Akadémia
7 0.79 11 4 3 494 494 V1 3-0 1-3 3-2
7. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
6 0.58 7 1 5 283 531 V1 1-3 0-2 1-4
8. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
4 0.50 4 0 4 208 282 V4 0-2 0-2 0-4
9. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 1.00 6 3 0 211 156 GY1 3-1 2-1 3-2
10. Miskolci SI Vadmacskák
Miskolci SI Vadmacskák
3 0.83 5 2 1 175 155 V1 3-1 4-2 3-2
11. PVSK Nemzeti Akadémia
PVSK Nemzeti Akadémia
3 0.67 4 1 2 192 167 V1 2-3 2-1 3-2
12. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
3 0.50 3 0 3 127 227 GY1 0-2 1-2 1-4
13. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
1 1.00 2 1 0 76 65 V5 0-3 1-2 0-5
14. Kecskeméti KC/A
Kecskeméti KC/A
1 0.50 1 0 1 65 76 V1 1-1 0-1 1-2
15. Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
3 0.83 5 2 1 215 201 V3 3-0 0-4 2-3
16. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 232 182 GY8 4-0 4-1 5-0
17. Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
3 0.67 4 1 2 162 211 V5 2-3 1-4 0-5
18. Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
3 0.67 4 1 2 200 215 V1 1-1 1-2 2-3
19. Bajai NKK
Bajai NKK
3 1.00 6 3 0 292 233 GY1 2-1 3-2 2-3
20. Kanizsai Vadmacskák
Kanizsai Vadmacskák
3 0.83 5 2 1 274 244 GY8 4-0 4-1 5-0
21. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
3 0.67 4 1 2 252 227 V3 2-3 1-2 2-3
22. DEAC
DEAC
3 0.50 3 0 3 193 307 V1 0-2 1-2 1-4
23. Szeged KE
Szeged KE
2 0.50 2 0 2 101 134 V2 0-1 0-1 0-2
24. NKA-Pécs B
NKA-Pécs B
2 0.50 2 0 2 116 146 V2 0-1 0-1 0-2
25. Parthus SE
Parthus SE
2 0.50 2 0 2 59 205 V2 0-1 0-1 0-2
26. MTK Budapest
MTK Budapest
2 0.75 3 1 1 113 126 V1 0-1 1-0 1-1
27. Kiss Lenke KA/B
Kiss Lenke KA/B
2 0.50 2 0 2 69 177 V2 0-1 0-1 0-2
28. BEAC-Újbuda KA/M
BEAC-Újbuda KA/M
2 0.50 2 0 2 70 253 V2 0-1 0-1 0-2
29. BKG Prima Akadémia
BKG Prima Akadémia
2 0.75 3 1 1 110 105 V1 0-1 1-0 1-1
30. Petőfi SE
Petőfi SE
2 0.50 2 0 2 76 134 V2 0-1 0-1 0-2
Ranglisták - Leány Junior
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek