Leány Junior - 2020/2021 Leány Junior - 2020/2021
Legutóbbi - Leány Junior
0. forduló Atomerőmű-KSC Szekszárd - Csata DSE 2021. május 23. vasárnap 65 - 70
0. forduló Vasas Akadémia/A - NKA Pécs 2021. május 23. vasárnap 50 - 68
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - DVTK Akadémia 2021. május 23. vasárnap 67 - 72
0. forduló Vasas Akadémia/B - BEAC-Újbuda KA/A 2021. május 23. vasárnap 57 - 37
0. forduló Széchenyi KA - Bajai NKK 2021. május 22. szombat 48 - 67
0. forduló Nyíregyházi Kosársuli - Török Flóris - Törekvés SE 2021. május 22. szombat 54 - 56
0. forduló Kanizsai Vadmacskák - Darazsak Sportakadémia/A 2021. május 22. szombat 86 - 103
0. forduló Dávid Kornél KA - Miskolci SI Vadmacskák 2021. május 22. szombat 53 - 64
0. forduló Csata DSE - NKA Pécs 2021. május 21. péntek 73 - 56
0. forduló Vasas Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2021. május 21. péntek 38 - 45
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
6 0.83 10 4 2 354 324 V3 9-5 6-8 2-3
2. Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
6 0.75 9 3 3 347 324 GY1 5-7 3-9 2-3
3. Miskolci SI Vadmacskák
Miskolci SI Vadmacskák
6 0.75 9 3 3 313 319 GY1 9-4 10-7 3-2
4. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
6 0.67 8 2 4 329 376 GY2 5-7 1-12 2-3
Tabella - Mérkőzések a "B" döntőért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Miskolci SI Vadmacskák
Miskolci SI Vadmacskák
6 0.92 11 5 1 396 303 GY1 9-4 10-7 3-2
2. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
6 0.92 11 5 1 410 321 V2 6-7 5-8 3-2
3. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
6 0.67 8 2 4 357 417 V4 3-9 1-12 1-4
4. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
6 0.50 6 0 6 290 412 GY2 5-7 1-12 2-3
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
6 1.00 12 6 0 519 294 GY1 13-0 12-3 3-2
2. Kanizsai Vadmacskák
Kanizsai Vadmacskák
6 0.83 10 4 2 530 432 V1 9-5 6-6 2-3
3. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
6 0.58 7 1 5 319 454 V2 6-7 5-8 3-2
4. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
6 0.58 7 1 5 340 528 V4 3-9 1-12 1-4
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
14 0.96 27 13 1 1075 678 GY9 10-1 10-0 5-0
2. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
14 0.89 25 11 3 1159 875 V1 8-3 9-1 2-3
3. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.86 24 10 4 1041 805 V2 8-4 7-2 3-2
4. NKA Pécs
NKA Pécs
14 0.82 23 9 5 1075 907 GY1 7-3 8-3 3-2
5. DVTK Akadémia
DVTK Akadémia
14 0.68 19 5 9 889 1063 GY2 6-3 4-8 2-3
6. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
14 0.64 18 4 10 880 1124 V1 8-5 3-8 3-2
7. Bajai NKK
Bajai NKK
14 0.61 17 3 11 899 1096 GY3 8-6 5-7 3-2
8. Széchenyi KA
Széchenyi KA
14 0.54 15 1 13 671 1141 V1 4-8 2-9 2-3
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
10 1.00 20 10 0 790 490 GY1 13-0 12-3 3-2
2. Miskolci SI Vadmacskák
Miskolci SI Vadmacskák
10 0.80 16 6 4 581 578 GY1 9-4 10-7 3-2
3. Kanizsai Vadmacskák
Kanizsai Vadmacskák
10 0.75 15 5 5 725 704 V1 9-5 6-6 2-3
4. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
10 0.75 15 5 5 597 653 V3 9-5 6-8 2-3
5. PVSK Nemzeti Akadémia
PVSK Nemzeti Akadémia
10 0.70 14 4 6 615 641 GY1 3-5 4-3 3-2
6. Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
10 0.50 10 0 10 495 737 V10 2-6 1-6 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
10 1.00 20 10 0 914 480 GY9 10-1 10-0 5-0
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
10 0.90 18 8 2 784 523 V2 8-4 7-2 3-2
3. Bajai NKK
Bajai NKK
10 0.75 15 5 5 660 679 GY3 8-6 5-7 3-2
4. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
10 0.70 14 4 6 652 683 V1 8-5 3-8 3-2
5. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
10 0.60 12 2 8 580 706 GY2 5-7 1-12 2-3
6. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
10 0.55 11 1 9 436 955 V4 3-9 1-12 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
10 0.95 19 9 1 821 569 V1 8-3 9-1 2-3
2. NKA Pécs
NKA Pécs
10 0.90 18 8 2 836 585 GY1 7-3 8-3 3-2
3. DVTK Akadémia
DVTK Akadémia
10 0.75 15 5 5 681 705 GY2 6-3 4-8 2-3
4. Széchenyi KA
Széchenyi KA
10 0.70 14 4 6 620 690 V1 4-8 2-9 2-3
5. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
10 0.65 13 3 7 565 777 V2 6-7 5-8 3-2
6. Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
10 0.55 11 1 9 530 727 GY1 5-7 3-9 2-3
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. PVSK Nemzeti Akadémia
PVSK Nemzeti Akadémia
2 1.00 4 2 0 130 106 GY1 3-5 4-3 3-2
2. Kecskeméti KC/A
Kecskeméti KC/A
2 0.75 3 1 1 113 104 V1 1-1 0-1 1-2
3. Szeged KE
Szeged KE
2 0.50 2 0 2 101 134 V2 0-1 0-1 0-2
4. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
2 1.00 4 2 0 152 102 V3 9-5 6-8 2-3
5. Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
2 0.75 3 1 1 128 148 V1 1-1 1-2 2-3
6. NKA-Pécs B
NKA-Pécs B
2 0.50 2 0 2 116 146 V2 0-1 0-1 0-2
7. Miskolci SI Vadmacskák
Miskolci SI Vadmacskák
2 1.00 4 2 0 176 88 GY1 9-4 10-7 3-2
8. DEAC
DEAC
2 0.75 3 1 1 156 98 V1 0-2 1-2 1-4
9. Parthus SE
Parthus SE
2 0.50 2 0 2 59 205 V2 0-1 0-1 0-2
10. Kanizsai Vadmacskák
Kanizsai Vadmacskák
2 1.00 4 2 0 211 90 V1 9-5 6-6 2-3
11. MTK Budapest
MTK Budapest
2 0.75 3 1 1 113 126 V1 0-1 1-0 1-1
12. Kiss Lenke KA/B
Kiss Lenke KA/B
2 0.50 2 0 2 69 177 V2 0-1 0-1 0-2
13. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 1.00 4 2 0 267 52 GY1 13-0 12-3 3-2
14. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
2 0.75 3 1 1 116 148 GY1 0-2 1-2 1-4
15. BEAC-Újbuda KA/M
BEAC-Újbuda KA/M
2 0.50 2 0 2 70 253 V2 0-1 0-1 0-2
16. Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
2 1.00 4 2 0 140 87 V10 2-6 1-6 0-5
17. BKG Prima Akadémia
BKG Prima Akadémia
2 0.75 3 1 1 110 105 V1 0-1 1-0 1-1
18. Petőfi SE
Petőfi SE
2 0.50 2 0 2 76 134 V2 0-1 0-1 0-2
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 1.00 6 3 0 211 156 V1 8-5 3-8 3-2
2. Miskolci SI Vadmacskák
Miskolci SI Vadmacskák
3 0.83 5 2 1 175 155 GY1 9-4 10-7 3-2
3. PVSK Nemzeti Akadémia
PVSK Nemzeti Akadémia
3 0.67 4 1 2 192 167 GY1 3-5 4-3 3-2
4. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
3 0.50 3 0 3 127 227 GY1 0-2 1-2 1-4
5. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
1 1.00 2 1 0 76 65 V2 6-7 5-8 3-2
6. Kecskeméti KC/A
Kecskeméti KC/A
1 0.50 1 0 1 65 76 V1 1-1 0-1 1-2
7. Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
3 0.83 5 2 1 215 201 GY1 5-7 3-9 2-3
8. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 232 182 GY1 13-0 12-3 3-2
9. Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
3 0.67 4 1 2 162 211 V10 2-6 1-6 0-5
10. Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
3 0.67 4 1 2 200 215 V1 1-1 1-2 2-3
11. Bajai NKK
Bajai NKK
3 1.00 6 3 0 292 233 GY3 8-6 5-7 3-2
12. Kanizsai Vadmacskák
Kanizsai Vadmacskák
3 0.83 5 2 1 274 244 V1 9-5 6-6 2-3
13. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
3 0.67 4 1 2 252 227 V3 9-5 6-8 2-3
14. DEAC
DEAC
3 0.50 3 0 3 193 307 V1 0-2 1-2 1-4
Ranglisták - Leány Junior
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek