Leány Kadett - 2020/2021 Leány Kadett - 2020/2021
Legutóbbi - Leány Kadett
0. forduló Vasas Akadémia/A - Csata DSE 2021. május 9. vasárnap 59 - 80
0. forduló NKA Pécs/A - Darazsak Sportakadémia/A 2021. május 9. vasárnap 51 - 68
0. forduló DEAC - BEAC -Újbuda KA/A 2021. május 9. vasárnap 47 - 55
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - DVTK Akadémia/A 2021. május 9. vasárnap 64 - 71
0. forduló Szeged KE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2021. május 9. vasárnap 62 - 81
0. forduló DVTK Akadémia/B - Kecskeméti KA/A 2021. május 8. szombat 64 - 70
0. forduló NKA Pécs u15 - Vasas Akadémia/B 2021. május 8. szombat 83 - 57
0. forduló Kiss Lenke KS - BEAC -Újbuda KA/B 2021. május 8. szombat 66 - 50
0. forduló Nyíregyházi Kosársuli - Szolnoki Sportcentrum/A 2021. május 8. szombat 91 - 62
0. forduló Darazsak Sportakadémia/B - Bajai NKK 2021. május 8. szombat 63 - 44
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
6 0.92 11 5 1 394 324 GY1 10-4 8-4 1-4
2. Szeged KE
Szeged KE
6 0.75 9 3 3 405 435 V4 6-6 3-11 1-4
3. NKA Pécs u15
NKA Pécs u15
6 0.67 8 2 4 386 413 GY1 5-8 8-5 3-2
4. BEAC -Újbuda KA/A
BEAC -Újbuda KA/A
6 0.67 8 2 4 380 393 GY1 3-7 3-7 1-4
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
6 0.92 11 5 1 388 249 V2 12-1 8-5 2-3
2. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
6 0.92 11 5 1 445 318 GY2 6-6 4-7 2-3
3. Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
6 0.67 8 2 4 310 406 GY1 8-4 5-8 2-3
4. DEAC
DEAC
6 0.50 6 0 6 238 408 V1 1-10 3-9 1-4
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
14 1.00 28 14 0 1170 517 GY21 11-0 10-0 5-0
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.93 26 12 2 1147 677 V1 9-2 9-1 2-3
3. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
14 0.82 23 9 5 1006 890 V2 8-4 6-3 2-3
4. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
14 0.79 22 8 6 903 861 GY1 8-2 6-5 3-2
5. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
14 0.68 19 5 9 837 991 GY2 7-4 7-6 4-1
6. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
14 0.64 18 4 10 825 1070 V1 6-5 3-7 2-3
7. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
14 0.57 16 2 12 695 1077 GY4 9-5 3-9 4-1
8. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
14 0.57 16 2 12 761 1261 GY1 4-7 4-8 3-2
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
10 1.00 20 10 0 700 458 V2 12-1 8-5 2-3
2. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
10 0.90 18 8 2 685 500 GY1 10-4 8-4 1-4
3. Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
10 0.80 16 6 4 650 705 GY1 8-4 5-8 2-3
4. NKA Pécs u15
NKA Pécs u15
10 0.70 14 4 6 663 587 GY1 5-8 8-5 3-2
5. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
10 0.55 11 1 9 570 826 V1 1-7 1-6 1-4
6. Kanizsai Vadmacskák SE
Kanizsai Vadmacskák SE
10 0.55 11 1 9 596 788 V7 3-5 2-5 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
10 1.00 20 10 0 1059 370 V1 9-2 9-1 2-3
2. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
10 0.85 17 7 3 725 645 V1 6-5 3-7 2-3
3. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
10 0.80 16 6 4 669 665 GY4 9-5 3-9 4-1
4. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
10 0.70 14 4 6 671 818 GY1 4-7 4-8 3-2
5. BEAC -Újbuda KA/A
BEAC -Újbuda KA/A
10 0.65 13 3 7 638 799 GY1 3-7 3-7 1-4
6. DEAC
DEAC
10 0.50 10 0 10 458 923 V1 1-10 3-9 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
10 1.00 20 10 0 899 383 GY21 11-0 10-0 5-0
2. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
10 0.85 17 7 3 702 588 GY1 8-2 6-5 3-2
3. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
10 0.85 17 7 3 787 638 V2 8-4 6-3 2-3
4. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
10 0.70 14 4 6 613 686 GY2 7-4 7-6 4-1
5. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
10 0.55 11 1 9 516 891 GY2 6-6 4-7 2-3
6. Szeged KE
Szeged KE
10 0.55 11 1 9 501 832 V4 6-6 3-11 1-4
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
2 1.00 4 2 0 194 138 GY1 8-4 5-8 2-3
2. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
2 0.75 3 1 1 182 169 V1 2-1 0-2 2-3
3. Darazsak Sportakadémia/D
Darazsak Sportakadémia/D
2 0.50 2 0 2 115 184 V2 0-1 0-1 0-2
4. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
2 1.00 4 2 0 156 95 GY1 10-4 8-4 1-4
5. BEAC -Újbuda KA/B
BEAC -Újbuda KA/B
2 0.75 3 1 1 137 137 V1 2-1 1-2 3-2
6. Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/A
2 0.50 2 0 2 112 173 V5 0-3 0-2 0-5
7. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 1.00 4 2 0 200 62 V2 12-1 8-5 2-3
8. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
2 0.75 3 1 1 140 118 V1 2-1 0-2 2-3
9. DVTK-ÉLKSK T
DVTK-ÉLKSK T
2 0.75 3 1 1 82 161 GY1 1-0 0-1 1-1
10. DEAC/B
DEAC/B
2 0.50 2 0 2 79 160 V2 0-0 0-2 0-2
11. NKA Pécs u15
NKA Pécs u15
2 1.00 4 2 0 176 111 GY1 5-8 8-5 3-2
12. Bajai NKK
Bajai NKK
2 0.75 3 1 1 125 139 V4 1-2 2-5 1-4
13. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
2 0.50 2 0 2 99 150 V1 2-1 1-3 3-2
14. Kanizsai Vadmacskák SE
Kanizsai Vadmacskák SE
2 1.00 4 2 0 199 119 V7 3-5 2-5 0-5
15. MTK Budapest
MTK Budapest
2 0.75 3 1 1 155 151 V1 1-1 1-2 2-3
16. BEAC -Újbuda KA/M
BEAC -Újbuda KA/M
2 0.50 2 0 2 112 196 V2 0-1 0-1 0-2
17. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
2 0.75 3 1 1 157 118 V1 1-7 1-6 1-4
18. Széchenyi KA
Széchenyi KA
2 0.75 3 1 1 122 126 GY1 1-2 1-1 2-3
19. Darazsak Sportakadémia/C
Darazsak Sportakadémia/C
2 0.75 3 1 1 117 152 V1 0-1 1-0 1-1
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.83 5 2 1 206 172 GY4 9-5 3-9 4-1
2. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
3 0.83 5 2 1 233 182 GY1 10-4 8-4 1-4
3. Bajai NKK
Bajai NKK
3 0.67 4 1 2 191 234 V4 1-2 2-5 1-4
4. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 212 254 V1 2-1 0-2 2-3
5. DEAC
DEAC
3 1.00 6 3 0 218 135 V1 1-10 3-9 1-4
6. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
3 0.67 4 1 2 193 211 V1 2-1 0-2 2-3
7. Széchenyi KA
Széchenyi KA
3 0.67 4 1 2 171 189 GY1 1-2 1-1 2-3
8. MTK Budapest
MTK Budapest
3 0.67 4 1 2 154 201 V1 1-1 1-2 2-3
9. Szeged KE
Szeged KE
3 1.00 6 3 0 252 170 V4 6-6 3-11 1-4
10. Kanizsai Vadmacskák SE
Kanizsai Vadmacskák SE
3 0.83 5 2 1 209 213 V7 3-5 2-5 0-5
11. Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
3 0.67 4 1 2 177 218 GY1 8-4 5-8 2-3
12. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
3 0.50 3 0 3 180 217 V1 1-7 1-6 1-4
13. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 271 158 GY2 7-4 7-6 4-1
14. NKA Pécs u15
NKA Pécs u15
3 0.83 5 2 1 227 205 GY1 5-8 8-5 3-2
15. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 209 177 V2 12-1 8-5 2-3
16. Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/A
3 0.50 3 0 3 120 287 V5 0-3 0-2 0-5
Ranglisták - Leány Kadett
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek