Leány Serdülő - 2020/2021 Leány Serdülő - 2020/2021
Legutóbbi - Leány Serdülő
0. forduló NKA Pécs/A - Darazsak Sportakadémia 2021. május 30. vasárnap 58 - 76
0. forduló Csata DSE - BEAC - Újbuda KA/A 2021. május 30. vasárnap 51 - 42
0. forduló DVTK Akadémia/A - Kecskeméti KA/A 2021. május 30. vasárnap 74 - 49
0. forduló Szolnoki Sportcentrum - Bajai NKK 2021. május 30. vasárnap 62 - 56
0. forduló Szegedi KE/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2021. május 29. szombat 83 - 65
0. forduló Kaszások Akadémia/A - Török Flóris-Törekvés SE/A 2021. május 29. szombat 56 - 63
0. forduló Vasas Akadémia - BEAC - Újbuda KA/B 2021. május 29. szombat 62 - 60
0. forduló PVSK Nemzeti Akadémia/A - Miskolci SI Vadmacskák/A 2021. május 29. szombat 84 - 61
0. forduló Darazsak Sportakadémia - BEAC - Újbuda KA/A 2021. május 28. péntek 86 - 81
0. forduló NKA Pécs/A - Csata DSE 2021. május 28. péntek 75 - 64
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Főtábla III.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 1.00 6 3 0 226 182 GY21 15-1 11-1 5-0
2. Csata DSE
Csata DSE
3 0.83 5 2 1 159 161 GY1 10-5 10-3 3-2
3. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 0.67 4 1 2 181 193 V2 14-1 10-4 2-3
4. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.50 3 0 3 189 219 GY2 13-6 10-2 2-3
5. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.83 5 2 1 242 220 V1 7-7 7-7 3-2
6. Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
3 0.83 5 2 1 201 205 GY1 10-5 7-6 2-3
7. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 0.67 4 1 2 198 208 GY3 6-9 6-7 4-1
8. Kaszások Akadémia/A
Kaszások Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 211 219 V2 6-8 6-8 2-3
9. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 1.00 6 3 0 193 143 V1 10-3 6-9 3-2
10. Bajai NKK
Bajai NKK
3 0.67 4 1 2 169 170 V3 10-5 8-8 1-4
11. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.67 4 1 2 160 176 V1 6-10 5-8 2-3
12. BEAC - Újbuda KA/B
BEAC - Újbuda KA/B
3 0.67 4 1 2 151 184 V1 2-4 6-6 2-3
Tabella - Főtábla II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 1.00 6 3 0 258 141 GY21 15-1 11-1 5-0
2. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 204 185 GY2 13-6 10-2 2-3
3. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 0.67 4 1 2 161 212 GY3 6-9 6-7 4-1
4. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.50 3 0 3 143 228 V1 6-10 5-8 2-3
5. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 211 157 V2 14-1 10-4 2-3
6. Csata DSE
Csata DSE
3 0.83 5 2 1 179 150 GY1 10-5 10-3 3-2
7. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.67 4 1 2 174 178 V1 10-3 6-9 3-2
8. Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
3 0.50 3 0 3 138 217 GY1 10-5 7-6 2-3
9. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.83 5 2 1 221 193 V1 7-7 7-7 3-2
10. Bajai NKK
Bajai NKK
3 0.83 5 2 1 208 184 V3 10-5 8-8 1-4
11. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 215 238 GY1 5-7 2-11 2-3
12. Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 0.67 4 1 2 168 197 GY2 11-3 5-7 3-2
13. BEAC - Újbuda KA/B
BEAC - Újbuda KA/B
3 0.83 5 2 1 198 183 V1 2-4 6-6 2-3
14. Kaszások Akadémia/A
Kaszások Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 203 200 V2 6-8 6-8 2-3
15. Török Flóris-Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/A
3 0.83 5 2 1 192 179 GY1 10-2 9-5 4-1
16. Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/A
3 0.50 3 0 3 194 225 V10 5-8 5-8 0-5
Tabella - Főtábla I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 167 111 GY2 13-6 10-2 2-3
2. Csata DSE
Csata DSE
3 0.83 5 2 1 171 100 GY1 10-5 10-3 3-2
3. Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 0.67 4 1 2 106 155 GY2 11-3 5-7 3-2
4. Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/A
3 0.50 3 0 3 114 192 V10 5-8 5-8 0-5
5. Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
3 1.00 6 3 0 221 176 GY1 10-5 7-6 2-3
6. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.83 5 2 1 203 175 V1 6-10 5-8 2-3
7. Török Flóris-Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/A
3 0.67 4 1 2 190 198 GY1 10-2 9-5 4-1
8. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.50 3 0 3 137 202 V1 7-7 7-7 3-2
9. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 1.00 6 3 0 250 104 GY21 15-1 11-1 5-0
10. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.83 5 2 1 163 172 V1 10-3 6-9 3-2
11. Bajai NKK
Bajai NKK
3 0.67 4 1 2 134 184 V3 10-5 8-8 1-4
12. Kaszások Akadémia/A
Kaszások Akadémia/A
3 0.50 3 0 3 118 205 V2 6-8 6-8 2-3
13. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 242 153 V2 14-1 10-4 2-3
14. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 0.83 5 2 1 172 165 GY3 6-9 6-7 4-1
15. BEAC - Újbuda KA/B
BEAC - Újbuda KA/B
3 0.67 4 1 2 173 171 V1 2-4 6-6 2-3
16. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.50 3 0 3 148 246 GY1 5-7 2-11 2-3
Tabella - Főtábla selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
2 1.00 4 2 0 177 94 GY1 10-5 7-6 2-3
2. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 1.00 6 3 0 253 146 GY21 15-1 11-1 5-0
3. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.83 5 2 1 137 102 V1 10-3 6-9 3-2
4. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 0.83 5 2 1 222 209 V2 14-1 10-4 2-3
5. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
2 0.75 3 1 1 127 161 GY1 5-7 2-11 2-3
6. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 172 172 GY2 13-6 10-2 2-3
7. Kaszások Akadémia/A
Kaszások Akadémia/A
2 0.50 2 0 2 98 147 V2 6-8 6-8 2-3
8. Csata DSE
Csata DSE
3 0.67 4 1 2 185 198 GY1 10-5 10-3 3-2
9. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.83 5 2 1 104 111 V1 7-7 7-7 3-2
10. BEAC - Újbuda KA/B
BEAC - Újbuda KA/B
3 0.50 3 0 3 152 180 V1 2-4 6-6 2-3
11. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.50 3 0 3 140 247 V1 6-10 5-8 2-3
12. Török Flóris-Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/A
3 1.00 6 3 0 168 98 GY1 10-2 9-5 4-1
13. Bajai NKK
Bajai NKK
3 1.00 6 3 0 217 163 V3 10-5 8-8 1-4
14. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 0.83 5 2 1 217 141 GY3 6-9 6-7 4-1
15. Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/A
3 0.83 5 2 1 108 125 V10 5-8 5-8 0-5
16. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 119 166 GY1 7-3 4-6 2-3
17. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 149 218 GY1 3-6 1-10 2-3
18. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 0 6 V3 2-7 1-9 1-4
19. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 0.50 3 0 3 115 176 V4 0-8 2-6 1-4
Tabella - Főtábla selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 228 139 V2 14-1 10-4 2-3
2. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 1.00 6 3 0 253 128 GY21 15-1 11-1 5-0
3. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.83 5 2 1 170 193 V1 6-10 5-8 2-3
4. Csata DSE
Csata DSE
3 0.83 5 2 1 194 152 GY1 10-5 10-3 3-2
5. Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
3 0.67 4 1 2 174 198 GY1 10-5 7-6 2-3
6. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.67 4 1 2 179 152 V1 10-3 6-9 3-2
7. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.50 3 0 3 124 318 GY1 5-7 2-11 2-3
8. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.50 3 0 3 190 232 V1 7-7 7-7 3-2
9. Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 1.00 6 3 0 234 95 GY2 11-3 5-7 3-2
10. BEAC - Újbuda KA/B
BEAC - Újbuda KA/B
3 1.00 6 3 0 215 148 V1 2-4 6-6 2-3
11. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 239 108 GY2 13-6 10-2 2-3
12. Kaszások Akadémia/A
Kaszások Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 224 141 V2 6-8 6-8 2-3
13. Török Flóris-Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/A
3 0.83 5 2 1 233 129 GY1 10-2 9-5 4-1
14. Bajai NKK
Bajai NKK
3 0.83 5 2 1 216 169 V3 10-5 8-8 1-4
15. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 0.83 5 2 1 214 203 GY3 6-9 6-7 4-1
16. Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/A
3 0.83 5 2 1 194 185 V10 5-8 5-8 0-5
17. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 190 209 GY1 7-3 4-6 2-3
18. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 169 196 GY1 3-6 1-10 2-3
19. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 171 204 V4 0-8 2-6 1-4
20. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 130 208 V3 2-7 1-9 1-4
21. DEAC
DEAC
3 0.50 3 0 3 154 213 V4 4-5 2-6 1-4
22. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 0.50 3 0 3 162 221 V3 1-1 0-4 1-4
23. Széchenyi KA
Széchenyi KA
3 0.50 3 0 3 117 217 V5 0-2 1-3 0-5
24. Szeged KE/B
Szeged KE/B
3 0.50 3 0 3 86 302 V6 0-2 0-4 0-5
Tabella - Alapszakasz IV.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz V.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz III.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
2 1.00 4 2 0 131 113 GY2 11-3 5-7 3-2
2. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 166 65 GY2 13-6 10-2 2-3
3. Kaszások Akadémia/A
Kaszások Akadémia/A
2 0.75 3 1 1 141 112 V2 6-8 6-8 2-3
4. Török Flóris-Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/A
2 0.75 3 1 1 114 142 GY1 10-2 9-5 4-1
5. Bajai NKK
Bajai NKK
2 0.75 3 1 1 154 152 V3 10-5 8-8 1-4
6. Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/A
2 0.75 3 1 1 78 116 V10 5-8 5-8 0-5
7. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.50 2 0 2 133 182 GY1 3-6 1-10 2-3
8. DEAC
DEAC
2 0.50 2 0 2 92 127 V4 4-5 2-6 1-4
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 412 95 GY2 13-6 10-2 2-3
2. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 278 211 GY1 3-6 1-10 2-3
3. DVTK-ÉLKSK T
DVTK-ÉLKSK T
3 0.67 4 1 2 131 286 GY1 0-1 1-1 1-2
4. Nyíregyházi Kosársuli/A
Nyíregyházi Kosársuli/A
3 0.50 3 0 3 140 369 V3 0-1 0-2 0-3
5. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 1.00 6 3 0 230 116 GY1 7-3 4-6 2-3
6. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 201 125 V3 2-7 1-9 1-4
7. MTK Budapest
MTK Budapest
3 0.67 4 1 2 132 168 GY1 1-0 0-2 1-2
8. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.50 3 0 3 71 225 V3 0-1 0-2 0-3
9. Török Flóris-Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/A
3 1.00 6 3 0 215 131 GY1 10-2 9-5 4-1
10. Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 0.83 5 2 1 227 93 GY2 11-3 5-7 3-2
11. RICSILLA
RICSILLA
3 0.67 4 1 2 155 176 V2 1-1 0-1 1-2
12. Gödi SE
Gödi SE
3 0.50 3 0 3 71 268 V3 0-1 0-2 0-3
13. Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/A
3 1.00 6 3 0 174 117 V10 5-8 5-8 0-5
14. DEAC
DEAC
3 0.83 5 2 1 174 159 V4 4-5 2-6 1-4
15. Széchenyi KA
Széchenyi KA
3 0.67 4 1 2 174 165 V5 0-2 1-3 0-5
16. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.50 3 0 3 99 180 V3 0-2 0-1 0-3
17. Bajai NKK
Bajai NKK
3 1.00 6 3 0 261 141 V3 10-5 8-8 1-4
18. Kaszások Akadémia/A
Kaszások Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 182 156 V2 6-8 6-8 2-3
19. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 0.67 4 1 2 212 164 V3 1-1 0-4 1-4
20. Szeged KE/B
Szeged KE/B
3 0.50 3 0 3 88 282 V6 0-2 0-4 0-5
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 360 126 V2 14-1 10-4 2-3
2. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 269 207 GY1 5-7 2-11 2-3
3. DEAC
DEAC
3 0.67 4 1 2 124 266 V4 4-5 2-6 1-4
4. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 153 307 GY1 3-6 1-10 2-3
5. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
2 1.00 4 2 0 159 81 GY21 15-1 11-1 5-0
6. Csata DSE
Csata DSE
2 0.75 3 1 1 111 102 GY1 10-5 10-3 3-2
7. Bajai NKK
Bajai NKK
2 0.50 2 0 2 73 160 V3 10-5 8-8 1-4
8. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
2 1.00 4 2 0 164 40 V1 10-3 6-9 3-2
9. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
2 0.75 3 1 1 75 101 V4 0-8 2-6 1-4
10. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.50 2 0 2 56 154 V3 2-7 1-9 1-4
11. Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
3 1.00 6 3 0 223 193 GY1 10-5 7-6 2-3
12. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.67 4 1 2 204 191 V1 6-10 5-8 2-3
13. Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 0.67 4 1 2 190 201 GY2 11-3 5-7 3-2
14. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 184 216 GY1 7-3 4-6 2-3
15. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 1.00 4 2 0 171 109 V1 7-7 7-7 3-2
16. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
2 0.75 3 1 1 111 151 GY3 6-9 6-7 4-1
17. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
2 0.50 2 0 2 107 129 GY2 13-6 10-2 2-3
Ranglisták - Leány Serdülő
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek