Fiú Junior - 2020/2021 Fiú Junior - 2020/2021
Legutóbbi - Fiú Junior
0. forduló DEAC Kosárlabda Akadémia - NKA Pécs/A 2021. május 30. vasárnap 71 - 77
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia/A 2021. május 30. vasárnap 71 - 72
0. forduló Soproni Sportiskola KA/A - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A 2021. május 30. vasárnap 68 - 58
0. forduló Kecskeméti KA - Kaposvári SI 2021. május 30. vasárnap 93 - 87
0. forduló Budapesti Honvéd /A - MAFC 2021. május 29. szombat 67 - 78
0. forduló Dombóvári Kosársuli KE - Zalakerámia ZTE KK 2021. május 29. szombat 90 - 67
0. forduló Alba Fehérvár - Szolnoki KA 2021. május 29. szombat 56 - 82
0. forduló AKMÉ Körmendi Törpördögök - Dávid Kornél KA 2021. május 29. szombat 62 - 52
0. forduló NKA Pécs/A - Vasas Akadémia/A 2021. május 28. péntek 81 - 64
0. forduló DEAC Kosárlabda Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2021. május 28. péntek 76 - 73
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd /A
Budapesti Honvéd /A
14 0.96 27 13 1 1057 762 V1 8-7 9-5 2-3
2. Szolnoki KA
Szolnoki KA
14 0.93 26 12 2 1068 797 GY2 7-6 9-5 2-3
3. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
14 0.89 25 11 3 1107 784 GY1 10-5 7-6 4-1
4. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
14 0.75 21 7 7 879 882 V3 6-7 5-10 2-3
5. Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/A
14 0.71 20 6 8 860 1069 GY1 8-5 6-6 1-4
6. Vásárhelyi Kosársuli
Vásárhelyi Kosársuli
14 0.64 18 4 10 797 1043 V8 7-6 7-5 0-5
7. Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
14 0.57 16 2 12 693 837 V8 5-7 4-9 0-5
8. OSE Lions
OSE Lions
14 0.54 15 1 13 758 1045 V8 5-7 5-8 0-5
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. MAFC
MAFC
12 0.96 23 11 1 921 724 GY3 11-3 7-6 3-2
2. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
12 0.92 22 10 2 972 823 GY1 13-3 8-4 2-3
3. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
12 0.75 18 6 6 919 935 V2 4-6 3-10 2-3
4. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
12 0.71 17 5 7 901 862 V1 5-6 2-10 2-3
5. BDSEbasket/A*
BDSEbasket/A*
12 0.67 16 5 7 804 799 GY1 9-2 6-6 3-2
6. Atomerőmű-GYKSE
Atomerőmű-GYKSE
12 0.67 16 4 8 910 968 V1 6-6 2-9 3-2
7. Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok
12 0.54 13 1 11 721 1037 V5 5-5 4-6 0-5
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
14 0.86 24 10 4 1107 951 GY4 11-2 8-4 4-1
2. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
14 0.86 24 10 4 1153 1070 V2 12-1 5-7 3-2
3. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
14 0.79 22 8 6 933 930 GY1 12-4 7-5 2-3
4. FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
14 0.79 22 8 6 1007 1045 V1 10-2 6-7 1-4
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.75 21 7 7 988 926 GY1 8-3 9-5 3-2
6. DEAC Kosárlabda Akadémia
DEAC Kosárlabda Akadémia
14 0.75 21 7 7 1065 1028 V1 10-3 7-5 3-2
7. Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/A
14 0.71 20 6 8 1055 1092 GY2 10-3 7-7 4-1
8. Kaposvári SI
Kaposvári SI
14 0.50 14 0 14 923 1189 V3 4-9 4-10 2-3
Tabella - Rájátszás - 25-32. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. MEAFC/A
MEAFC/A
14 1.00 28 14 0 1229 684 GY10 10-2 7-4 5-0
2. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
14 0.93 26 12 2 1210 924 GY8 6-6 7-4 5-0
3. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
14 0.82 23 9 5 1070 928 GY1 7-5 4-9 2-3
4. VUKE - Veszprém
VUKE - Veszprém
14 0.79 22 8 6 987 957 GY7 5-6 3-9 5-0
5. Bajai Bácska FKE
Bajai Bácska FKE
14 0.68 19 5 9 857 1065 V2 3-9 2-11 1-4
6. Beszterce KK
Beszterce KK
14 0.68 19 5 9 845 1078 V1 3-8 3-9 2-3
7. Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
14 0.61 17 3 11 954 1118 V9 2-9 1-10 0-5
8. Egri VSI KOK
Egri VSI KOK
14 0.50 14 0 14 759 1157 V22 0-11 0-11 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "D" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/A
14 0.93 26 12 2 1072 809 GY1 8-5 6-6 1-4
2. Vásárhelyi Kosársuli
Vásárhelyi Kosársuli
14 0.93 26 12 2 1063 795 V8 7-6 7-5 0-5
3. OSE Lions
OSE Lions
14 0.82 23 9 5 1017 812 V8 5-7 5-8 0-5
4. Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
14 0.82 23 9 5 1028 887 V8 5-7 4-9 0-5
5. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
14 0.79 22 8 6 1062 924 GY1 7-5 4-9 2-3
6. Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
14 0.61 17 3 11 895 1089 V9 2-9 1-10 0-5
7. Bajai Bácska FKE
Bajai Bácska FKE
14 0.61 17 3 11 792 1036 V2 3-9 2-11 1-4
8. Egri VSI KOK
Egri VSI KOK
14 0.50 14 0 14 723 1300 V22 0-11 0-11 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
14 0.93 26 12 2 1217 812 GY1 13-3 8-4 2-3
2. BDSEbasket/A*
BDSEbasket/A*
14 0.89 25 11 3 1200 810 GY1 9-2 6-6 3-2
3. Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok
14 0.82 23 9 5 1000 932 V5 5-5 4-6 0-5
4. MEAFC/A
MEAFC/A
14 0.75 21 7 7 1071 937 GY10 10-2 7-4 5-0
5. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
14 0.71 20 6 8 913 942 GY8 6-6 7-4 5-0
6. PVSK Nemzeti KA*
PVSK Nemzeti KA*
14 0.71 20 9 5 938 754 V0 0-0 0-0 0-0
7. VUKE - Veszprém
VUKE - Veszprém
14 0.54 15 1 13 767 1235 GY7 5-6 3-9 5-0
8. Beszterce KK
Beszterce KK
14 0.54 15 1 13 626 1310 V1 3-8 3-9 2-3
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
14 0.89 25 11 3 1090 945 V2 12-1 5-7 3-2
2. FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
14 0.89 25 11 3 1097 979 V1 10-2 6-7 1-4
3. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.89 25 11 3 1107 849 GY1 8-3 9-5 3-2
4. Kaposvári SI
Kaposvári SI
14 0.71 20 6 8 1005 1054 V3 4-9 4-10 2-3
5. Szolnoki KA
Szolnoki KA
14 0.71 20 6 8 915 1004 GY2 7-6 9-5 2-3
6. Budapesti Honvéd /A
Budapesti Honvéd /A
14 0.71 20 6 8 956 934 V1 8-7 9-5 2-3
7. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
14 0.64 18 4 10 936 1055 GY1 10-5 7-6 4-1
8. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
14 0.54 15 1 13 878 1164 V3 6-7 5-10 2-3
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DEAC Kosárlabda Akadémia
DEAC Kosárlabda Akadémia
14 0.89 25 11 3 1138 930 V1 10-3 7-5 3-2
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
14 0.86 24 10 4 1153 969 GY4 11-2 8-4 4-1
3. Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/A
14 0.86 24 10 4 1097 1075 GY2 10-3 7-7 4-1
4. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
14 0.82 23 9 5 1002 830 GY1 12-4 7-5 2-3
5. MAFC
MAFC
14 0.79 22 8 6 1111 1005 GY3 11-3 7-6 3-2
6. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
14 0.61 17 3 11 896 1143 V1 5-6 2-10 2-3
7. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
14 0.61 17 3 11 962 1206 V2 4-6 3-10 2-3
8. Atomerőmű-GYKSE
Atomerőmű-GYKSE
14 0.57 16 2 12 936 1137 V1 6-6 2-9 3-2
Tabella - Selejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
3 1.00 6 3 0 363 95 GY1 12-4 7-5 2-3
2. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.83 5 2 1 195 206 GY10 10-2 7-4 5-0
3. Beszterce KK
Beszterce KK
3 0.67 4 1 2 153 231 V1 3-8 3-9 2-3
4. VUKE - Veszprém
VUKE - Veszprém
3 0.50 3 0 3 91 270 GY7 5-6 3-9 5-0
5. Atomerőmű-GYKSE
Atomerőmű-GYKSE
3 1.00 6 3 0 235 151 V1 6-6 2-9 3-2
6. BDSEbasket/A*
BDSEbasket/A*
3 0.83 5 2 1 208 170 GY1 9-2 6-6 3-2
7. Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/A
3 0.67 4 1 2 215 187 GY1 8-5 6-6 1-4
8. Bajai Bácska FKE
Bajai Bácska FKE
3 0.50 3 0 3 146 296 V2 3-9 2-11 1-4
9. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
3 1.00 6 3 0 264 152 GY1 10-5 7-6 4-1
10. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 244 206 GY1 13-3 8-4 2-3
11. OSE Lions
OSE Lions
3 0.67 4 1 2 177 215 V8 5-7 5-8 0-5
12. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.50 3 0 3 142 254 GY1 7-5 4-9 2-3
13. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
3 1.00 6 3 0 230 182 V3 6-7 5-10 2-3
14. Vásárhelyi Kosársuli
Vásárhelyi Kosársuli
3 0.83 5 2 1 203 183 V8 7-6 7-5 0-5
15. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.67 4 1 2 240 267 GY8 6-6 7-4 5-0
16. Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
3 0.50 3 0 3 212 253 V8 5-7 4-9 0-5
Ranglisták - Fiú Junior
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek