Fiú Kadett - 2020/2021 Fiú Kadett - 2020/2021
Legutóbbi - Fiú Kadett
7. forduló Dávid Kornél KA Aligators - Lehel Kosársuli 2020. december 1. kedd 107 - 43
2. forduló Budapesti Honvéd / A - Dombóvári Kosársuli KE 2020. december 1. kedd 65 - 81
7. forduló DEAC Kosárlabda Akadémia A - Kecskeméti KA 2020. november 29. vasárnap 70 - 67
7. forduló Kiss Lenke KA/A - Kaposvári SI 2020. november 29. vasárnap 62 - 103
7. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - Kecskeméti KA/B 2020. november 29. vasárnap 88 - 56
7. forduló Budapesti Honvéd / B - MEAFC/A 2020. november 29. vasárnap 73 - 69
7. forduló Soproni Sportiskola KA/A - Szolnoki KA/A 2020. november 28. szombat 115 - 77
7. forduló Atomerőmű SE/A - SZEDEÁK/A 2020. november 28. szombat 75 - 42
8. forduló Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd / A 2020. november 28. szombat 55 - 57
7. forduló Vásárhelyi Kosársuli/A - DEAC Kosárlabda Akadémia B 2020. november 27. péntek 72 - 85
Következik - Fiú Kadett
7. forduló Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2020. december 2. szerda 16:15
8. forduló Nyíregyházi Sportcentrum/A - NKA Pécs/A 2020. december 4. péntek 15:00
1. forduló Atomerőmű SE/A - OSE Lions/A 2020. december 4. péntek 18:00
8. forduló Kecskeméti KA/B - Lehel Kosársuli 2020. december 4. péntek 18:45
1. forduló SZEDEÁK/A - Dombóvári Kosársuli KE 2020. december 5. szombat 13:00
8. forduló MAFC/A - Vásárhelyi Kosársuli/A 2020. december 5. szombat 14:00
8. forduló DEAC Kosárlabda Akadémia A - Soproni Sportiskola KA/A 2020. december 5. szombat 15:00
8. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - Dávid Kornél KA Aligators 2020. december 5. szombat 15:00
8. forduló Budapesti Honvéd / B - Újpest-MT/A 2020. december 6. vasárnap 10:30
8. forduló Kecskeméti KA - Szolnoki KA/A 2020. december 6. vasárnap 11:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DEAC Kosárlabda Akadémia A
DEAC Kosárlabda Akadémia A
5 0.90 9 4 1 383 323 GY4 2-0 2-1 4-1
2. Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
3 1.00 6 3 0 263 131 V3 4-0 1-3 2-3
3. Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
3 0.83 5 2 1 190 200 V1 3-1 1-6 2-3
4. Vásárhelyi Kosársuli/A
Vásárhelyi Kosársuli/A
3 0.67 4 1 2 159 193 V7 1-6 1-5 0-5
5. Beszterce KK
Beszterce KK
3 0.50 3 0 3 126 214 V3 0-1 0-2 0-3
6. Dávid Kornél KA Aligators
Dávid Kornél KA Aligators
3 1.00 6 3 0 287 173 GY6 6-1 3-1 5-0
7. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 274 161 GY2 2-1 2-3 2-3
8. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 181 265 V5 0-6 3-2 0-5
9. Budafoki KK
Budafoki KK
3 0.50 3 0 3 134 277 V3 0-2 0-1 0-3
10. MAFC/A
MAFC/A
3 1.00 6 3 0 244 122 V1 6-1 2-3 3-2
11. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.83 5 2 1 190 187 V1 5-0 0-5 3-2
12. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.67 4 1 2 187 226 V5 0-3 1-4 0-5
13. Soproni Sportiskola KA/B
Soproni Sportiskola KA/B
3 0.50 3 0 3 160 246 V3 0-1 0-2 0-3
14. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 1.00 6 3 0 287 108 V2 5-1 1-3 1-4
15. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 0.83 5 2 1 196 202 GY1 1-2 2-4 1-4
16. Egri VSI KOK
Egri VSI KOK
3 0.67 4 1 2 167 175 GY1 2-2 0-5 1-4
17. Budapesti Bikák A
Budapesti Bikák A
3 0.50 3 0 3 110 275 V3 0-1 0-2 0-3
18. Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/A
3 1.00 6 3 0 332 146 GY6 9-0 2-1 5-0
19. Kaposvári SI
Kaposvári SI
3 0.83 5 2 1 254 166 GY2 4-1 3-3 2-3
20. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.67 4 1 2 172 250 V3 1-2 2-6 2-3
21. DMTK
DMTK
3 0.50 3 0 3 113 309 V3 0-1 0-2 0-3
22. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 333 170 GY5 5-1 4-0 5-0
23. Atomerőmű SE/A
Atomerőmű SE/A
3 0.83 5 2 1 287 183 GY1 4-1 1-6 1-4
24. Budapesti Honvéd / B
Budapesti Honvéd / B
3 0.67 4 1 2 227 288 GY4 3-3 4-2 4-1
25. NYKK-Eötvös
NYKK-Eötvös
3 0.50 3 0 3 141 347 V3 0-1 0-2 0-3
26. Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / A
3 1.00 6 3 0 348 127 V1 5-1 5-0 4-1
27. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 180 168 V1 5-2 1-4 2-3
28. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 161 215 V3 1-1 0-4 1-4
29. MAFC/B
MAFC/B
3 0.50 3 0 3 121 300 V3 0-1 0-2 0-3
30. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
2 1.00 4 2 0 149 115 V5 2-1 2-5 0-5
31. DEAC Kosárlabda Akadémia B
DEAC Kosárlabda Akadémia B
2 0.75 3 1 1 124 150 GY1 1-4 1-6 1-4
32. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
2 0.50 2 0 2 144 152 V2 1-3 1-3 2-3
33. OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 0.83 5 2 1 192 212 V2 2-3 1-1 1-4
34. DEAC
DEAC
2 1.00 4 2 0 142 105 GY2 1-0 1-0 2-0
35. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.67 4 1 2 87 71 GY3 4-2 2-1 4-1
36. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
3 1.00 6 3 0 268 184 GY7 4-0 3-0 5-0
37. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 230 268 V2 2-2 1-1 2-3
38. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
3 1.00 6 3 0 266 126 V1 2-0 4-1 4-1
39. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 1.00 6 3 0 265 165 GY1 4-1 2-0 4-1
40. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 272 114 V1 5-1 2-0 4-1
Ranglisták - Fiú Kadett
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek