Fiú Kadett - 2020/2021 Fiú Kadett - 2020/2021
Legutóbbi - Fiú Kadett
8. forduló Nyíregyházi Sportcentrum/A - Lehel Kosársuli 2021. május 21. péntek 80 - 89
0. forduló NKA Pécs/A - Vasas Akadémia/A 2021. május 16. vasárnap 34 - 61
0. forduló Soproni Sportiskola KA/A - Budapesti Honvéd / A 2021. május 16. vasárnap 63 - 65
0. forduló Dombóvári Kosársuli KE - Zalakerámia ZTE KK/A 2021. május 16. vasárnap 61 - 72
0. forduló Kecskeméti KA - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2021. május 16. vasárnap 69 - 71
0. forduló PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dávid Kornél KA Aligators 2021. május 15. szombat 86 - 79
0. forduló Kaposvári SI - Szolnoki KA/A 2021. május 15. szombat 65 - 61
4. forduló Lehel Kosársuli - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2021. május 15. szombat 81 - 62
0. forduló Atomerőmű SE/A - DEAC Kosárlabda Akadémia A 2021. május 15. szombat 75 - 79
0. forduló OSE Lions/A - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2021. május 15. szombat 49 - 54
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
14 0.93 26 12 2 1019 824 GY2 13-3 13-3 4-1
2. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
14 0.79 22 8 6 956 853 GY4 8-7 5-8 4-1
3. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
14 0.79 22 8 6 969 945 V2 10-6 5-10 2-3
4. MAFC/A
MAFC/A
14 0.75 21 7 7 892 840 V1 10-5 9-4 3-2
5. Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
14 0.75 21 7 7 941 917 V1 9-6 5-8 2-3
6. Vasas Akadémia/B*
Vasas Akadémia/B*
14 0.57 16 3 11 769 917 V4 7-6 5-10 1-4
7. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
14 0.57 16 2 12 891 1272 GY1 2-11 3-12 1-4
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
14 0.96 27 13 1 1172 797 V1 15-2 16-1 4-1
2. Atomerőmű SE/A
Atomerőmű SE/A
14 0.93 26 12 2 994 825 V1 13-5 5-9 2-3
3. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
14 0.86 24 10 4 791 793 GY1 8-6 7-10 2-3
4. OSE Lions/A
OSE Lions/A
14 0.75 21 7 7 899 880 V3 5-9 4-10 2-3
5. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
14 0.68 19 5 9 815 952 V1 6-8 3-10 2-3
6. MEAFC/A
MEAFC/A
14 0.64 18 4 10 865 953 V4 9-5 4-10 1-4
7. Óbudai Kosárlabda Akadémia
Óbudai Kosárlabda Akadémia
14 0.61 17 3 11 599 725 V5 6-5 3-8 0-5
8. Budapesti Honvéd / B
Budapesti Honvéd / B
14 0.57 16 2 12 899 1109 V2 7-7 4-11 1-4
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.89 25 11 3 944 795 GY3 13-2 12-1 4-1
2. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
14 0.86 24 10 4 971 806 V4 11-4 10-3 1-4
3. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
14 0.82 23 9 5 944 903 V1 12-4 8-4 3-2
4. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
14 0.79 22 8 6 978 966 GY1 10-4 10-4 3-2
5. Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / A
14 0.75 21 7 7 995 985 GY1 12-3 11-5 4-1
6. Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/A
14 0.71 20 6 8 897 966 V2 13-4 7-7 1-4
7. DEAC Kosárlabda Akadémia A
DEAC Kosárlabda Akadémia A
14 0.64 18 4 10 887 974 GY2 8-6 5-8 2-3
8. Kaposvári SI
Kaposvári SI
14 0.54 15 1 13 814 1035 GY1 9-8 5-11 2-3
Tabella - Rájátszás - 25-32. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
14 0.96 27 13 1 1048 820 GY6 9-4 6-9 5-0
2. DEAC Kosárlabda Akadémia B
DEAC Kosárlabda Akadémia B
14 0.82 23 9 5 969 967 V2 7-6 3-11 3-2
3. Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
14 0.75 21 7 7 1034 986 GY2 5-9 4-10 3-2
4. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
14 0.75 21 7 7 977 957 GY2 7-5 4-9 3-2
5. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
14 0.71 20 6 8 971 1022 V5 4-9 5-10 0-5
6. Egri VSI KOK
Egri VSI KOK
14 0.71 20 6 8 880 946 GY1 7-7 2-12 2-3
7. Vásárhelyi Kosársuli/A
Vásárhelyi Kosársuli/A
14 0.68 19 5 9 890 931 V1 4-9 3-12 3-2
8. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
14 0.61 17 3 11 1025 1165 V1 2-11 2-12 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "D" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
14 0.93 26 12 2 1143 782 GY2 13-3 13-3 4-1
2. MAFC/A
MAFC/A
14 0.86 24 10 4 1068 747 V1 10-5 9-4 3-2
3. Vasas Akadémia/B*
Vasas Akadémia/B*
14 0.79 22 8 6 892 870 V4 7-6 5-10 1-4
4. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
14 0.75 21 7 7 899 919 GY6 9-4 6-9 5-0
5. Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
14 0.61 17 3 11 841 1074 GY2 5-9 4-10 3-2
6. DEAC Kosárlabda Akadémia B
DEAC Kosárlabda Akadémia B
14 0.61 17 3 11 768 1110 V2 7-6 3-11 3-2
7. Vásárhelyi Kosársuli/A
Vásárhelyi Kosársuli/A
14 0.50 14 0 14 723 1202 V1 4-9 3-12 3-2
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
14 1.00 28 14 0 1364 717 V1 15-2 16-1 4-1
2. Óbudai Kosárlabda Akadémia
Óbudai Kosárlabda Akadémia
14 0.82 23 9 5 926 935 V5 6-5 3-8 0-5
3. MEAFC/A
MEAFC/A
14 0.79 22 8 6 999 968 V4 9-5 4-10 1-4
4. Budapesti Honvéd / B
Budapesti Honvéd / B
14 0.75 21 7 7 979 939 V2 7-7 4-11 1-4
5. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
14 0.71 20 6 8 919 1024 GY2 7-5 4-9 3-2
6. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
14 0.71 20 6 8 908 1053 V5 4-9 5-10 0-5
7. Egri VSI KOK
Egri VSI KOK
14 0.68 19 5 9 844 1031 GY1 7-7 2-12 2-3
8. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
14 0.54 15 1 13 922 1194 V1 2-11 2-12 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
14 0.96 27 13 1 1175 767 V4 11-4 10-3 1-4
2. Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/A
14 0.89 25 11 3 1072 859 V2 13-4 7-7 1-4
3. DEAC Kosárlabda Akadémia A
DEAC Kosárlabda Akadémia A
14 0.86 24 10 4 971 824 GY2 8-6 5-8 2-3
4. Kaposvári SI
Kaposvári SI
14 0.75 21 7 7 932 799 GY1 9-8 5-11 2-3
5. Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
14 0.71 20 6 8 831 897 V1 9-6 5-8 2-3
6. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
14 0.64 18 4 10 870 1146 GY4 8-7 5-8 4-1
7. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
14 0.64 18 4 10 953 1096 V2 10-6 5-10 2-3
8. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
14 0.54 15 1 13 827 1243 GY1 2-11 3-12 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.93 26 12 2 1074 743 GY3 13-2 12-1 4-1
2. Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / A
14 0.89 25 11 3 1211 918 GY1 12-3 11-5 4-1
3. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
14 0.89 25 11 3 1080 817 GY1 10-4 10-4 3-2
4. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
14 0.82 23 9 5 1010 892 V1 12-4 8-4 3-2
5. Atomerőmű SE/A
Atomerőmű SE/A
14 0.71 20 6 8 944 1034 V1 13-5 5-9 2-3
6. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
14 0.68 19 5 9 842 985 GY1 8-6 7-10 2-3
7. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
14 0.54 15 1 13 742 1152 V1 6-8 3-10 2-3
8. OSE Lions/A
OSE Lions/A
14 0.54 15 1 13 793 1155 V3 5-9 4-10 2-3
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.83 5 2 1 168 138 GY1 2-11 3-12 1-4
2. OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 0.83 5 2 1 192 212 V3 5-9 4-10 2-3
3. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.67 4 2 1 237 87 V1 15-2 16-1 4-1
4. Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
3 0.50 3 0 3 148 308 GY2 5-9 4-10 3-2
5. DEAC
DEAC
2 1.00 4 2 0 142 105 GY2 1-0 1-0 2-0
6. Atomerőmű SE/A
Atomerőmű SE/A
2 0.75 3 1 1 101 132 V1 13-5 5-9 2-3
7. Kaposvári SI
Kaposvári SI
3 1.00 6 3 0 167 121 GY1 9-8 5-11 2-3
8. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.83 5 2 1 76 78 V1 6-8 3-10 2-3
9. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.67 4 1 2 87 71 GY2 13-3 13-3 4-1
10. NKA Pécs/B*
NKA Pécs/B*
3 0.00 0 0 3 0 60 V3 1-1 0-4 1-4
11. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
3 1.00 6 3 0 268 184 V1 12-4 8-4 3-2
12. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 178 167 GY1 8-6 7-10 2-3
13. MAFC/A
MAFC/A
3 0.67 4 1 2 217 194 V1 10-5 9-4 3-2
14. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.50 3 0 3 148 266 GY6 9-4 6-9 5-0
15. Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / A
3 1.00 6 3 0 357 154 GY1 12-3 11-5 4-1
16. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 230 268 GY4 8-7 5-8 4-1
17. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.67 4 1 2 209 270 V4 9-5 4-10 1-4
18. Egri VSI KOK
Egri VSI KOK
3 0.50 3 0 3 164 268 GY1 7-7 2-12 2-3
19. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
3 1.00 6 3 0 266 126 V4 11-4 10-3 1-4
20. Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
3 0.83 5 2 1 217 134 V1 9-6 5-8 2-3
21. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.67 4 1 2 181 264 V1 2-11 2-12 1-4
22. Vasas Akadémia/B*
Vasas Akadémia/B*
3 0.50 3 0 3 144 284 V4 7-6 5-10 1-4
23. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 1.00 6 3 0 265 165 GY1 10-4 10-4 3-2
24. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.83 5 2 1 245 179 V2 10-6 5-10 2-3
25. Budapesti Honvéd / B
Budapesti Honvéd / B
3 0.67 4 1 2 220 251 V2 7-7 4-11 1-4
26. DEAC Kosárlabda Akadémia B
DEAC Kosárlabda Akadémia B
3 0.50 3 0 3 142 277 V2 7-6 3-11 3-2
27. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 272 114 GY3 13-2 12-1 4-1
28. Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/A
3 0.83 5 2 1 217 163 V2 13-4 7-7 1-4
29. Vásárhelyi Kosársuli/A
Vásárhelyi Kosársuli/A
3 0.67 4 1 2 122 245 V1 4-9 3-12 3-2
30. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 0.50 3 0 3 138 227 V5 4-9 5-10 0-5
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
3 1.00 6 3 0 263 131 V1 9-6 5-8 2-3
2. Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
3 0.83 5 2 1 190 200 GY2 5-9 4-10 3-2
3. Vásárhelyi Kosársuli/A
Vásárhelyi Kosársuli/A
3 0.67 4 1 2 159 193 V1 4-9 3-12 3-2
4. Beszterce KK
Beszterce KK
3 0.50 3 0 3 126 214 V3 0-1 0-2 0-3
5. Vasas Akadémia/B*
Vasas Akadémia/B*
3 0.83 5 2 1 274 161 V4 7-6 5-10 1-4
6. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 181 265 GY1 2-11 3-12 1-4
7. Budafoki KK
Budafoki KK
3 0.50 3 0 3 134 277 V3 0-2 0-1 0-3
8. MAFC/A
MAFC/A
3 1.00 6 3 0 244 122 V1 10-5 9-4 3-2
9. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.83 5 2 1 190 187 V4 9-5 4-10 1-4
10. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.67 4 1 2 187 226 GY2 7-5 4-9 3-2
11. Soproni Sportiskola KA/B
Soproni Sportiskola KA/B
3 0.50 3 0 3 160 246 V3 0-1 0-2 0-3
12. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 1.00 6 3 0 287 108 V2 10-6 5-10 2-3
13. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 0.83 5 2 1 196 202 V5 4-9 5-10 0-5
14. Egri VSI KOK
Egri VSI KOK
3 0.67 4 1 2 167 175 GY1 7-7 2-12 2-3
15. Budapesti Bikák A
Budapesti Bikák A
3 0.50 3 0 3 110 275 V3 0-1 0-2 0-3
16. Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/A
3 1.00 6 3 0 332 146 V2 13-4 7-7 1-4
17. Kaposvári SI
Kaposvári SI
3 0.83 5 2 1 254 166 GY1 9-8 5-11 2-3
18. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.67 4 1 2 172 250 GY6 9-4 6-9 5-0
19. DMTK
DMTK
3 0.50 3 0 3 113 309 V4 0-1 0-3 0-4
20. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 333 170 V1 15-2 16-1 4-1
21. Atomerőmű SE/A
Atomerőmű SE/A
3 0.83 5 2 1 287 183 V1 13-5 5-9 2-3
22. Budapesti Honvéd / B
Budapesti Honvéd / B
3 0.67 4 1 2 227 288 V2 7-7 4-11 1-4
23. NYKK-Eötvös
NYKK-Eötvös
3 0.50 3 0 3 141 347 V2 0-1 0-1 0-2
24. Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / A
3 1.00 6 3 0 348 127 GY1 12-3 11-5 4-1
25. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 180 168 GY1 8-6 7-10 2-3
26. NKA Pécs/B*
NKA Pécs/B*
3 0.67 4 1 2 161 215 V3 1-1 0-4 1-4
27. MAFC/B
MAFC/B
3 0.50 3 0 3 121 300 V3 0-1 0-2 0-3
28. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
2 1.00 4 2 0 149 115 V1 6-8 3-10 2-3
29. DEAC Kosárlabda Akadémia B
DEAC Kosárlabda Akadémia B
2 0.75 3 1 1 124 150 V2 7-6 3-11 3-2
30. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
2 0.50 2 0 2 144 152 V1 2-11 2-12 1-4
Ranglisták - Fiú Kadett
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek