Fiú Serdülő - 2020/2021 Fiú Serdülő - 2020/2021
Legutóbbi - Fiú Serdülő
0. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - Vasas Akadémia/A 2021. május 9. vasárnap 60 - 108
0. forduló NKA Pécs/A - Soproni Sportiskola/A 2021. május 9. vasárnap 71 - 75
0. forduló MAFC/A - Budapesti Honvéd 2021. május 9. vasárnap 80 - 72
0. forduló Cívis KK U14A - Pityke KSE 2021. május 9. vasárnap 67 - 59
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kecskeméti KA/A 2021. május 8. szombat 90 - 58
0. forduló Nyíregyházi Sportcentrum - Bajai Bácska FKE/A 2021. május 8. szombat 52 - 48
0. forduló MEAFC - Jezsuita - Dávid Kornél KA/A 2021. május 8. szombat 68 - 75
0. forduló Szolnoki KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2021. május 8. szombat 70 - 62
0. forduló Vasas Akadémia/A - Soproni Sportiskola/A 2021. május 7. péntek 73 - 48
0. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - NKA Pécs/A 2021. május 7. péntek 66 - 64
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Országos Főtábla VI.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 179 135 GY26 19-0 7-0 5-0
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 0.75 3 1 1 151 169 V2 11-3 7-4 2-3
3. Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/A
2 0.50 2 0 2 156 182 GY1 9-3 5-9 2-3
4. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 1.00 6 3 0 248 173 V1 13-4 8-1 4-1
5. MAFC/A
MAFC/A
3 0.83 5 2 1 292 163 GY2 8-3 7-8 3-2
6. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
3 0.67 4 1 2 135 221 V2 7-4 3-10 2-3
7. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.50 3 0 3 163 281 V1 9-4 4-9 2-3
8. Pityke KSE
Pityke KSE
3 1.00 6 3 0 254 183 V3 13-4 5-5 2-3
9. Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
3 0.83 5 2 1 233 217 V1 6-6 7-7 2-3
10. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.67 4 1 2 194 198 GY4 10-3 5-7 4-1
11. MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
3 0.50 3 0 3 146 229 V1 5-8 4-8 1-4
12. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 1.00 6 3 0 247 195 GY1 10-4 8-4 4-1
13. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.83 5 2 1 241 239 GY1 9-3 0-9 2-3
14. Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 197 211 V1 8-4 3-5 1-4
15. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
3 0.50 3 0 3 180 220 V3 5-4 6-8 2-3
16. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 224 203 GY2 7-7 7-5 3-2
17. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.83 5 2 1 261 238 V3 4-4 4-8 2-3
18. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.83 5 2 1 219 235 GY2 4-5 5-7 3-2
19. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 0.50 3 0 3 215 243 V3 8-4 4-6 2-3
20. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.83 5 2 1 207 234 V1 7-3 3-10 3-2
21. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 187 181 GY1 4-6 3-3 3-2
22. Győri KC/A
Győri KC/A
3 0.67 4 1 2 243 254 V1 7-4 5-6 3-2
23. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 231 199 GY1 6-9 4-5 1-4
24. Szerencsi Darazsak
Szerencsi Darazsak
3 1.00 6 3 0 287 199 GY3 7-4 6-7 3-2
25. OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 0.83 5 2 1 270 223 V1 5-5 5-7 2-3
26. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.67 4 1 2 239 258 GY1 5-6 2-9 2-3
27. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
3 0.50 3 0 3 200 316 V3 2-7 3-10 1-4
28. Gödi SE
Gödi SE
1 1.00 2 1 0 2 0 GY1 3-1 3-6 3-2
29. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
1 0.50 1 0 1 0 2 V6 3-5 2-8 0-5
Tabella - Országos Főtábla V.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
2 1.00 4 2 0 151 111 GY4 10-3 5-7 4-1
2. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
1 1.00 2 1 0 58 39 V2 7-4 3-10 2-3
3. Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/A
3 1.00 6 3 0 272 206 GY1 9-3 5-9 2-3
4. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 230 111 GY26 19-0 7-0 5-0
5. Cívis KK U14A
Cívis KK U14A
3 0.83 5 2 1 195 206 GY1 15-2 6-1 2-3
6. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
2 0.75 3 1 1 128 135 V1 9-4 4-9 2-3
7. MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
1 0.50 1 0 1 39 58 V1 5-8 4-8 1-4
8. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.83 5 2 1 250 222 V2 11-3 7-4 2-3
9. Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
3 0.67 4 1 2 203 229 V1 6-6 7-7 2-3
10. MAFC/A
MAFC/A
3 0.67 4 1 2 168 210 GY2 8-3 7-8 3-2
11. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.50 2 0 2 119 152 GY2 7-7 7-5 3-2
12. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.50 3 0 3 165 233 V1 13-4 8-1 4-1
13. Pityke KSE
Pityke KSE
3 0.50 3 0 3 156 222 V3 13-4 5-5 2-3
14. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
1 1.00 2 1 0 72 68 V3 2-7 3-10 1-4
15. Győri KC/A
Győri KC/A
2 1.00 4 2 0 87 62 V1 7-4 5-6 3-2
16. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 268 155 V3 8-4 4-6 2-3
17. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
3 1.00 6 3 0 233 178 V3 5-4 6-8 2-3
18. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
1 0.50 1 0 1 68 72 GY1 4-6 3-3 3-2
19. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
2 0.75 3 1 1 64 85 GY1 5-6 2-9 2-3
20. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.83 5 2 1 248 206 GY1 10-4 8-4 4-1
21. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.83 5 2 1 233 238 GY2 4-5 5-7 3-2
22. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 230 229 V1 7-3 3-10 3-2
23. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
2 0.50 2 0 2 0 4 V6 3-5 2-8 0-5
24. OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 0.67 4 1 2 216 267 V1 5-5 5-7 2-3
25. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.50 3 0 3 163 267 GY1 6-9 4-5 1-4
26. Szerencsi Darazsak
Szerencsi Darazsak
3 0.50 3 0 3 212 263 GY3 7-4 6-7 3-2
Tabella - Országos Főtábla IV.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Cívis KK U14A
Cívis KK U14A
3 1.00 6 3 0 285 144 GY1 15-2 6-1 2-3
2. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 1.00 6 3 0 268 192 V1 13-4 8-1 4-1
3. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 289 151 GY26 19-0 7-0 5-0
4. Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
3 0.83 5 2 1 257 227 V1 6-6 7-7 2-3
5. Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/A
3 0.83 5 2 1 281 187 GY1 9-3 5-9 2-3
6. Pityke KSE
Pityke KSE
3 0.83 5 2 1 221 200 V3 13-4 5-5 2-3
7. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
3 0.67 4 1 2 177 239 V2 7-4 3-10 2-3
8. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.67 4 1 2 192 211 GY4 10-3 5-7 4-1
9. MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
3 0.67 4 1 2 175 253 V1 5-8 4-8 1-4
10. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.50 3 0 3 121 294 V1 9-4 4-9 2-3
11. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.50 3 0 3 159 237 GY1 9-3 0-9 2-3
12. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 202 292 GY2 7-7 7-5 3-2
13. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
1 1.00 2 1 0 82 59 V3 8-4 4-6 2-3
14. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
2 1.00 4 2 0 199 85 GY1 10-4 8-4 4-1
15. Szerencsi Darazsak
Szerencsi Darazsak
3 1.00 6 3 0 316 167 GY3 7-4 6-7 3-2
16. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
2 1.00 4 2 0 173 135 V3 5-4 6-8 2-3
17. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
2 0.75 3 1 1 135 179 V1 7-3 3-10 3-2
18. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
1 0.50 1 0 1 59 82 GY2 4-5 5-7 3-2
19. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.83 5 2 1 287 190 GY1 6-9 4-5 1-4
20. OSE Lions/A
OSE Lions/A
2 0.75 3 1 1 167 175 V1 5-5 5-7 2-3
21. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
2 0.50 2 0 2 144 174 GY1 5-6 2-9 2-3
22. Atomerőmű-GYKSE
Atomerőmű-GYKSE
2 0.50 2 0 2 102 172 V11 2-6 0-9 0-5
23. Győri KC/A
Győri KC/A
3 0.67 4 1 2 202 288 V1 7-4 5-6 3-2
24. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
3 0.50 3 0 3 190 350 V3 2-7 3-10 1-4
Tabella - Országos Főtábla III.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 229 178 GY26 19-0 7-0 5-0
2. Győri KC/A
Győri KC/A
3 1.00 6 3 0 277 224 V1 7-4 5-6 3-2
3. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 1.00 6 3 0 266 188 GY2 7-7 7-5 3-2
4. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 1.00 6 3 0 251 136 GY4 10-3 5-7 4-1
5. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.83 5 2 1 216 211 V1 13-4 8-1 4-1
6. Gödi SE
Gödi SE
3 0.83 5 2 1 266 251 GY1 3-1 3-6 3-2
7. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.83 5 2 1 231 216 V3 4-4 4-8 2-3
8. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
3 0.83 5 2 1 208 147 V2 7-4 3-10 2-3
9. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 225 233 GY1 4-6 3-3 3-2
10. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 0.67 4 1 2 197 197 V3 8-4 4-6 2-3
11. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 167 225 GY1 6-9 4-5 1-4
12. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.67 4 1 2 230 218 V2 11-3 7-4 2-3
13. OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 0.50 3 0 3 177 258 V1 5-5 5-7 2-3
14. Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/A
3 0.50 3 0 3 202 270 GY1 9-3 5-9 2-3
15. Atomerőmű-GYKSE
Atomerőmű-GYKSE
3 0.50 3 0 3 207 267 V11 2-6 0-9 0-5
16. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
3 0.50 3 0 3 149 279 V6 3-5 2-8 0-5
17. Cívis KK U14A
Cívis KK U14A
3 1.00 6 3 0 274 235 GY1 15-2 6-1 2-3
18. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 1.00 6 3 0 252 170 V1 9-4 4-9 2-3
19. Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 212 183 V1 8-4 3-5 1-4
20. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 1.00 6 3 0 330 149 GY1 10-4 8-4 4-1
21. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.83 5 2 1 198 194 GY1 9-3 0-9 2-3
22. MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
3 0.83 5 2 1 224 206 V1 5-8 4-8 1-4
23. MAFC/A
MAFC/A
3 0.83 5 2 1 294 244 GY2 8-3 7-8 3-2
24. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.83 5 2 1 225 165 GY1 5-6 2-9 2-3
25. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 221 217 V1 7-3 3-10 3-2
26. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
3 0.67 4 1 2 161 223 V3 5-4 6-8 2-3
27. MAFC/B
MAFC/B
3 0.67 4 1 2 121 266 GY1 3-2 1-6 1-4
28. Pityke KSE
Pityke KSE
3 0.67 4 1 2 247 290 V3 13-4 5-5 2-3
29. Szerencsi Darazsak
Szerencsi Darazsak
3 0.50 3 0 3 197 235 GY3 7-4 6-7 3-2
30. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
3 0.50 3 0 3 163 259 V3 2-7 3-10 1-4
31. Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
3 0.50 3 0 3 254 300 V1 6-6 7-7 2-3
32. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.50 3 0 3 167 204 GY2 4-5 5-7 3-2
Tabella - Országos Főtábla II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 263 145 V3 8-4 4-6 2-3
2. OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 1.00 6 3 0 336 215 V1 5-5 5-7 2-3
3. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 263 168 GY26 19-0 7-0 5-0
4. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 1.00 6 3 0 293 143 V1 13-4 8-1 4-1
5. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.83 5 2 1 224 248 GY1 6-9 4-5 1-4
6. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
3 0.83 5 2 1 268 236 V6 3-5 2-8 0-5
7. Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/A
3 0.83 5 2 1 291 182 GY1 9-3 5-9 2-3
8. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.83 5 2 1 310 148 V2 11-3 7-4 2-3
9. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 165 284 GY2 7-7 7-5 3-2
10. Gödi SE
Gödi SE
3 0.67 4 1 2 219 263 GY1 3-1 3-6 3-2
11. Győri KC/A
Győri KC/A
3 0.67 4 1 2 213 315 V1 7-4 5-6 3-2
12. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.67 4 1 2 165 251 GY4 10-3 5-7 4-1
13. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
3 0.50 3 0 3 126 297 V2 7-4 3-10 2-3
14. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.50 3 0 3 140 280 V3 4-4 4-8 2-3
15. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 176 226 GY1 4-6 3-3 3-2
16. Atomerőmű-GYKSE
Atomerőmű-GYKSE
3 0.50 3 0 3 244 295 V11 2-6 0-9 0-5
17. Pityke KSE
Pityke KSE
3 1.00 6 3 0 258 201 V3 13-4 5-5 2-3
18. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 1.00 6 3 0 224 203 GY2 4-5 5-7 3-2
19. Szerencsi Darazsak
Szerencsi Darazsak
3 1.00 6 3 0 294 161 GY3 7-4 6-7 3-2
20. Cívis KK U14A
Cívis KK U14A
3 1.00 6 3 0 264 141 GY1 15-2 6-1 2-3
21. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.83 5 2 1 284 202 V1 7-3 3-10 3-2
22. Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
3 0.83 5 2 1 236 228 V1 6-6 7-7 2-3
23. MAFC/A
MAFC/A
3 0.83 5 2 1 254 166 GY2 8-3 7-8 3-2
24. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
3 0.83 5 2 1 197 164 V3 5-4 6-8 2-3
25. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.67 4 1 2 156 210 V1 9-4 4-9 2-3
26. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.67 4 1 2 210 186 GY1 5-6 2-9 2-3
27. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.67 4 1 2 221 228 GY1 10-4 8-4 4-1
28. Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 203 258 V1 8-4 3-5 1-4
29. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
3 0.50 3 0 3 174 252 V3 2-7 3-10 1-4
30. MAFC/B
MAFC/B
3 0.50 3 0 3 110 318 GY1 3-2 1-6 1-4
31. MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
3 0.50 3 0 3 176 252 V1 5-8 4-8 1-4
32. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.50 3 0 3 155 246 GY1 9-3 0-9 2-3
Tabella - Országos Főtábla I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 446 129 V2 11-3 7-4 2-3
2. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
2 1.00 4 2 0 168 109 V3 4-4 4-8 2-3
3. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
2 1.00 4 2 0 169 87 V1 13-4 8-1 4-1
4. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 415 111 GY26 19-0 7-0 5-0
5. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 306 270 GY2 7-7 7-5 3-2
6. Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/A
3 0.83 5 2 1 368 208 GY1 9-3 5-9 2-3
7. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
2 0.75 3 1 1 176 102 V2 7-4 3-10 2-3
8. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
2 0.75 3 1 1 149 94 GY4 10-3 5-7 4-1
9. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 194 313 GY1 6-9 4-5 1-4
10. OSE Lions/A
OSE Lions/A
2 0.50 2 0 2 74 211 V1 5-5 5-7 2-3
11. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 0.67 4 1 2 188 310 V3 8-4 4-6 2-3
12. Győri KC/A
Győri KC/A
2 0.50 2 0 2 84 217 V1 7-4 5-6 3-2
13. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
3 0.50 3 0 3 160 381 V6 3-5 2-8 0-5
14. Atomerőmű-GYKSE
Atomerőmű-GYKSE
3 0.50 3 0 3 107 462 V11 2-6 0-9 0-5
15. Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
2 1.00 4 2 0 214 71 V1 6-6 7-7 2-3
16. Cívis KK U14A
Cívis KK U14A
3 1.00 6 3 0 356 131 GY1 15-2 6-1 2-3
17. Pityke KSE
Pityke KSE
3 1.00 6 3 0 356 181 V3 13-4 5-5 2-3
18. MAFC/A
MAFC/A
3 1.00 6 3 0 342 105 GY2 8-3 7-8 3-2
19. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
2 0.75 3 1 1 118 174 GY1 9-3 0-9 2-3
20. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.83 5 2 1 204 210 V1 9-4 4-9 2-3
21. MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
3 0.83 5 2 1 289 233 V1 5-8 4-8 1-4
22. Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 173 220 V1 8-4 3-5 1-4
23. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
2 0.50 2 0 2 95 182 GY2 4-5 5-7 3-2
24. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
3 0.67 4 1 2 197 267 V3 5-4 6-8 2-3
25. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.67 4 1 2 240 278 GY1 10-4 8-4 4-1
26. Szerencsi Darazsak
Szerencsi Darazsak
3 0.67 4 1 2 174 212 GY3 7-4 6-7 3-2
27. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
3 0.50 3 0 3 164 357 V3 2-7 3-10 1-4
28. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.50 3 0 3 140 292 GY1 5-6 2-9 2-3
29. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.50 3 0 3 157 306 V1 7-3 3-10 3-2
Tabella - Területi Alapszakasz IV.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Területi Alapszakasz III.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
1 1.00 2 1 0 120 47 GY2 7-7 7-5 3-2
2. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
2 1.00 4 2 0 155 100 V1 13-4 8-1 4-1
3. OSE Lions/A
OSE Lions/A
1 1.00 2 1 0 105 64 V1 5-5 5-7 2-3
4. Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/A
2 0.75 3 1 1 169 110 GY1 9-3 5-9 2-3
5. Győri KC/A
Győri KC/A
2 0.75 3 1 1 146 180 V1 7-4 5-6 3-2
6. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
2 0.75 3 1 1 128 163 V3 8-4 4-6 2-3
7. Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/B
2 0.50 2 0 2 122 202 V2 3-1 1-1 3-2
8. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
2 0.50 2 0 2 118 197 V3 4-4 4-8 2-3
9. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 195 81 GY26 19-0 7-0 5-0
10. Zuglói Sasok
Zuglói Sasok
1 1.00 2 1 0 100 25 GY4 2-0 2-0 4-0
11. Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 164 110 V1 8-4 3-5 1-4
12. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 1.00 4 2 0 133 80 GY1 4-6 3-3 3-2
13. Újpest-MT/B
Újpest-MT/B
2 1.00 4 2 0 97 52 GY5 4-0 1-0 5-0
14. DMTK
DMTK
2 1.00 4 2 0 135 97 GY4 2-0 2-0 4-0
15. Budapest Csepel
Budapest Csepel
2 1.00 4 2 0 63 30 GY4 3-2 1-0 4-1
16. BKG Príma Akadémia U14F
BKG Príma Akadémia U14F
2 1.00 4 2 0 137 129 GY4 3-0 2-1 4-1
17. PILIS Basket
PILIS Basket
2 1.00 4 2 0 4 0 GY2 2-0 1-2 3-2
18. Herceghalmi Tigrisek
Herceghalmi Tigrisek
2 0.75 3 1 1 141 130 V1 2-2 0-2 1-4
19. Budafoki KK
Budafoki KK
2 0.75 3 1 1 152 144 V1 2-0 2-2 3-2
20. Budapest Basket
Budapest Basket
2 0.75 3 1 1 144 112 GY1 3-0 2-1 4-1
21. Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
2 0.75 3 1 1 134 110 GY1 3-1 0-2 3-2
22. Radobasket/A
Radobasket/A
2 0.75 3 1 1 131 117 V1 3-1 0-2 2-3
23. MAFC/B
MAFC/B
2 0.75 3 1 1 116 106 GY1 3-2 1-6 1-4
24. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
2 0.75 3 1 1 62 81 V3 2-7 3-10 1-4
25. Budapesti Honvéd/C
Budapesti Honvéd/C
2 0.75 3 1 1 32 61 GY1 1-0 2-3 3-2
26. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
2 0.75 3 1 1 52 83 V1 7-3 3-10 3-2
27. Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
2 0.75 3 1 1 61 96 V1 6-6 7-7 2-3
28. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
2 0.75 3 1 1 60 99 GY4 10-3 5-7 4-1
29. Vasas Áldás Basket
Vasas Áldás Basket
2 0.75 3 1 1 170 133 GY1 1-1 2-2 3-2
30. Keresztúri SE
Keresztúri SE
2 0.75 3 1 1 73 89 GY1 3-0 1-2 4-1
31. Óbudai Kosárlabda Akadémia/B
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B
2 0.50 2 0 2 110 163 V4 0-4 0-0 0-4
32. BKG Príma Akadémia U14F/2
BKG Príma Akadémia U14F/2
1 0.50 1 0 1 25 100 V4 0-3 1-1 1-4
33. Kiss Lenke KA/B
Kiss Lenke KA/B
2 0.50 2 0 2 94 178 V2 0-1 1-4 1-4
34. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
2 0.50 2 0 2 83 170 V6 0-1 0-5 0-5
Tabella - Területi Alapszakasz II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 1.00 4 2 0 246 53 V2 11-3 7-4 2-3
2. Siófoki Kosársuli
Siófoki Kosársuli
2 1.00 4 2 0 72 63 GY1 3-1 1-1 3-2
3. Marcali VSZSE
Marcali VSZSE
2 1.00 4 2 0 232 92 GY1 3-0 2-1 4-1
4. Atomerőmű-GYKSE/B
Atomerőmű-GYKSE/B
2 0.75 3 1 1 149 110 V1 1-1 0-2 1-3
5. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 1.00 6 3 0 254 141 GY1 6-9 4-5 1-4
6. Dunaújvárosi Sárkányok
Dunaújvárosi Sárkányok
2 0.50 2 0 2 0 2 V3 0-1 1-3 1-4
7. Kanizsa KK
Kanizsa KK
2 0.50 2 0 2 0 4 GY2 2-2 1-1 2-3
8. Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
2 1.00 4 2 0 189 97 V1 2-1 3-0 4-1
9. Monok SE
Monok SE
2 0.50 2 0 2 40 86 GY2 1-1 1-2 2-3
10. KASI Delfinek/C
KASI Delfinek/C
2 0.75 3 1 1 159 189 V1 2-0 1-3 2-3
11. KASI Delfinek/B
KASI Delfinek/B
2 0.75 3 1 1 150 138 GY3 3-0 2-1 4-1
12. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
2 0.75 3 1 1 157 149 V2 7-4 3-10 2-3
13. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
2 0.75 3 1 1 45 76 GY3 2-3 1-0 3-2
14. Knipl Kft. Bonyhádi KSE
Knipl Kft. Bonyhádi KSE
2 0.75 3 1 1 56 113 V3 0-1 2-3 2-3
15. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
2 0.75 3 1 1 122 189 V6 3-5 2-8 0-5
16. PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK Nemzeti Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 161 162 V2 1-2 1-2 2-3
17. Bajai Bácska FKE/B
Bajai Bácska FKE/B
3 0.67 4 1 2 150 198 V3 0-0 2-4 2-3
18. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
2 0.50 2 0 2 82 159 V3 0-2 1-1 1-3
19. NKA Pécs/C
NKA Pécs/C
2 0.50 2 0 2 95 204 GY1 0-5 1-0 1-4
20. Atomerőmű-GYKSE
Atomerőmű-GYKSE
2 0.50 2 0 2 92 226 V11 2-6 0-9 0-5
21. Békési SZSK
Békési SZSK
2 1.00 4 2 0 197 42 GY1 2-1 1-2 3-2
22. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
2 1.00 4 2 0 151 86 GY1 9-3 0-9 2-3
23. Pityke KSE
Pityke KSE
2 1.00 4 2 0 211 123 V3 13-4 5-5 2-3
24. Békéscsabai KK
Békéscsabai KK
2 1.00 4 2 0 147 71 V1 1-1 1-0 2-1
25. Vásárhelyi Kosársuli/B
Vásárhelyi Kosársuli/B
2 0.75 3 1 1 114 110 GY3 2-1 2-1 3-2
26. Szolnoki KA/B
Szolnoki KA/B
2 0.75 3 1 1 76 127 GY2 2-1 1-2 3-2
27. Vásárhelyi Kosársuli/A
Vásárhelyi Kosársuli/A
2 0.75 3 1 1 148 111 V1 3-0 0-3 3-2
28. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
2 0.75 3 1 1 144 149 V1 9-4 4-9 2-3
29. Békéscsabai KK/B
Békéscsabai KK/B
2 0.50 2 0 2 68 148 V6 0-3 0-3 0-5
30. Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok
2 0.75 3 1 1 134 104 GY1 1-0 3-2 3-2
31. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
2 0.75 3 1 1 107 116 V2 2-0 1-3 2-3
32. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
2 0.75 3 1 1 139 167 GY2 4-5 5-7 3-2
33. Szentesi KK
Szentesi KK
2 0.50 2 0 2 70 204 V1 2-2 0-2 2-3
34. SZEDEÁK/B
SZEDEÁK/B
2 0.50 2 0 2 76 169 V4 0-1 1-3 1-4
35. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
2 0.50 2 0 2 105 160 V3 5-4 6-8 2-3
36. Sláger Kazincbarcika
Sláger Kazincbarcika
1 1.00 2 1 0 36 25 V1 0-1 2-1 2-2
37. BKG Príma Akadémia U14FHA
BKG Príma Akadémia U14FHA
2 1.00 4 2 0 76 67 V2 1-1 1-1 2-2
38. Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A
2 1.00 4 2 0 178 129 GY2 2-2 0-0 2-2
39. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
2 1.00 4 2 0 182 121 GY1 5-6 2-9 2-3
40. Cívis KK U14A
Cívis KK U14A
2 1.00 4 2 0 233 109 GY1 15-2 6-1 2-3
41. NYÍKSE Tűzgolyók M. U14
NYÍKSE Tűzgolyók M. U14
1 0.50 1 0 1 25 36 GY1 1-2 0-1 1-3
42. MEAFC/C
MEAFC/C
2 0.75 3 1 1 163 123 GY2 2-1 2-1 3-2
43. Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B
2 0.75 3 1 1 188 160 V1 2-1 1-2 3-2
44. NYKK-Eötvös/A
NYKK-Eötvös/A
2 0.75 3 1 1 147 151 V3 1-2 1-2 1-4
45. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
2 0.75 3 1 1 133 179 GY1 10-4 8-4 4-1
46. Szerencsi Darazsak
Szerencsi Darazsak
2 0.75 3 1 1 124 177 GY3 7-4 6-7 3-2
47. Salgótarjáni KI
Salgótarjáni KI
2 0.75 3 1 1 51 96 V2 0-2 2-2 1-4
48. Egri VSI KOK/B
Egri VSI KOK/B
2 0.75 3 1 1 131 141 GY1 0-0 3-3 3-2
49. MEAFC/B
MEAFC/B
2 0.75 3 1 1 131 160 GY1 4-0 0-2 3-2
50. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
2 0.50 2 0 2 123 190 V1 2-1 0-3 1-4
51. Lehel Kosársuli/A
Lehel Kosársuli/A
2 0.50 2 0 2 129 157 GY2 2-0 1-3 3-2
52. MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
2 0.50 2 0 2 123 148 V1 5-8 4-8 1-4
53. Szerencs VSE
Szerencs VSE
2 0.50 2 0 2 0 4 V4 0-3 0-1 0-4
54. Soproni Sportiskola Akadémia/C
Soproni Sportiskola Akadémia/C
2 1.00 4 2 0 112 25 V1 1-1 2-0 3-1
55. Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/B
2 1.00 4 2 0 173 82 V2 3-1 1-1 3-2
56. Bicskei Pilóták
Bicskei Pilóták
2 1.00 4 2 0 103 32 GY1 3-0 1-2 3-2
57. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
2 1.00 4 2 0 260 72 GY6 3-0 3-0 5-0
58. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
2 1.00 4 2 0 227 116 V3 8-4 4-6 2-3
59. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
2 1.00 4 2 0 178 97 V1 13-4 8-1 4-1
60. RICSILLA
RICSILLA
2 1.00 4 2 0 219 46 GY6 1-0 5-0 5-0
61. Ajka
Ajka
2 1.00 4 2 0 87 30 V1 3-0 1-1 4-1
62. Esztergom
Esztergom
2 0.75 3 1 1 20 2 GY3 0-1 3-2 3-2
63. Credobus Mosonmagyaróvár
Credobus Mosonmagyaróvár
2 0.75 3 1 1 140 158 V1 1-1 2-2 2-3
64. OSE Titánok U14
OSE Titánok U14
2 0.75 3 1 1 27 110 V1 0-1 1-0 1-1
65. AF-Tatabányai Medvék
AF-Tatabányai Medvék
2 0.75 3 1 1 32 85 V3 1-1 0-4 1-4
66. Soproni Sportiskola/B
Soproni Sportiskola/B
2 0.75 3 1 1 125 148 V2 2-1 0-3 2-3
67. OSE Lions/A
OSE Lions/A
2 0.75 3 1 1 163 142 V1 5-5 5-7 2-3
68. Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/A
2 0.75 3 1 1 127 154 GY1 9-3 5-9 2-3
69. Várpalota Sárkányok
Várpalota Sárkányok
2 0.75 3 1 1 115 145 GY2 2-2 2-0 3-2
70. Alba Fehérvár/B
Alba Fehérvár/B
2 0.75 3 1 1 108 125 V1 2-1 0-2 2-3
71. Sopronkövesd-Soproni Sportiskola
Sopronkövesd-Soproni Sportiskola
2 0.50 2 0 2 0 4 V2 0-1 0-1 0-2
72. Tatai SE
Tatai SE
2 0.50 2 0 2 0 4 GY2 2-1 2-1 3-2
73. Ifjú Sólymok
Ifjú Sólymok
2 0.50 2 0 2 107 175 V1 0-1 2-3 1-4
74. Győri KC/A
Győri KC/A
2 0.75 3 1 1 163 189 V1 7-4 5-6 3-2
75. Győri KC/B
Győri KC/B
2 0.75 3 1 1 52 101 V3 0-2 1-1 1-3
76. Dávid Kornél KA/C
Dávid Kornél KA/C
2 0.75 3 1 1 89 195 GY1 2-2 0-2 2-3
77. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
2 0.75 3 1 1 143 140 V3 4-4 4-8 2-3
78. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
2 0.50 2 0 2 104 210 GY1 2-1 0-3 2-3
79. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.50 2 0 2 110 167 GY2 7-7 7-5 3-2
80. Pápai KC
Pápai KC
2 0.50 2 0 2 56 182 V4 0-2 0-2 0-4
81. Zalakerámia ZTE KK/B
Zalakerámia ZTE KK/B
2 0.50 2 0 2 93 157 V1 2-2 0-2 2-3
82. VUKE - Veszprém/B
VUKE - Veszprém/B
2 0.00 0 0 2 0 40 V4 0-3 0-1 0-4
83. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
2 1.00 4 2 0 247 66 GY4 10-3 5-7 4-1
84. Ziccer KS
Ziccer KS
2 1.00 4 2 0 236 65 GY2 0-0 2-0 2-0
85. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 199 94 GY26 19-0 7-0 5-0
86. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
2 1.00 4 2 0 165 87 V3 2-7 3-10 1-4
87. Budapest Basket
Budapest Basket
2 1.00 4 2 0 150 84 GY1 3-0 2-1 4-1
88. Budapest Csepel
Budapest Csepel
2 1.00 4 2 0 168 118 GY4 3-2 1-0 4-1
89. TFSE
TFSE
2 1.00 4 2 0 109 79 GY2 1-1 2-0 3-1
90. Parthus SE
Parthus SE
1 1.00 2 1 0 93 64 GY3 2-0 1-0 3-0
91. Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
2 1.00 4 2 0 65 61 GY1 3-1 0-2 3-2
92. BKG Príma Akadémia U14F
BKG Príma Akadémia U14F
2 1.00 4 2 0 4 0 GY4 3-0 2-1 4-1
93. Keresztúri SE
Keresztúri SE
2 1.00 4 2 0 4 0 GY1 3-0 1-2 4-1
94. Zuglói Sasok
Zuglói Sasok
1 1.00 2 1 0 2 0 GY4 2-0 2-0 4-0
95. KVSE
KVSE
2 1.00 4 2 0 4 0 GY2 1-1 1-1 2-2
96. BLF KK
BLF KK
2 0.75 3 1 1 124 93 V1 2-0 0-2 2-2
97. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
2 0.75 3 1 1 122 163 V1 7-3 3-10 3-2
98. Radobasket/A
Radobasket/A
2 0.75 3 1 1 136 114 V1 3-1 0-2 2-3
99. Vasas Áldás Basket
Vasas Áldás Basket
2 0.75 3 1 1 158 110 GY1 1-1 2-2 3-2
100. Budafoki KK
Budafoki KK
2 0.75 3 1 1 147 137 V1 2-0 2-2 3-2
101. MAFC/A
MAFC/A
2 0.75 3 1 1 143 140 GY2 8-3 7-8 3-2
102. Újpest-MT/B
Újpest-MT/B
2 0.75 3 1 1 2 0 GY5 4-0 1-0 5-0
103. BTDSE Taksonyi Ördögök
BTDSE Taksonyi Ördögök
2 0.75 3 1 1 82 87 GY1 2-0 1-1 3-1
104. MAFC/B
MAFC/B
2 0.75 3 1 1 120 128 GY1 3-2 1-6 1-4
105. Radobasket/B
Radobasket/B
2 0.75 3 1 1 115 166 V1 1-1 2-0 3-1
106. Újpest-MT/C
Újpest-MT/C
2 0.75 3 1 1 95 155 GY1 0-2 1-0 1-2
107. Kiss Lenke KA/B
Kiss Lenke KA/B
2 0.75 3 1 1 53 75 V2 0-1 1-4 1-4
108. Gödi SE
Gödi SE
2 0.75 3 1 1 121 139 GY1 3-1 3-6 3-2
109. Budapesti Honvéd/C
Budapesti Honvéd/C
2 0.75 3 1 1 63 98 GY1 1-0 2-3 3-2
110. Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
3 0.67 4 1 2 192 172 V1 6-6 7-7 2-3
111. Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 123 251 V1 8-4 3-5 1-4
112. BKG Príma Akadémia U14F/2
BKG Príma Akadémia U14F/2
2 0.50 2 0 2 73 98 V4 0-3 1-1 1-4
113. PILIS Basket
PILIS Basket
1 0.50 1 0 1 64 93 GY2 2-0 1-2 3-2
114. BKG-Veresegyház
BKG-Veresegyház
2 0.50 2 0 2 85 145 V4 0-3 0-1 0-4
115. Óbudai Kosárlabda Akadémia/B
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B
2 0.50 2 0 2 58 120 V4 0-4 0-0 0-4
116. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
2 0.50 2 0 2 75 145 V6 0-1 0-5 0-5
117. Herceghalmi Tigrisek
Herceghalmi Tigrisek
2 0.50 2 0 2 79 187 V1 2-2 0-2 1-4
118. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.50 2 0 2 83 205 GY1 4-6 3-3 3-2
Tabella - Területi Alapszakasz I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
2 1.00 4 2 0 143 109 V6 3-5 2-8 0-5
2. Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
2 1.00 4 2 0 209 87 V1 2-1 3-0 4-1
3. Marcali VSZSE
Marcali VSZSE
2 1.00 4 2 0 261 71 GY1 3-0 2-1 4-1
4. KASI Delfinek/B
KASI Delfinek/B
2 1.00 4 2 0 228 74 GY3 3-0 2-1 4-1
5. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 1.00 4 2 0 259 52 V2 11-3 7-4 2-3
6. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
2 0.75 3 1 1 144 178 V2 7-4 3-10 2-3
7. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
2 0.75 3 1 1 154 141 V3 0-2 1-1 1-3
8. PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK Nemzeti Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 143 145 V2 1-2 1-2 2-3
9. Siófoki Kosársuli
Siófoki Kosársuli
2 0.75 3 1 1 128 147 GY1 3-1 1-1 3-2
10. Kanizsa KK
Kanizsa KK
2 0.75 3 1 1 111 146 GY2 2-2 1-1 2-3
11. Atomerőmű-GYKSE
Atomerőmű-GYKSE
2 0.75 3 1 1 100 223 V11 2-6 0-9 0-5
12. KASI Delfinek/C
KASI Delfinek/C
2 0.75 3 1 1 108 182 V1 2-0 1-3 2-3
13. Knipl Kft. Bonyhádi KSE
Knipl Kft. Bonyhádi KSE
2 0.75 3 1 1 127 165 V3 0-1 2-3 2-3
14. Dunaújvárosi Sárkányok
Dunaújvárosi Sárkányok
2 0.75 3 1 1 87 199 V3 0-1 1-3 1-4
15. Bajai Bácska FKE/B
Bajai Bácska FKE/B
2 0.75 3 1 1 103 128 V3 0-0 2-4 2-3
16. Monok SE
Monok SE
2 0.50 2 0 2 85 144 GY2 1-1 1-2 2-3
17. NKA Pécs/C
NKA Pécs/C
2 0.50 2 0 2 83 164 GY1 0-5 1-0 1-4
18. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
2 0.50 2 0 2 142 192 GY1 6-9 4-5 1-4
19. Atomerőmű-GYKSE/B
Atomerőmű-GYKSE/B
2 0.50 2 0 2 118 164 V1 1-1 0-2 1-3
20. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
2 0.50 2 0 2 126 148 GY3 2-3 1-0 3-2
21. Pityke KSE
Pityke KSE
2 1.00 4 2 0 181 93 V3 13-4 5-5 2-3
22. Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok
2 1.00 4 2 0 156 74 GY1 1-0 3-2 3-2
23. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
2 1.00 4 2 0 109 22 V2 2-0 1-3 2-3
24. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
2 1.00 4 2 0 220 61 V1 9-4 4-9 2-3
25. Vásárhelyi Kosársuli/B
Vásárhelyi Kosársuli/B
2 0.75 3 1 1 110 86 GY3 2-1 2-1 3-2
26. Szentesi KK
Szentesi KK
2 0.75 3 1 1 24 107 V1 2-2 0-2 2-3
27. Vásárhelyi Kosársuli/A
Vásárhelyi Kosársuli/A
2 0.75 3 1 1 147 117 V1 3-0 0-3 3-2
28. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
2 0.75 3 1 1 117 160 GY2 4-5 5-7 3-2
29. Békéscsabai KK/B
Békéscsabai KK/B
2 0.50 2 0 2 61 167 V6 0-3 0-3 0-5
30. Békési SZSK
Békési SZSK
2 0.50 2 0 2 0 4 GY1 2-1 1-2 3-2
31. SZEDEÁK/B
SZEDEÁK/B
2 0.75 3 1 1 68 189 V4 0-1 1-3 1-4
32. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
2 0.50 2 0 2 120 165 V3 5-4 6-8 2-3
33. Szolnoki KA/B
Szolnoki KA/B
2 0.50 2 0 2 86 154 GY2 2-1 1-2 3-2
34. BKG Prima Akadémia Hajdú U14A
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A
2 1.00 4 2 0 204 71 GY2 1-0 1-0 2-0
35. Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B
2 0.75 3 1 1 132 128 V1 2-1 1-2 3-2
36. Cívis KK U14A
Cívis KK U14A
2 1.00 4 2 0 252 93 GY1 15-2 6-1 2-3
37. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
2 1.00 4 2 0 226 64 GY1 10-4 8-4 4-1
38. MEAFC/B
MEAFC/B
2 1.00 4 2 0 97 43 GY1 4-0 0-2 3-2
39. Sláger Kazincbarcika
Sláger Kazincbarcika
2 0.75 3 1 1 153 91 V1 0-1 2-1 2-2
40. MEAFC/C
MEAFC/C
2 0.75 3 1 1 142 140 GY2 2-1 2-1 3-2
41. MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
2 0.75 3 1 1 177 155 V1 5-8 4-8 1-4
42. NYKK-Eötvös/A
NYKK-Eötvös/A
2 0.75 3 1 1 148 141 V3 1-2 1-2 1-4
43. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
2 0.75 3 1 1 96 146 V1 2-1 0-3 1-4
44. Salgótarjáni KI
Salgótarjáni KI
2 0.75 3 1 1 135 141 V2 0-2 2-2 1-4
45. Szerencsi Darazsak
Szerencsi Darazsak
2 0.75 3 1 1 141 200 GY3 7-4 6-7 3-2
46. Lehel Kosársuli/A
Lehel Kosársuli/A
2 0.75 3 1 1 100 188 GY2 2-0 1-3 3-2
47. Egri VSI KOK/B
Egri VSI KOK/B
2 0.75 3 1 1 53 53 GY1 0-0 3-3 3-2
48. NYÍKSE Tűzgolyók M. U14
NYÍKSE Tűzgolyók M. U14
2 0.50 2 0 2 41 236 GY1 1-2 0-1 1-3
49. Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A
2 0.50 2 0 2 103 184 GY2 2-2 0-0 2-2
50. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
2 0.50 2 0 2 103 225 GY1 5-6 2-9 2-3
51. Szerencs VSE
Szerencs VSE
2 0.50 2 0 2 0 4 V4 0-3 0-1 0-4
52. Győri KC/B
Győri KC/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 0-2 1-1 1-3
53. Tatai SE
Tatai SE
2 1.00 4 2 0 109 89 GY2 2-1 2-1 3-2
54. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 1.00 4 2 0 221 71 GY2 7-7 7-5 3-2
55. RICSILLA
RICSILLA
2 1.00 4 2 0 222 20 GY6 1-0 5-0 5-0
56. Győri KC/A
Győri KC/A
2 1.00 4 2 0 195 109 V1 7-4 5-6 3-2
57. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
2 1.00 4 2 0 150 84 V1 13-4 8-1 4-1
58. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
2 1.00 4 2 0 275 18 GY6 3-0 3-0 5-0
59. Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/B
2 1.00 4 2 0 181 86 V2 3-1 1-1 3-2
60. Bicskei Pilóták
Bicskei Pilóták
2 0.75 3 1 1 105 96 GY1 3-0 1-2 3-2
61. OSE Lions/A
OSE Lions/A
2 0.75 3 1 1 138 151 V1 5-5 5-7 2-3
62. Ajka
Ajka
2 1.00 4 2 0 154 44 V1 3-0 1-1 4-1
63. Soproni Sportiskola/B
Soproni Sportiskola/B
2 0.75 3 1 1 164 140 V2 2-1 0-3 2-3
64. Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/A
2 0.75 3 1 1 127 103 GY1 9-3 5-9 2-3
65. Várpalota Sárkányok
Várpalota Sárkányok
2 0.75 3 1 1 100 159 GY2 2-2 2-0 3-2
66. Zalakerámia ZTE KK/B
Zalakerámia ZTE KK/B
2 0.75 3 1 1 136 136 V1 2-2 0-2 2-3
67. OSE Titánok U14
OSE Titánok U14
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 0-1 1-0 1-1
68. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
2 0.75 3 1 1 102 180 GY1 2-1 0-3 2-3
69. Tapolcai Tigrisek
Tapolcai Tigrisek
2 0.50 2 0 2 51 173 GY1 1-1 0-2 1-3
70. Ifjú Sólymok
Ifjú Sólymok
2 0.75 3 1 1 125 160 V1 0-1 2-3 1-4
71. Esztergom
Esztergom
2 0.50 2 0 2 79 108 GY3 0-1 3-2 3-2
72. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
2 0.75 3 1 1 97 142 V3 4-4 4-8 2-3
73. Alba Fehérvár/B
Alba Fehérvár/B
2 0.75 3 1 1 136 111 V1 2-1 0-2 2-3
74. Soproni Sportiskola Akadémia/C
Soproni Sportiskola Akadémia/C
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 1-1 2-0 3-1
75. Credobus Mosonmagyaróvár
Credobus Mosonmagyaróvár
2 0.75 3 1 1 145 149 V1 1-1 2-2 2-3
76. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
2 0.50 2 0 2 95 140 V3 8-4 4-6 2-3
77. VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/A
2 0.50 2 0 2 110 169 V4 0-1 0-3 0-4
78. Dávid Kornél KA/C
Dávid Kornél KA/C
2 0.50 2 0 2 105 180 GY1 2-2 0-2 2-3
79. Pápai KC
Pápai KC
2 0.50 2 0 2 104 195 V4 0-2 0-2 0-4
80. VUKE - Veszprém/B
VUKE - Veszprém/B
2 0.50 2 0 2 13 203 V4 0-3 0-1 0-4
81. AF-Tatabányai Medvék
AF-Tatabányai Medvék
2 0.50 2 0 2 29 252 V3 1-1 0-4 1-4
82. Parthus SE
Parthus SE
2 1.00 4 2 0 212 84 GY3 2-0 1-0 3-0
83. Radobasket/B
Radobasket/B
2 1.00 4 2 0 59 45 V1 1-1 2-0 3-1
84. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 1.00 4 2 0 226 60 GY1 4-6 3-3 3-2
85. Zuglói Sasok
Zuglói Sasok
2 1.00 4 2 0 302 37 GY4 2-0 2-0 4-0
86. PILIS Basket
PILIS Basket
2 0.75 3 1 1 181 109 GY2 2-0 1-2 3-2
87. TFSE
TFSE
2 0.75 3 1 1 47 57 GY2 1-1 2-0 3-1
88. Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 214 83 V1 8-4 3-5 1-4
89. KKS
KKS
2 0.75 3 1 1 96 179 V1 1-1 0-1 1-2
90. Budapest Basket
Budapest Basket
2 1.00 4 2 0 165 55 GY1 3-0 2-1 4-1
91. WSK
WSK
2 0.50 2 0 2 23 223 V3 0-2 0-1 0-3
92. VMG DSE
VMG DSE
2 0.50 2 0 2 0 4 V2 0-1 0-1 0-2
93. KVSE
KVSE
2 0.50 2 0 2 57 239 GY2 1-1 1-1 2-2
94. Radobasket/A
Radobasket/A
2 1.00 4 2 0 180 80 V1 3-1 0-2 2-3
95. Budapest Csepel
Budapest Csepel
2 1.00 4 2 0 202 128 GY4 3-2 1-0 4-1
96. ELITE Basket
ELITE Basket
2 1.00 4 2 0 140 71 V3 0-0 0-3 0-3
97. Budafoki KK
Budafoki KK
2 1.00 4 2 0 166 99 V1 2-0 2-2 3-2
98. BTDSE Taksonyi Ördögök
BTDSE Taksonyi Ördögök
2 1.00 4 2 0 108 48 GY1 2-0 1-1 3-1
99. Újpest-MT/B
Újpest-MT/B
2 1.00 4 2 0 136 81 GY5 4-0 1-0 5-0
100. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 145 91 GY26 19-0 7-0 5-0
101. BLF KK/B
BLF KK/B
1 1.00 2 1 0 73 21 V1 0-1 1-0 1-1
102. MAFC/A
MAFC/A
2 0.75 3 1 1 148 137 GY2 8-3 7-8 3-2
103. Monori SE
Monori SE
2 0.75 3 1 1 209 190 V4 1-2 1-2 1-4
104. MAFC/B
MAFC/B
2 0.75 3 1 1 96 187 GY1 3-2 1-6 1-4
105. Vasas Áldás Basket
Vasas Áldás Basket
2 0.75 3 1 1 113 131 GY1 1-1 2-2 3-2
106. Gödöllői Sport Klub
Gödöllői Sport Klub
2 0.75 3 1 1 113 99 V1 0-0 1-1 1-1
107. DMTK
DMTK
2 0.75 3 1 1 154 144 GY4 2-0 2-0 4-0
108. Keresztúri SE
Keresztúri SE
2 0.75 3 1 1 126 117 GY1 3-0 1-2 4-1
109. BKG Príma Akadémia U14F/2
BKG Príma Akadémia U14F/2
2 0.75 3 1 1 101 93 V4 0-3 1-1 1-4
110. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
2 0.75 3 1 1 118 150 V1 7-3 3-10 3-2
111. Gödi SE
Gödi SE
2 0.75 3 1 1 98 160 GY1 3-1 3-6 3-2
112. Szentendrei KSE
Szentendrei KSE
2 0.75 3 1 1 167 114 V5 0-2 0-3 0-5
113. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
2 0.75 3 1 1 124 128 V3 2-7 3-10 1-4
114. BLF KK
BLF KK
2 0.75 3 1 1 194 137 V1 2-0 0-2 2-2
115. Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
2 0.75 3 1 1 135 154 V1 6-6 7-7 2-3
116. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
2 0.50 2 0 2 96 133 V6 0-1 0-5 0-5
117. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
2 0.50 2 0 2 97 143 GY4 10-3 5-7 4-1
118. Újpest-MT/C
Újpest-MT/C
1 0.50 1 0 1 21 73 GY1 0-2 1-0 1-2
119. BKG Príma Akadémia U14F
BKG Príma Akadémia U14F
2 0.50 2 0 2 103 159 GY4 3-0 2-1 4-1
120. Százhalombattai KSE
Százhalombattai KSE
2 0.50 2 0 2 48 116 V3 0-1 0-2 0-3
121. Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
2 0.50 2 0 2 92 163 GY1 3-1 0-2 3-2
122. BKG-Veresegyház
BKG-Veresegyház
2 0.50 2 0 2 80 158 V4 0-3 0-1 0-4
123. SZPA-HSE
SZPA-HSE
2 0.50 2 0 2 67 147 V2 0-1 0-1 0-2
124. Kiss Lenke KA/B
Kiss Lenke KA/B
2 0.50 2 0 2 73 183 V2 0-1 1-4 1-4
125. Herceghalmi Tigrisek
Herceghalmi Tigrisek
2 0.50 2 0 2 56 201 V1 2-2 0-2 1-4
126. Budapesti Honvéd/C
Budapesti Honvéd/C
2 0.50 2 0 2 56 206 GY1 1-0 2-3 3-2
Ranglisták - Fiú Serdülő
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek