Férfi NB II. Közép B - 2020/2021 Férfi NB II. Közép B - 2020/2021
Legutóbbi - Férfi NB II. Közép B
23. forduló Zuglói Sasok - Dunaharaszti MTK 2021. április 11. vasárnap 18:00
23. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - BLF KK 2021. április 11. vasárnap 83 - 62
20. forduló PILIS BASKET - BKG Príma Akadémia U23 2021. április 11. vasárnap 94 - 67
23. forduló ELTE BEAC - PSK-Csepel 2021. április 10. szombat 77 - 48
8. forduló Monori SE - BUDAFOK II. 2021. április 9. péntek 98 - 86
23. forduló Józsefvárosi KC - VMG DSE 2021. április 8. csütörtök 58 - 61
23. forduló Malév SC - Közgáz SC és DSK/A 2021. április 8. csütörtök 56 - 72
23. forduló BUDAFOK II. - Monori SE 2021. április 7. szerda 62 - 86
23. forduló BKG Príma Akadémia U23 - Honvéd-Ludovika 2021. április 6. kedd 36 - 103
10. forduló Józsefvárosi KC - Malév SC 2021. március 29. hétfő 85 - 61
Következik - Férfi NB II. Közép B
8. forduló PSK-Csepel - ELTE BEAC 2021. április 15. csütörtök 18:30
24. forduló Józsefvárosi KC - Honvéd-Ludovika 2021. április 15. csütörtök 20:20
24. forduló Monori SE - Szentendrei KSE 2021. április 16. péntek 19:30
4. forduló BLF KK - VMG DSE 2021. április 16. péntek 20:00
24. forduló Dunaharaszti MTK - Zsíros Akadémia Kőbánya 2021. április 16. péntek 20:30
24. forduló BKG Príma Akadémia U23 - Malév SC 2021. április 18. vasárnap 15:00
24. forduló VMG DSE - BUDAFOK II. 2021. április 18. vasárnap 16:00
24. forduló PILIS BASKET - PSK-Csepel 2021. április 18. vasárnap 17:00
24. forduló Közgáz SC és DSK/A - Zuglói Sasok 2021. április 18. vasárnap 17:45
24. forduló BLF KK - ELTE BEAC 2021. április 18. vasárnap 18:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Dunaharaszti MTK
Dunaharaszti MTK
18 0.97 35 17 1 1715 1184 GY1 8-0 9-1 4-1
2. Honvéd-Ludovika
Honvéd-Ludovika
22 0.93 41 19 3 1908 1295 GY2 11-1 8-2 4-1
3. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
21 0.88 37 16 5 1810 1480 GY2 8-2 8-3 4-1
4. ELTE BEAC
ELTE BEAC
20 0.83 33 13 7 1452 1322 GY1 9-2 4-5 2-3
5. Monori SE
Monori SE
20 0.83 33 13 7 1677 1566 GY2 7-4 6-3 4-1
6. BUDAFOK II.
BUDAFOK II.
22 0.82 36 14 8 1570 1470 V2 8-3 6-5 3-2
7. Közgáz SC és DSK/A
Közgáz SC és DSK/A
21 0.79 33 12 9 1670 1492 GY1 6-4 6-5 4-1
8. BLF KK
BLF KK
19 0.76 29 10 9 1345 1257 V2 6-4 4-5 2-3
9. Zuglói Sasok
Zuglói Sasok
21 0.76 32 11 10 1420 1463 GY1 7-5 4-5 2-3
10. VMG DSE
VMG DSE
17 0.74 25 8 9 1115 1187 GY2 5-4 3-5 2-3
11. Józsefvárosi KC
Józsefvárosi KC
18 0.72 26 8 10 1204 1312 V1 4-5 4-5 4-1
12. PSK-Csepel
PSK-Csepel
15 0.67 20 5 10 1121 1146 V5 4-2 1-8 0-5
13. Malév SC
Malév SC
22 0.61 27 5 17 1454 1796 V4 5-7 0-10 1-4
14. Szentendrei KSE
Szentendrei KSE
15 0.60 18 3 12 856 1015 V3 2-4 1-8 1-4
15. PILIS BASKET
PILIS BASKET
19 0.53 20 1 18 1019 1564 GY1 1-9 0-9 1-4
16. BKG Príma Akadémia U23
BKG Príma Akadémia U23
22 0.52 23 1 21 1146 1933 V18 1-8 0-13 0-5
Ranglisták - Férfi NB II. Közép B
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek