Leány Kadett - 2019/2020 Leány Kadett - 2019/2020
Legutóbbi - Leány Kadett
1. forduló BEAC -Újbuda KA/A - Kanizsai Vadmacskák SE 2020. január 19. vasárnap 83 - 74
1. forduló Nyíregyházi Kosársuli - Miskolci SI Vadmacskák/A 2020. január 19. vasárnap 52 - 43
1. forduló Vasas Akadémia/A - NKA Pécs/A 2020. január 18. szombat 68 - 62
1. forduló Csata DSE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. január 17. péntek 97 - 25
9. forduló Kanizsai Vadmacskák SE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. december 22. vasárnap 98 - 77
10. forduló Soproni Darazsak Akadémia - Kanizsai Vadmacskák SE 2019. december 19. csütörtök 85 - 88
10. forduló Atomerőmű-KSC Szekszárd - NKA Pécs/A 2019. december 19. csütörtök 62 - 81
8. forduló Atomerőmű-KSC Szekszárd - Soproni Darazsak Akadémia 2019. december 17. kedd 70 - 82
5. forduló DVTK Akadémia/A - Vasas Akadémia/A 2019. december 15. vasárnap 90 - 78
10. forduló Török Flóris - Törekvés SE/A - Nyíregyházi Kosársuli 2019. december 15. vasárnap 73 - 66
Következik - Leány Kadett
1. forduló Török Flóris - Törekvés SE/A - Kecskeméti KA/A 2020. január 22. szerda 18:45
2. forduló Kanizsai Vadmacskák SE - Vasas Akadémia/A 2020. január 30. csütörtök 16:30
2. forduló Miskolci SI Vadmacskák/A - Török Flóris - Törekvés SE/A 2020. február 2. vasárnap 11:30
2. forduló Kecskeméti KA/A - Nyíregyházi Kosársuli 2020. február 2. vasárnap 11:30
2. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. február 2. vasárnap 13:00
2. forduló Dávid Kornél KA - Széchenyi KA 2020. február 2. vasárnap 14:00
2. forduló Atomerőmű-KSC Szekszárd - DVTK Akadémia/A 2020. február 2. vasárnap 14:00
2. forduló NKA Pécs/A - BEAC -Újbuda KA/A 2020. február 2. vasárnap 17:15
3. forduló DVTK Akadémia/A - Kanizsai Vadmacskák SE 2020. február 11. kedd 15:00
1. forduló Széchenyi KA - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. február 14. péntek 15:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
10 1.00 20 10 0 1043 395 GY11 6-0 5-0 5-0
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
10 0.85 17 7 3 841 623 V1 5-0 2-4 4-1
3. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
10 0.90 18 8 2 800 631 GY1 4-1 4-1 4-1
4. Soproni Darazsak Akadémia
Soproni Darazsak Akadémia
10 0.85 17 7 3 779 699 V1 4-1 3-2 3-2
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
10 0.80 16 6 4 597 606 GY1 4-2 3-2 3-2
6. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
10 0.70 14 4 6 681 793 V4 3-2 1-5 1-4
7. Széchenyi KA
Széchenyi KA
10 0.65 13 3 7 671 755 GY1 2-3 1-4 2-3
8. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
10 0.55 11 1 9 510 844 GY1 1-4 0-5 1-4
9. BEAC -Újbuda KA/A
BEAC -Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 234 192 GY1 4-3 4-3 3-2
10. Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/A
3 0.83 5 2 1 209 173 V1 1-1 1-1 2-2
11. Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
3 0.67 4 1 2 194 219 V1 1-0 0-2 1-2
12. Gyakorló DSE
Gyakorló DSE
3 0.50 3 0 3 166 219 V3 0-2 0-1 0-3
13. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 253 116 V4 2-4 2-5 1-4
14. Vasas Akadémia/C
Vasas Akadémia/C
3 0.83 5 2 1 187 163 V1 0-1 2-0 2-1
15. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.67 4 1 2 133 202 GY1 1-1 0-1 1-2
16. MTK Budapest
MTK Budapest
3 0.50 3 0 3 134 226 V3 0-2 0-1 0-3
17. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
4 1.00 8 4 0 337 210 GY1 5-4 1-5 1-4
18. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
4 0.88 7 3 1 409 195 V1 1-1 2-0 3-1
19. Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
4 0.75 6 2 2 270 289 GY2 1-1 1-1 2-2
20. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
4 0.63 5 1 3 200 299 V3 1-1 0-2 1-3
21. BEAC -Újbuda KA/M
BEAC -Újbuda KA/M
4 0.50 4 0 4 161 384 V4 0-1 0-3 0-4
22. Kanizsai Vadmacskák SE
Kanizsai Vadmacskák SE
3 1.00 6 3 0 331 141 V1 6-0 5-3 3-2
23. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
3 0.83 5 2 1 170 214 GY2 1-1 1-0 2-1
24. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.67 4 1 2 170 225 V2 1-1 0-1 1-2
25. Szeged KE
Szeged KE
3 0.50 3 0 3 178 269 V3 0-1 0-2 0-3
Ranglisták - Leány Kadett
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek