Leány Serdülő - 2019/2020 Leány Serdülő - 2019/2020
Legutóbbi - Leány Serdülő
0. forduló NKA Pécs/A - Csata DSE 2020. január 12. vasárnap 36 - 71
0. forduló Dávid Kornél KA/A - RICSILLA 2020. január 12. vasárnap 84 - 76
0. forduló Kaszások Akadémia - Kiss Lenke KS 2020. január 12. vasárnap 85 - 67
0. forduló Atomerőmű-KSC Szekszárd - Soproni Darazsak Akadémia/A 2020. január 12. vasárnap 27 - 96
0. forduló Atomerőmű-KSC Szekszárd - NKA Pécs/A 2020. január 12. vasárnap 55 - 50
0. forduló Dávid Kornél KA/A - Kaszások Akadémia 2020. január 12. vasárnap 74 - 96
0. forduló RICSILLA - Kiss Lenke KS 2020. január 12. vasárnap 69 - 72
0. forduló Soproni Darazsak Akadémia/A - Csata DSE 2020. január 12. vasárnap 32 - 77
0. forduló BEAC - Újbuda KA/A - Vasas Akadémia 2020. január 11. szombat 49 - 107
0. forduló DMTK - Török Flóris-Törekvés SE/A 2020. január 11. szombat 50 - 101
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
1 1.00 2 1 0 101 90 V0 0-0 0-0 0-0
2. VUKE-Veszprém
VUKE-Veszprém
1 0.50 1 0 1 90 101 V0 0-0 0-0 0-0
3. VMG DSE
VMG DSE
1 0.50 1 0 1 68 80 V0 0-0 0-0 0-0
4. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
2 0.75 3 1 1 151 172 V1 5-1 3-2 3-2
5. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
2 0.50 2 0 2 101 170 V9 2-4 0-5 0-5
6. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
2 1.00 4 2 0 222 82 GY11 6-0 5-2 5-0
7. Bajai NKK
Bajai NKK
2 1.00 4 2 0 187 132 GY11 7-1 5-1 5-0
8. Török Flóris-Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/A
2 1.00 4 2 0 151 117 GY5 4-1 3-3 5-0
9. Szeged KE - Gazellák
Szeged KE - Gazellák
2 0.50 2 0 2 109 176 GY2 3-2 2-4 3-2
10. Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
2 0.50 2 0 2 90 197 V7 1-5 3-4 0-5
11. Csata DSE
Csata DSE
2 1.00 4 2 0 148 68 GY11 6-0 5-0 5-0
12. Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
2 1.00 4 2 0 233 80 GY10 5-0 5-0 5-0
13. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
2 0.75 3 1 1 116 159 V1 1-4 3-2 3-2
14. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
2 0.75 3 1 1 128 104 GY1 5-1 4-1 3-2
15. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
2 0.75 3 1 1 110 182 GY1 3-3 3-2 2-3
16. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
2 0.75 3 1 1 82 146 V1 4-2 2-3 3-2
17. Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
2 0.50 2 0 2 108 146 V8 1-4 1-5 0-5
18. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 0.50 2 0 2 86 126 V5 3-3 2-3 0-5
19. Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
2 1.00 4 2 0 181 141 GY5 4-1 5-1 5-0
20. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.75 3 1 1 158 172 GY1 4-3 2-5 2-3
21. Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
2 0.75 3 1 1 139 154 V1 3-2 2-4 3-2
22. DMTK
DMTK
2 0.50 2 0 2 95 185 V2 1-4 1-4 1-4
23. RICSILLA
RICSILLA
2 0.50 2 0 2 145 156 V8 2-6 1-5 0-5
Ranglisták - Leány Serdülő
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek