4. forduló | Csata Diáksport Egyesület - AJKA | 2020. január 19. vasárnap | 68 - 74 |
4. forduló | BKG PRIMA Akadémia - PINKK SE | 2020. január 19. vasárnap | 65 - 59 |
4. forduló | AJKA - PINKK SE | 2020. január 18. szombat | 82 - 59 |
4. forduló | BKG PRIMA Akadémia - Csata Diáksport Egyesület | 2020. január 18. szombat | 48 - 72 |
3. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club - Csata Diáksport Egyesület | 2019. december 22. vasárnap | 49 - 94 |
3. forduló | AJKA - MAFC | 2019. december 19. csütörtök | 77 - 53 |
3. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 - BKG PRIMA Akadémia | 2019. december 17. kedd | 59 - 63 |
3. forduló | NKA-Pécs-PEAC - PINKK SE | 2019. december 15. vasárnap | 75 - 81 |
2. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd II. - NKA-Pécs-PEAC | 2019. december 10. kedd | 54 - 83 |
2. forduló | BKG PRIMA Akadémia - TFSE II. | 2019. november 24. vasárnap | 84 - 42 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Schlégl Odett
Kecskeméti KC
|
2 | 22.50 | ||
2 |
Frindt Nikolett
Aluinvent DVTK Miskolc U23
|
3 | 3 | 19.33 | |
3 |
Boros Júlia
Csata DSE
|
2 | 3 | 18.67 | |
4 |
Selcova Ilina
NKA-Pécs-PEAC
|
2 | 2 | 17.50 | |
5 |
Jáhni Zsófia Anna
PINKK SE
|
4-5 | 4 | 17.50 | |
6 |
Nagyi Tímea Brigitta
ELTE Fortis
|
3-4 | 2 | 17.00 | |
7 |
Kocsis Fanni Dóra
Sportdarázs
|
4-5 | 2 | 17.00 | |
8 |
Habling Lara
NKA-Pécs-PEAC
|
2 | 16.50 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Boros Júlia
Csata DSE
|
2 | 3 | 26.67 | |
2 |
Nagyi Tímea Brigitta
ELTE Fortis
|
3-4 | 2 | 25.50 | |
3 |
Szabó Petra Judit
AJKA
|
5-4 | 4 | 25.25 | |
4 |
Stekler Kamilla
ELTE Fortis
|
3 | 2 | 24.00 | |
5 |
Varga Sára
Sportdarázs
|
1 | 2 | 23.50 | |
6 |
Burján Laura
Kecskeméti KC
|
2-3 | 2 | 23.50 | |
7 |
Székely-Horváth Z...
AJKA
|
4 | 22.75 | ||
8 |
Frindt Nikolett
Aluinvent DVTK Miskolc U23
|
3 | 3 | 22.67 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Aradi Zsanett
MAFC
|
4-5 | 3 | 8.33 | |
2 |
Frindt Nikolett
Aluinvent DVTK Miskolc U23
|
3 | 3 | 8.00 | |
3 |
Varga Sára
Sportdarázs
|
1 | 2 | 7.00 | |
4 |
Kovalcsik Emese Zsófia
Tatabányai KC
|
2 | 7.00 | ||
5 |
Szabó Petra Judit
AJKA
|
5-4 | 4 | 6.50 | |
6 |
Davis Camesha Rochell
BKG PRIMA
|
4 | 6.50 | ||
7 |
Bognár-Szabó Réka
DEAC DSI
|
2-3 | 2 | 6.00 | |
8 |
Pfeiffer Virág Angy...
Sportdarázs
|
2 | 2 | 6.00 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Szeli Kitti
Sportdarázs
|
5 | 2 | 5.00 | |
2 |
Vég-Dudás Anna
Aluinvent DVTK Miskolc U23
|
5 | 2 | 5.00 | |
3 |
Stekler Kamilla
ELTE Fortis
|
3 | 2 | 4.00 | |
4 |
Selcova Ilina
NKA-Pécs-PEAC
|
2 | 2 | 3.50 | |
5 |
Shirian Fatime
AJKA
|
4 | 4 | 3.50 | |
6 |
Szabó Emese
DEAC DSI
|
1-2 | 2 | 3.50 | |
7 |
Szabó Petra Judit
AJKA
|
5-4 | 4 | 3.50 | |
8 |
Séra Nikolett
PINKK SE
|
3 | 3.33 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Vég-Dudás Anna
Aluinvent DVTK Miskolc U23
|
5 | 2 | 10.50 | |
2 |
Frindt Nikolett
Aluinvent DVTK Miskolc U23
|
3 | 3 | 10.33 | |
3 |
Szabó Petra Judit
AJKA
|
5-4 | 4 | 10.00 | |
4 |
Szeli Kitti
Sportdarázs
|
5 | 2 | 9.00 | |
5 |
Stekler Kamilla
ELTE Fortis
|
3 | 2 | 9.00 | |
6 |
Aradi Zsanett
MAFC
|
4-5 | 3 | 9.00 | |
7 |
Selcova Ilina
NKA-Pécs-PEAC
|
2 | 2 | 9.00 | |
8 |
Burján Laura
Kecskeméti KC
|
2-3 | 2 | 9.00 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Kálló Dóra
Kecskeméti KC
|
2 | 5.50 | ||
2 |
Varga Sára
Sportdarázs
|
1 | 2 | 5.00 | |
3 |
Székely-Horváth Z...
AJKA
|
4 | 5.00 | ||
4 |
Pop Anamaria
Szekszárd II
|
2 | 4.50 | ||
5 |
Boros Júlia
Csata DSE
|
2 | 3 | 4.33 | |
6 |
Zsovár Orsolya
AJKA
|
3 | 4.33 | ||
7 |
Tenyér Zsófia
PINKK SE
|
1-2 | 4 | 4.25 | |
8 |
Szűcs Luca Gabriella
NKA-Pécs-PEAC
|
1-2 | 2 | 4.00 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Boros Júlia
Csata DSE
|
2 | 3 | 5.67 | |
2 |
Nagyi Tímea Brigitta
ELTE Fortis
|
3-4 | 2 | 4.00 | |
3 |
Burján Laura
Kecskeméti KC
|
2-3 | 2 | 4.00 | |
4 |
Tenyér Zsófia
PINKK SE
|
1-2 | 4 | 4.00 | |
5 |
Szeli Kitti
Sportdarázs
|
5 | 2 | 3.50 | |
6 |
Vígh Bernadett Emese
Vasas Akadémia
|
4 | 2 | 3.50 | |
7 |
Kálló Dóra
Kecskeméti KC
|
2 | 3.50 | ||
8 |
Rakita Lili
Csata DSE
|
1-2 | 5 | 3.20 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Frindt Nikolett
Aluinvent DVTK Miskolc U23
|
3 | 3 | 5.67 | |
2 |
Varga Eszter
NKA-Pécs-PEAC
|
2 | 5.00 | ||
3 |
Selcova Ilina
NKA-Pécs-PEAC
|
2 | 2 | 4.00 | |
4 |
Szammer Anett
Pilis Basket
|
2 | 4.00 | ||
5 |
Kiss Virág
Kecskeméti KC
|
2 | 3.50 | ||
6 |
Pfeiffer Virág Angy...
Sportdarázs
|
2 | 2 | 3.50 | |
7 |
Tenyér Zsófia
PINKK SE
|
1-2 | 4 | 3.50 | |
8 |
Simoncsik Petra
ELTE Fortis
|
2 | 3.50 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Burján Laura
Kecskeméti KC
|
2-3 | 2 | 3.00 | |
2 |
Krasovec Lili
Csata DSE
|
4 | 2.00 | ||
3 |
Kálló Dóra
Kecskeméti KC
|
2 | 2.00 | ||
4 |
Várszegi Réka
Csata DSE
|
4 | 1.75 | ||
5 |
Imre Noémi
Pilis Basket
|
2 | 1.50 | ||
6 |
Scherer Dorottya
NKA-Pécs-PEAC
|
4-5 | 2 | 1.50 | |
7 |
Kovalcsik Emese Zsófia
Tatabányai KC
|
2 | 1.50 | ||
8 |
Aldazabal Berroa La...
BKG PRIMA
|
5 | 5 | 1.40 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Szeli Kitti
Sportdarázs
|
5 | 2 | 35.50 | |
2 |
Horváth Szilvia
Tatabányai KC
|
2 | 35.50 | ||
3 |
Nagyi Tímea Brigitta
ELTE Fortis
|
3-4 | 2 | 33.50 | |
4 |
Frindt Nikolett
Aluinvent DVTK Miskolc U23
|
3 | 3 | 32.67 | |
5 |
Kecskés Karina
Aluinvent DVTK Miskolc U23
|
3 | 32.33 | ||
6 |
Pusztai Sára
Tatabányai KC
|
2 | 32.00 | ||
7 |
Varga Sára
Sportdarázs
|
1 | 2 | 31.50 | |
8 |
Szamosi Rita
Tatabányai KC
|
2 | 31.00 |