NB I. A csoport, Fiú U20 - 2019/2020 NB I. A csoport, Fiú U20 - 2019/2020
Legutóbbi - NB I. A csoport, Fiú U20
16. forduló Szolnoki Olaj KK U20 - Egis Körmend U20 2020. január 19. vasárnap 76 - 72
16. forduló Sopron KC U20 - DEAC U20 2020. január 18. szombat 87 - 92
16. forduló JP Auto - JKSE U20 - Atomerőmű SE U20 2020. január 18. szombat 90 - 94
16. forduló OSE Lions U20 - Zalakerámia ZTE KK U20 2020. január 18. szombat 75 - 80
16. forduló Kaposvári KK U20 - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 2020. január 18. szombat 90 - 97
16. forduló Alba Fehérvár U20 - Pécsi VSK-VEOLIA U20 2020. január 17. péntek 112 - 68
16. forduló KTE-Duna Aszfalt U20 - Naturtex-SZTE-Szedeák U20 2020. január 17. péntek 77 - 85
Következik - NB I. A csoport, Fiú U20
17. forduló Pécsi VSK-VEOLIA U20 - JP Auto - JKSE U20 2020. január 24. péntek 90 - 54
17. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 - KTE-Duna Aszfalt U20 2020. január 25. szombat 15:00
17. forduló Kaposvári KK U20 - OSE Lions U20 2020. január 25. szombat 16:00
17. forduló Zalakerámia ZTE KK U20 - Sopron KC U20 2020. január 26. vasárnap 15:15
18. forduló Szolnoki Olaj KK U20 - Zalakerámia ZTE KK U20 2020. január 31. péntek 15:15
18. forduló Egis Körmend U20 - Pécsi VSK-VEOLIA U20 2020. február 1. szombat 12:00
18. forduló JP Auto - JKSE U20 - Naturtex-SZTE-Szedeák U20 2020. február 1. szombat 15:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Alba Fehérvár U20
Alba Fehérvár U20
17 0.97 33 16 1 1559 1085 GY16 8-0 8-1 5-0
2. Egis Körmend U20
Egis Körmend U20
16 0.88 28 12 4 1430 1048 V1 7-2 5-2 4-1
3. Szolnoki Olaj KK U20
Szolnoki Olaj KK U20
16 0.88 28 12 4 1266 1175 GY3 7-1 5-3 4-1
4. Pécsi VSK-VEOLIA U20
Pécsi VSK-VEOLIA U20
16 0.88 28 12 4 1389 1266 GY1 8-1 5-3 3-2
5. DEAC U20
DEAC U20
16 0.88 28 12 4 1434 1124 GY2 8-0 4-4 3-2
6. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
16 0.81 26 10 6 1231 1122 GY2 7-1 3-5 4-1
7. Naturtex-SZTE-Szedeák U20
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
17 0.79 27 10 7 1274 1199 GY1 4-4 6-3 2-3
8. Zalakerámia ZTE KK U20
Zalakerámia ZTE KK U20
16 0.72 23 7 9 1322 1384 GY3 3-5 4-4 4-1
9. Kaposvári KK U20
Kaposvári KK U20
16 0.69 22 6 10 1152 1252 V2 5-3 1-7 1-4
10. KTE-Duna Aszfalt U20
KTE-Duna Aszfalt U20
16 0.66 21 5 11 1245 1381 V3 3-5 2-6 2-3
11. Atomerőmű SE U20
Atomerőmű SE U20
16 0.66 21 5 11 1192 1463 GY1 3-5 2-6 1-4
12. Sopron KC U20
Sopron KC U20
16 0.63 20 4 12 1210 1332 V10 2-6 2-6 0-5
13. JP Auto - JKSE U20
JP Auto - JKSE U20
16 0.56 18 2 14 1140 1428 V3 1-7 1-8 2-3
14. OSE Lions U20
OSE Lions U20
16 0.50 16 0 16 952 1537 V16 0-8 0-8 0-5
Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek