Fiú Junior - 2019/2020 Fiú Junior - 2019/2020
Legutóbbi - Fiú Junior
9. forduló Dombóvári Kosársuli KE - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2019. november 17. vasárnap 72 - 61
9. forduló Újpest-MT/A - Vasas Akadémia/A 2019. november 16. szombat 76 - 101
9. forduló NKA Pécs/A - Kiss Lenke KS/A 2019. november 16. szombat 90 - 69
9. forduló Zalakerámia ZTE KK - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A 2019. november 16. szombat 73 - 108
9. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Alba Fehérvár 2019. november 15. péntek 79 - 80
9. forduló Kecskeméti KA - MAFC 2019. november 15. péntek 58 - 52
9. forduló Debreceni KA - Szolnoki KA 2019. november 15. péntek 54 - 58
9. forduló Soproni Sportiskola KA/A - Budapesti Honvéd /A 2019. november 13. szerda 80 - 90
8. forduló Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. november 12. kedd 83 - 82
1. forduló Újpest-MT/A - MAFC 2019. november 10. vasárnap 50 - 81
Következik - Fiú Junior
10. forduló Vasas Akadémia/A - Kecskeméti KA 2019. november 20. szerda 14:45
10. forduló AKMÉ Körmendi Törpördögök - Kiss Lenke KS/A 2019. november 20. szerda 15:30
10. forduló Budapesti Honvéd /A - Zalakerámia ZTE KK 2019. november 20. szerda 15:30
10. forduló NKA Pécs/A - Soproni Sportiskola KA/A 2019. november 20. szerda 16:00
10. forduló FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. november 20. szerda 16:00
10. forduló Debreceni KA - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. november 20. szerda 16:15
10. forduló Alba Fehérvár - Újpest-MT/A 2019. november 20. szerda 18:00
3. forduló Szolnoki KA - MAFC 2019. november 20. szerda 18:30
11. forduló Dombóvári Kosársuli KE - Budapesti Honvéd /A 2019. november 23. szombat 11:00
11. forduló Szolnoki KA - Vasas Akadémia/A 2019. november 23. szombat 11:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
9 0.94 17 8 1 666 522 GY3 5-0 3-1 4-1
2. Budapesti Honvéd /A
Budapesti Honvéd /A
9 0.94 17 8 1 940 611 GY1 4-1 4-0 4-1
3. MAFC
MAFC
9 0.83 15 6 3 642 587 V1 4-1 2-2 2-3
4. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
8 0.94 15 7 1 699 494 GY4 4-0 3-1 4-1
5. FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
8 0.94 15 7 1 663 462 GY3 3-0 4-1 4-1
6. Szolnoki KA
Szolnoki KA
9 0.83 15 6 3 624 561 GY1 3-1 3-2 4-1
7. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
9 0.78 14 5 4 634 632 GY2 3-1 2-3 3-2
8. Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/A
8 0.63 10 2 6 521 562 V2 0-4 2-2 2-3
9. Debreceni KA
Debreceni KA
8 0.75 12 4 4 556 525 V1 2-1 2-3 3-2
10. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
9 0.72 13 4 5 768 714 V3 3-2 1-3 2-3
11. Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/A
9 0.61 11 2 7 585 841 V2 2-3 0-4 1-4
12. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
7 0.57 8 1 6 459 594 V5 1-3 0-3 0-5
13. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 1.00 6 3 0 236 174 V9 2-5 1-4 0-5
14. Nyíregyházi Sportcentrum KA/A
Nyíregyházi Sportcentrum KA/A
3 0.83 5 2 1 251 162 GY1 1-0 1-1 2-1
15. BKG Prima AK
BKG Prima AK
3 0.67 4 1 2 159 217 V1 0-2 1-0 1-2
16. Győri KC
Győri KC
3 0.50 3 0 3 152 245 V3 0-1 0-2 0-3
17. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
4 1.00 8 4 0 391 236 V1 6-2 3-2 4-1
18. Kaposvári SI
Kaposvári SI
4 0.88 7 3 1 339 259 GY3 1-0 2-1 3-1
19. Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
4 0.75 6 2 2 271 338 GY1 1-1 1-1 2-2
20. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
4 0.63 5 1 3 262 343 V3 1-2 0-1 1-3
21. Budaörsi DSE/A
Budaörsi DSE/A
4 0.50 4 0 4 203 290 V4 0-1 0-3 0-4
22. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
3 1.00 6 3 0 228 191 GY1 2-2 2-5 1-4
23. PVSK Nemzeti KA
PVSK Nemzeti KA
3 0.83 5 2 1 233 168 GY1 2-0 0-1 2-1
24. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.67 4 1 2 215 226 V1 1-1 0-1 1-2
25. Budafoki KK
Budafoki KK
3 0.50 3 0 3 204 295 V3 0-1 0-2 0-3
26. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
3 1.00 6 3 0 256 165 GY2 3-3 2-3 2-3
27. Bajai Bácska FKE
Bajai Bácska FKE
3 0.83 5 2 1 242 213 V1 1-1 1-0 2-1
28. FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B
3 0.67 4 1 2 155 196 GY1 1-0 0-2 1-2
29. Beszterce KK
Beszterce KK
3 0.50 3 0 3 172 251 V3 0-1 0-2 0-3
Ranglisták - Fiú Junior
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek