Fiú Serdülő - 2019/2020 Fiú Serdülő - 2019/2020
Legutóbbi - Fiú Serdülő
0. forduló Nyíregyházi Sportcentrum - MEAFC - Jezsuita 2020. január 19. vasárnap 39 - 72
0. forduló Békési SZSK - Kiss Lenke KS/A 2020. január 19. vasárnap 63 - 72
0. forduló Nyíregyházi Sportcentrum - Békési SZSK 2020. január 19. vasárnap 48 - 69
0. forduló Kiss Lenke KS/A - MEAFC - Jezsuita 2020. január 19. vasárnap 75 - 59
0. forduló Kiss Lenke KS/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2020. január 18. szombat 109 - 59
0. forduló MEAFC - Jezsuita - Békési SZSK 2020. január 18. szombat 65 - 83
0. forduló Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2020. január 12. vasárnap 74 - 40
0. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - RICSILLA 2020. január 12. vasárnap 201 - 6
0. forduló Szombathelyi Sportiskola KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2020. január 11. szombat 64 - 78
0. forduló RICSILLA - Soproni Sportiskola/A 2020. január 11. szombat 20 - 152
Következik - Fiú Serdülő
0. forduló Vasas Akadémia/A - MAFC/A 2020. január 25. szombat 10:00
0. forduló Szolnoki KA/A - Pityke KSE 2020. január 25. szombat 11:00
0. forduló PVSK Nemzeti Akadémia/A - OSE Lions/A 2020. január 25. szombat 11:00
0. forduló DMTK Haraszti Sasok - Körmendi Törpördögök 2020. január 25. szombat 11:00
0. forduló Dávid Kornél KA/A - AtomCity-RICSILLA 2020. január 25. szombat 11:00
0. forduló Kecskeméti KA/A - Debreceni KA/A 2020. január 25. szombat 11:00
0. forduló Kaszások Akadémia - Budapesti Honvéd 2020. január 25. szombat 11:45
0. forduló Beszterce KK - Szerencsi Darazsak 2020. január 25. szombat 12:45
0. forduló Újpest-MT - Kaposvári SI 2020. január 25. szombat 12:45
0. forduló Kozármisleny SE - Vasas Akadémia/B 2020. január 25. szombat 12:45
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Győri KC
Győri KC
2 1.00 4 2 0 215 114 V2 2-0 1-3 2-3
2. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
2 1.00 4 2 0 171 71 V3 1-2 2-1 2-3
3. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
2 1.00 4 2 0 168 81 GY1 3-0 2-1 4-1
4. Ziccer KS
Ziccer KS
2 1.00 4 2 0 186 105 GY1 3-2 0-1 2-3
5. Soproni Sportiskola/B
Soproni Sportiskola/B
2 1.00 4 2 0 161 85 GY1 3-2 0-1 2-3
6. GYKSE Szekszárd
GYKSE Szekszárd
2 1.00 4 2 0 203 136 GY1 1-2 3-0 3-2
7. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 140 81 GY9 8-0 1-0 5-0
8. Beszterce KK
Beszterce KK
2 1.00 4 2 0 174 115 V4 1-1 3-4 1-4
9. Herceghalmi Tigrisek
Herceghalmi Tigrisek
2 1.00 4 2 0 92 37 GY6 3-0 3-0 5-0
10. PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK Nemzeti Akadémia/B
2 1.00 4 2 0 160 112 V2 2-1 2-1 3-2
11. SZEDEÁK Csikók
SZEDEÁK Csikók
2 1.00 4 2 0 103 56 V3 1-1 2-2 2-3
12. Fűzfői AK
Fűzfői AK
2 1.00 4 2 0 121 76 V2 2-0 1-3 2-3
13. Mezőberényi KK
Mezőberényi KK
2 1.00 4 2 0 101 67 GY6 2-0 4-0 5-0
14. ELITE Basket
ELITE Basket
2 0.75 3 1 1 175 112 V3 2-0 0-4 2-3
15. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.75 3 1 1 184 133 GY1 2-3 4-0 4-1
16. Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/A
2 0.75 3 1 1 191 143 GY2 3-2 5-2 4-1
17. Kaposvári SI/C
Kaposvári SI/C
2 0.75 3 1 1 159 127 V1 0-3 3-0 2-3
18. Budapest Csepel
Budapest Csepel
2 0.75 3 1 1 97 80 GY1 2-2 0-2 1-4
19. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 143 126 V3 0-2 3-4 1-4
20. Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
2 0.75 3 1 1 144 128 GY2 3-1 3-2 3-2
21. Szentesi KK
Szentesi KK
2 0.75 3 1 1 111 95 V3 1-1 1-3 1-4
22. Szerencsi Darazsak
Szerencsi Darazsak
2 0.75 3 1 1 125 114 V3 3-2 1-3 1-4
23. Bicskei Pilóták
Bicskei Pilóták
2 0.75 3 1 1 109 105 V1 2-1 2-1 4-1
24. Bonyhádi KSE
Bonyhádi KSE
2 0.75 3 1 1 168 170 GY2 2-1 1-2 2-3
25. Soproni Sportiskola Akadémia/C
Soproni Sportiskola Akadémia/C
2 0.75 3 1 1 88 95 V3 1-0 1-4 1-4
26. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
2 0.75 3 1 1 101 108 GY1 2-2 0-2 2-3
27. KKS Boys
KKS Boys
2 0.75 3 1 1 95 103 GY2 2-0 2-2 4-1
28. Pilis Basket
Pilis Basket
2 0.75 3 1 1 128 149 V3 1-0 0-3 1-3
29. Szolnoki KA/B
Szolnoki KA/B
2 0.75 3 1 1 111 133 V3 1-0 1-4 1-4
30. Pápai KC
Pápai KC
2 0.75 3 1 1 146 175 GY1 1-1 2-2 3-2
31. Beszterce KK-Bolyky
Beszterce KK-Bolyky
2 0.75 3 1 1 100 168 V5 0-3 1-2 0-5
32. Békéscsabai KK
Békéscsabai KK
2 0.75 3 1 1 84 153 V1 1-1 2-2 2-3
33. Ifjú Sólymok
Ifjú Sólymok
2 0.75 3 1 1 32 107 V2 2-2 1-1 3-2
34. Újpest-MT/B
Újpest-MT/B
2 0.75 3 1 1 86 167 V3 1-2 0-2 1-4
35. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
2 0.75 3 1 1 99 199 GY1 3-2 0-4 2-3
36. Esztergom
Esztergom
2 0.75 3 1 1 8 117 GY1 1-1 1-3 1-4
37. KVSE
KVSE
2 0.75 3 1 1 13 124 V1 0-1 2-2 2-3
38. CEKK
CEKK
2 0.75 3 1 1 20 2 GY1 3-0 1-2 4-1
39. Budafoki KK
Budafoki KK
2 0.75 3 1 1 157 150 GY1 0-1 3-2 3-2
40. MAFC/A
MAFC/A
2 0.75 3 1 1 118 121 GY5 5-0 1-3 5-0
41. Szombathelyi Sportiskola KA/B
Szombathelyi Sportiskola KA/B
2 0.75 3 1 1 118 123 V1 1-1 1-3 1-4
42. Kaposvári SI
Kaposvári SI
2 0.75 3 1 1 162 128 V3 3-2 0-4 2-3
43. Debreceni KA DSI
Debreceni KA DSI
2 0.75 3 1 1 103 81 GY2 1-0 2-3 3-2
44. Budapest Basket
Budapest Basket
2 0.75 3 1 1 71 78 V2 0-0 2-4 2-3
45. VMG DSE
VMG DSE
2 0.75 3 1 1 42 85 V5 0-3 1-2 0-5
46. TFSE
TFSE
3 0.67 4 1 2 27 27 GY1 1-3 2-1 2-3
47. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.67 4 1 2 226 255 V1 2-3 4-3 3-2
48. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
3 0.67 4 1 2 147 193 GY3 1-2 3-1 3-2
49. Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/B
2 0.50 2 0 2 126 156 V1 2-2 0-2 2-3
50. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
2 0.50 2 0 2 101 142 GY1 3-1 0-2 3-2
51. Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok
2 0.50 2 0 2 82 124 GY2 2-2 0-2 2-3
52. OSE Lions/A
OSE Lions/A
2 0.50 2 0 2 127 173 GY1 2-2 1-4 2-3
53. Salgótarjáni KI
Salgótarjáni KI
2 0.50 2 0 2 86 187 GY2 1-2 1-2 2-3
54. Pilis Basket Buda
Pilis Basket Buda
2 0.75 3 1 1 144 119 V1 3-0 0-3 2-3
55. Zalakerámia ZTE KK/B
Zalakerámia ZTE KK/B
2 0.75 3 1 1 115 131 V1 3-0 0-3 3-2
56. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
2 0.75 3 1 1 111 121 GY1 4-1 1-3 3-2
57. Debreceni KA/B
Debreceni KA/B
2 0.75 3 1 1 83 126 V2 1-2 2-1 3-2
58. Keresztúri SE
Keresztúri SE
2 0.75 3 1 1 43 96 V1 1-2 3-0 3-2
59. Pityke KSE
Pityke KSE
2 0.75 3 1 1 122 188 V2 2-1 2-4 2-3
60. Monori SE
Monori SE
2 0.50 2 0 2 0 40 GY1 3-0 0-3 3-2
61. Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
2 0.50 2 0 2 102 149 GY1 2-3 2-2 2-3
62. MEAFC-Kossuth
MEAFC-Kossuth
2 0.50 2 0 2 56 159 V1 0-4 2-0 2-3
63. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
2 0.50 2 0 2 111 220 V2 2-1 0-3 2-3
64. Hajdúhadházi KK
Hajdúhadházi KK
2 0.50 2 0 2 51 163 GY1 1-2 1-2 2-3
65. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
2 0.50 2 0 2 95 213 V1 2-3 1-3 1-4
66. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
2 0.50 2 0 2 74 203 V1 1-2 1-2 2-3
67. Soproni Tigrisek/B
Soproni Tigrisek/B
2 0.50 2 0 2 55 187 V1 1-2 1-2 2-3
68. NYKK-Eötvös/A
NYKK-Eötvös/A
2 0.50 2 0 2 39 216 V1 1-4 0-1 1-4
69. Tatai SE
Tatai SE
2 1.00 4 2 0 224 36 GY6 3-0 3-0 5-0
70. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 1.00 6 3 0 327 152 GY12 9-0 3-0 5-0
71. MEAFC
MEAFC
2 1.00 4 2 0 213 44 GY1 2-0 2-2 3-2
72. Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
2 1.00 4 2 0 228 59 GY9 7-0 2-0 5-0
73. BKG PPRIMA Ak
BKG PPRIMA Ak
2 1.00 4 2 0 220 52 GY3 0-0 5-1 4-1
74. BKG Prima Akadémia Hajdú U14A
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A
2 1.00 4 2 0 193 38 V2 2-1 2-1 3-2
75. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 1.00 4 2 0 224 76 V1 6-0 0-3 3-2
76. Dávid Kornél KA/C
Dávid Kornél KA/C
2 1.00 4 2 0 193 65 GY6 3-0 3-0 5-0
77. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
2 1.00 4 2 0 208 95 GY9 8-0 1-0 5-0
78. Vásárhelyi Cápák
Vásárhelyi Cápák
2 1.00 4 2 0 197 88 GY3 3-0 2-1 4-1
79. Budapesti Honvéd/C
Budapesti Honvéd/C
2 1.00 4 2 0 175 69 GY6 4-0 2-0 5-0
80. AtomCity-RICSILLA
AtomCity-RICSILLA
2 1.00 4 2 0 214 108 GY9 6-0 3-0 5-0
81. BLF KK
BLF KK
2 1.00 4 2 0 183 152 V1 3-2 0-1 2-3
82. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
2 1.00 4 2 0 88 66 V2 3-0 0-3 2-3
83. Újpest-MT
Újpest-MT
2 1.00 4 2 0 152 138 V5 2-2 1-4 0-5
84. RICSILLA
RICSILLA
2 1.00 4 2 0 165 155 V4 4-1 2-5 1-4
85. SZEDEÁK Bikák
SZEDEÁK Bikák
3 0.83 5 2 1 191 196 GY1 2-0 2-2 4-1
86. Parthus SE
Parthus SE
2 0.75 3 1 1 122 130 V1 1-0 1-2 2-2
87. DMTK Haraszti Sasok
DMTK Haraszti Sasok
2 0.75 2 1 1 83 52 V1 2-2 3-1 3-2
88. Lehel Kosársuli/A
Lehel Kosársuli/A
2 0.75 3 1 1 96 115 GY2 3-0 1-2 3-2
89. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
2 0.75 3 1 1 162 173 V1 1-3 3-2 2-3
90. Kisújszállási SE
Kisújszállási SE
2 0.75 3 1 1 69 81 V1 1-3 1-1 1-4
91. Gödi SE
Gödi SE
2 0.75 3 1 1 128 154 GY2 3-0 2-4 3-2
92. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
2 0.75 3 1 1 186 115 V1 4-0 1-4 3-2
93. Kaszások Akadémia/C
Kaszások Akadémia/C
2 0.75 3 1 1 171 101 GY4 3-0 2-1 4-1
94. Sláger Kazincbarcika
Sláger Kazincbarcika
2 0.75 3 1 1 132 161 V1 0-0 3-3 2-3
95. PVSK Nemzeti Akadémia/C
PVSK Nemzeti Akadémia/C
2 0.75 3 1 1 89 123 V2 1-2 2-1 2-3
96. Bajai Bácska FKE
Bajai Bácska FKE
2 0.75 3 1 1 108 143 GY2 3-1 0-2 3-2
97. Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
2 0.75 3 1 1 156 191 V5 1-2 2-4 0-5
98. SZPA-HSE
SZPA-HSE
2 0.50 2 0 2 0 4 GY2 1-3 1-1 2-3
99. Credobus Mosonmagyaróvár
Credobus Mosonmagyaróvár
2 0.50 2 0 2 0 4 GY3 2-2 1-1 3-2
100. MAFC/B
MAFC/B
2 0.50 1 0 2 74 86 V2 2-2 0-1 2-3
101. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
3 0.50 3 0 3 152 187 V1 2-3 0-1 2-3
102. Várpalota Sárkányok
Várpalota Sárkányok
2 0.50 2 0 2 67 105 V6 0-2 0-4 0-5
103. Ceglédi KE
Ceglédi KE
2 0.50 2 0 2 0 40 V2 0-1 0-1 0-2
104. Budaörsi DSE
Budaörsi DSE
2 0.50 2 0 2 0 40 V1 2-2 0-2 2-3
105. Marcali VSZSE
Marcali VSZSE
2 0.50 2 0 2 105 158 GY2 1-2 2-1 3-2
106. VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/A
2 0.50 2 0 2 93 148 GY1 1-4 0-1 1-4
107. Békéscsabai KK/B
Békéscsabai KK/B
2 0.50 2 0 2 65 128 V6 0-2 0-4 0-5
108. Kanizsa KK
Kanizsa KK
2 0.50 2 0 2 134 199 V3 0-1 1-4 1-4
109. Kaposvári SI/B
Kaposvári SI/B
2 0.50 2 0 2 110 188 V1 2-1 0-3 2-3
110. Siófoki Kosársuli
Siófoki Kosársuli
2 0.50 2 0 2 95 175 V1 1-2 0-3 1-4
111. BLF KK/B
BLF KK/B
2 0.50 2 0 2 93 188 V1 2-2 0-2 2-3
112. Vásárhelyi Gepárdok
Vásárhelyi Gepárdok
2 0.75 3 1 1 49 55 GY3 2-0 1-1 3-1
113. Ajka
Ajka
2 0.50 2 0 2 0 40 GY1 1-2 0-1 1-3
114. Monok SE
Monok SE
2 0.50 2 0 2 46 204 V4 0-2 0-2 0-4
115. PILIS Basket
PILIS Basket
2 0.75 3 1 1 100 126 GY1 0-1 1-0 1-1
116. Budapest Basket/B
Budapest Basket/B
2 0.50 2 0 2 73 196 V2 1-2 0-3 1-4
117. Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/A
3 1.00 6 3 0 256 181 GY4 5-2 1-4 4-1
118. Békési SZSK
Békési SZSK
3 0.83 5 2 1 215 185 V1 3-4 2-3 2-3
119. MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
3 0.67 4 1 2 196 197 GY1 4-4 1-3 1-4
120. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.50 3 0 3 146 250 V9 0-6 2-4 0-5
Ranglisták - Fiú Serdülő
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek