Fiú Serdülő - 2019/2020 Fiú Serdülő - 2019/2020
Legutóbbi - Fiú Serdülő
0. forduló Kaszások Akadémia - Újpest-MT 2020. március 8. vasárnap 68 - 103
0. forduló Körmendi Törpördögök - Beszterce KK 2020. március 8. vasárnap 88 - 52
0. forduló Nyíregyházi Sportcentrum - DMTK 2020. március 8. vasárnap 35 - 93
0. forduló Kaposvári SI - Szerencsi Darazsak 2020. március 8. vasárnap 105 - 43
0. forduló MAFC/A - OSE Lions/A 2020. március 8. vasárnap 88 - 81
0. forduló SZEDEÁK/A - Soproni Sportiskola/A 2020. március 8. vasárnap 77 - 95
0. forduló Békési SZSK - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. március 8. vasárnap 63 - 98
0. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - Vasas Akadémia/A 2020. március 8. vasárnap 76 - 65
0. forduló Kiss Lenke KS/A - RICSILLA 2020. március 8. vasárnap 106 - 38
0. forduló AtomCity-RICSILLA - Budapesti Honvéd 2020. március 8. vasárnap 130 - 66
Következik - Fiú Serdülő
0. forduló Nyíregyházi Sportcentrum - MEAFC - Jezsuita 2020. április 4. szombat 11:00
0. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola/A 2020. április 4. szombat 11:00
0. forduló Beszterce KK - Szolnoki KA/A 2020. április 4. szombat 11:00
0. forduló Újpest-MT - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. április 4. szombat 11:00
0. forduló Kaposvári SI - Kiss Lenke KS/A 2020. április 4. szombat 11:00
0. forduló Szombathelyi Sportiskola KA/A - NKA Pécs/A 2020. április 4. szombat 11:00
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Dávid Kornél KA/A 2020. április 4. szombat 11:00
0. forduló Budapesti Honvéd - MAFC/A 2020. április 4. szombat 12:45
0. forduló Kaszások Akadémia - Kozármisleny SE 2020. április 4. szombat 12:45
0. forduló Körmendi Törpördögök - Vasas Akadémia/B 2020. április 4. szombat 12:45
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Győri KC
Győri KC
2 1.00 4 2 0 215 114 V2 2-0 1-3 2-3
2. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
2 1.00 4 2 0 171 71 V3 1-2 2-1 2-3
3. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
2 1.00 4 2 0 168 81 GY1 3-0 2-1 4-1
4. Ziccer KS
Ziccer KS
2 1.00 4 2 0 186 105 GY1 3-2 0-1 2-3
5. Soproni Sportiskola/B
Soproni Sportiskola/B
2 1.00 4 2 0 161 85 GY1 3-2 0-1 2-3
6. Békési SZSK
Békési SZSK
2 1.00 4 2 0 159 88 V1 4-6 4-4 2-3
7. GYKSE Szekszárd
GYKSE Szekszárd
2 1.00 4 2 0 203 136 GY1 1-2 3-0 3-2
8. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 140 81 V1 13-1 2-2 2-3
9. Beszterce KK
Beszterce KK
2 1.00 4 2 0 174 115 V2 3-4 4-7 1-4
10. Herceghalmi Tigrisek
Herceghalmi Tigrisek
2 1.00 4 2 0 92 37 GY6 3-0 3-0 5-0
11. PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK Nemzeti Akadémia/B
2 1.00 4 2 0 160 112 V2 2-1 2-1 3-2
12. SZEDEÁK Csikók
SZEDEÁK Csikók
2 1.00 4 2 0 103 56 V3 1-1 2-2 2-3
13. Fűzfői AK
Fűzfői AK
2 1.00 4 2 0 121 76 V2 2-0 1-3 2-3
14. Mezőberényi KK
Mezőberényi KK
2 1.00 4 2 0 101 67 GY6 2-0 4-0 5-0
15. ELITE Basket
ELITE Basket
2 0.75 3 1 1 175 112 V3 2-0 0-4 2-3
16. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.75 3 1 1 184 133 V2 4-6 5-3 1-4
17. Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/A
2 0.75 3 1 1 191 143 GY4 5-3 7-3 4-1
18. Kaposvári SI/C
Kaposvári SI/C
2 0.75 3 1 1 159 127 V1 0-3 3-0 2-3
19. Budapest Csepel
Budapest Csepel
2 0.75 3 1 1 97 80 GY1 2-2 0-2 1-4
20. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 143 126 GY1 1-5 6-6 2-3
21. Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
2 0.75 3 1 1 144 128 V1 4-3 6-5 2-3
22. Szentesi KK
Szentesi KK
2 0.75 3 1 1 111 95 V3 1-1 1-3 1-4
23. Szerencsi Darazsak
Szerencsi Darazsak
2 0.75 3 1 1 125 114 V12 3-5 1-9 0-5
24. Bicskei Pilóták
Bicskei Pilóták
2 0.75 3 1 1 109 105 V1 2-1 2-1 4-1
25. Bonyhádi KSE
Bonyhádi KSE
2 0.75 3 1 1 168 170 GY2 2-1 1-2 2-3
26. Soproni Sportiskola Akadémia/C
Soproni Sportiskola Akadémia/C
2 0.75 3 1 1 88 95 V3 1-0 1-4 1-4
27. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
2 0.75 3 1 1 101 108 GY1 2-2 0-2 2-3
28. KKS Boys
KKS Boys
2 0.75 3 1 1 95 103 GY2 2-0 2-2 4-1
29. PBasket
PBasket
2 0.75 3 1 1 128 149 V3 1-0 0-3 1-3
30. Szolnoki KA/B
Szolnoki KA/B
2 0.75 3 1 1 111 133 V3 1-0 1-4 1-4
31. Pápai KC
Pápai KC
2 0.75 3 1 1 146 175 GY1 1-1 2-2 3-2
32. Beszterce KK-Bolyky
Beszterce KK-Bolyky
2 0.75 3 1 1 100 168 V5 0-3 1-2 0-5
33. Békéscsabai KK
Békéscsabai KK
2 0.75 3 1 1 84 153 V1 1-1 2-2 2-3
34. Ifjú Sólymok
Ifjú Sólymok
2 0.75 3 1 1 32 107 V2 2-2 1-1 3-2
35. Újpest-MT/B
Újpest-MT/B
2 0.75 3 1 1 86 167 V3 1-2 0-2 1-4
36. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
2 0.75 3 1 1 99 199 GY2 5-4 4-5 3-2
37. Esztergom
Esztergom
2 0.75 3 1 1 8 117 GY1 1-1 1-3 1-4
38. KVSE
KVSE
2 0.75 3 1 1 13 124 V1 0-1 2-2 2-3
39. CEKK
CEKK
2 0.75 3 1 1 20 2 GY1 3-0 1-2 4-1
40. Budafoki KK
Budafoki KK
2 0.75 3 1 1 157 150 GY1 0-1 3-2 3-2
41. MAFC/A
MAFC/A
2 0.75 3 1 1 118 121 GY2 8-1 4-5 4-1
42. Szombathelyi Sportiskola KA/B
Szombathelyi Sportiskola KA/B
2 0.75 3 1 1 118 123 V1 1-1 1-3 1-4
43. Kaposvári SI
Kaposvári SI
2 0.75 3 1 1 162 128 GY6 6-3 4-5 5-0
44. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
2 0.75 3 1 1 147 95 V1 1-7 3-7 2-3
45. Debreceni KA DSI
Debreceni KA DSI
2 0.75 3 1 1 103 81 GY2 1-0 2-3 3-2
46. Budapest Basket
Budapest Basket
2 0.75 3 1 1 71 78 V2 0-0 2-4 2-3
47. VMG DSE
VMG DSE
2 0.75 3 1 1 42 85 V5 0-3 1-2 0-5
48. TFSE
TFSE
3 0.67 4 1 2 27 27 GY1 1-3 2-1 2-3
49. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.67 4 1 2 226 255 GY1 5-3 5-5 3-2
50. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
3 0.67 4 1 2 147 193 GY3 1-2 3-1 3-2
51. Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/B
2 0.50 2 0 2 126 156 V1 2-2 0-2 2-3
52. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
2 0.50 2 0 2 101 142 GY1 3-1 0-2 3-2
53. Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok
2 0.50 2 0 2 82 124 GY2 2-2 0-2 2-3
54. OSE Lions/A
OSE Lions/A
2 0.50 2 0 2 127 173 V3 3-4 4-7 1-4
55. Salgótarjáni KI
Salgótarjáni KI
2 0.50 2 0 2 86 187 GY2 1-2 1-2 2-3
56. Pilis Basket Buda
Pilis Basket Buda
2 0.75 3 1 1 144 119 V1 3-0 0-3 2-3
57. Zalakerámia ZTE KK/B
Zalakerámia ZTE KK/B
2 0.75 3 1 1 115 131 V1 3-0 0-3 3-2
58. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
2 0.75 3 1 1 111 121 GY1 8-3 2-5 3-2
59. Debreceni KA/B
Debreceni KA/B
2 0.75 3 1 1 83 126 V2 1-2 2-1 3-2
60. Keresztúri SE
Keresztúri SE
2 0.75 3 1 1 43 96 V1 1-2 3-0 3-2
61. Pityke KSE
Pityke KSE
2 0.75 3 1 1 122 188 V3 4-2 5-7 2-3
62. Monori SE
Monori SE
2 0.50 2 0 2 0 40 GY1 3-0 0-3 3-2
63. Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
2 0.50 2 0 2 102 149 V9 2-9 2-5 0-5
64. MEAFC-Kossuth
MEAFC-Kossuth
2 0.50 2 0 2 56 159 V1 0-4 2-0 2-3
65. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
2 0.50 2 0 2 111 220 V2 2-1 0-3 2-3
66. Hajdúhadházi KK
Hajdúhadházi KK
2 0.50 2 0 2 51 163 GY1 1-2 1-2 2-3
67. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
2 0.50 2 0 2 95 213 V1 4-6 3-5 2-3
68. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
2 0.50 2 0 2 74 203 V1 1-2 1-2 2-3
69. Soproni Tigrisek/B
Soproni Tigrisek/B
2 0.50 2 0 2 55 187 V1 1-2 1-2 2-3
70. NYKK-Eötvös/A
NYKK-Eötvös/A
2 0.50 2 0 2 39 216 V1 1-4 0-1 1-4
71. Tatai SE
Tatai SE
2 1.00 4 2 0 224 36 GY6 3-0 3-0 5-0
72. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 1.00 6 3 0 327 152 GY3 13-0 4-1 4-1
73. MEAFC
MEAFC
2 1.00 4 2 0 213 44 GY1 2-0 2-2 3-2
74. Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
2 1.00 4 2 0 228 59 V3 10-1 3-4 2-3
75. BKG PPRIMA Ak
BKG PPRIMA Ak
2 1.00 4 2 0 220 52 GY3 0-0 5-1 4-1
76. BKG Prima Akadémia Hajdú U14A
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A
2 1.00 4 2 0 193 38 V2 2-1 2-1 3-2
77. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 1.00 4 2 0 224 76 GY1 8-2 1-7 2-3
78. Dávid Kornél KA/C
Dávid Kornél KA/C
2 1.00 4 2 0 193 65 GY6 3-0 3-0 5-0
79. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
2 1.00 4 2 0 208 95 GY18 14-0 4-0 5-0
80. Vásárhelyi Cápák
Vásárhelyi Cápák
2 1.00 4 2 0 197 88 GY3 3-0 2-1 4-1
81. Budapesti Honvéd/C
Budapesti Honvéd/C
2 1.00 4 2 0 175 69 GY6 4-0 2-0 5-0
82. AtomCity-RICSILLA
AtomCity-RICSILLA
2 1.00 4 2 0 214 108 GY18 11-0 7-0 5-0
83. BLF KK
BLF KK
2 1.00 4 2 0 183 152 V1 3-2 0-1 2-3
84. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
2 1.00 4 2 0 88 66 V2 3-0 0-3 2-3
85. Újpest-MT
Újpest-MT
2 1.00 4 2 0 152 138 GY5 4-4 4-6 5-0
86. SZEDEÁK Bikák
SZEDEÁK Bikák
3 0.83 5 2 1 191 196 GY1 2-0 2-2 4-1
87. Parthus SE
Parthus SE
2 0.75 3 1 1 122 130 V1 1-0 1-2 2-2
88. DMTK
DMTK
2 0.75 2 1 1 83 52 GY1 4-5 6-2 3-2
89. Lehel Kosársuli/A
Lehel Kosársuli/A
2 0.75 3 1 1 96 115 GY2 3-0 1-2 3-2
90. MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
2 0.75 3 1 1 115 159 GY1 7-4 2-5 3-2
91. Kisújszállási SE
Kisújszállási SE
2 0.75 3 1 1 69 81 V1 1-3 1-1 1-4
92. Gödi SE
Gödi SE
2 0.75 3 1 1 128 154 V4 5-2 2-9 1-4
93. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
2 0.75 3 1 1 186 115 V1 8-1 3-6 4-1
94. Kaszások Akadémia/C
Kaszások Akadémia/C
2 0.75 3 1 1 171 101 GY4 3-0 2-1 4-1
95. Sláger Kazincbarcika
Sláger Kazincbarcika
2 0.75 3 1 1 132 161 V1 0-0 3-3 2-3
96. PVSK Nemzeti Akadémia/C
PVSK Nemzeti Akadémia/C
2 0.75 3 1 1 89 123 V2 1-2 2-1 2-3
97. Bajai Bácska FKE
Bajai Bácska FKE
2 0.75 3 1 1 108 143 GY2 3-1 0-2 3-2
98. Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
2 0.75 3 1 1 156 191 V14 1-6 2-9 0-5
99. SZPA-HSE
SZPA-HSE
2 0.50 2 0 2 0 4 GY2 1-3 1-1 2-3
100. Credobus Mosonmagyaróvár
Credobus Mosonmagyaróvár
2 0.50 2 0 2 0 4 GY3 2-2 1-1 3-2
101. MAFC/B
MAFC/B
2 0.50 1 0 2 74 86 V2 2-2 0-1 2-3
102. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
3 0.50 3 0 3 152 187 V1 2-3 0-1 2-3
103. Várpalota Sárkányok
Várpalota Sárkányok
2 0.50 2 0 2 67 105 V6 0-2 0-4 0-5
104. Ceglédi KE
Ceglédi KE
2 0.50 2 0 2 0 40 V2 0-1 0-1 0-2
105. Budaörsi DSE
Budaörsi DSE
2 0.50 2 0 2 0 40 V1 2-2 0-2 2-3
106. Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/A
2 0.50 2 0 2 91 137 GY4 8-2 2-6 4-1
107. Marcali VSZSE
Marcali VSZSE
2 0.50 2 0 2 105 158 GY2 1-2 2-1 3-2
108. VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/A
2 0.50 2 0 2 93 148 GY1 1-4 0-1 1-4
109. Békéscsabai KK/B
Békéscsabai KK/B
2 0.50 2 0 2 65 128 V6 0-2 0-4 0-5
110. Kanizsa KK
Kanizsa KK
2 0.50 2 0 2 134 199 V3 0-1 1-4 1-4
111. Kaposvári SI/B
Kaposvári SI/B
2 0.50 2 0 2 110 188 V1 2-1 0-3 2-3
112. Siófoki Kosársuli
Siófoki Kosársuli
2 0.50 2 0 2 95 175 V1 1-2 0-3 1-4
113. BLF KK/B
BLF KK/B
2 0.50 2 0 2 93 188 V1 2-2 0-2 2-3
114. Vásárhelyi Gepárdok
Vásárhelyi Gepárdok
2 0.75 3 1 1 49 55 GY3 2-0 1-1 3-1
115. Ajka
Ajka
2 0.50 2 0 2 0 40 GY1 1-2 0-1 1-3
116. Monok SE
Monok SE
2 0.50 2 0 2 46 204 V4 0-2 0-2 0-4
117. PILIS Basket
PILIS Basket
2 0.75 3 1 1 100 126 GY1 0-1 1-0 1-1
118. Budapest Basket/B
Budapest Basket/B
2 0.50 2 0 2 73 196 V2 1-2 0-3 1-4
119. RICSILLA
RICSILLA
3 0.50 3 0 3 102 260 V10 4-5 2-7 0-5
120. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.50 3 0 3 142 216 GY3 5-4 5-4 3-2
Ranglisták - Fiú Serdülő
PONT-átlag
Poszt M. Érték
PONT-összes
Poszt M. Érték
KÉTPONTOS
Poszt M. Érték
HÁROMPONTOS
Poszt M. Érték
BÜNTETŐ
Poszt M. Érték
bÜNTETŐ %
Poszt S/K Érték
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek