VUKE-Veszprém fiú - Dávid Kornél KA/Cougars | 2020. március 13. péntek | 51 - 102 | |
Karcagi SE Pusztai Kissasok - Zsákoló Zsiráfok | 2020. március 7. szombat | 52 - 59 | |
Hajdúböszörményi TE - Karcagi SE Pusztai Kissasok | 2020. március 7. szombat | 0 - 2 | |
Zsákoló Zsiráfok - Hajdúböszörményi TE | 2020. március 7. szombat | 2 - 0 | |
Dávid Kornél KA/Cougars - Marcali Szürkefarkasok | 2020. március 6. péntek | 62 - 55 | |
Marcali Szürkefarkasok - VUKE-Veszprém fiú | 2020. március 5. csütörtök | 91 - 36 | |
Gönyűi Harcsák - Mezőörsi Hangyák | 2020. március 1. vasárnap | 18:00 | |
Sopronkövesdi Zsiráfok - Téti Tigrisek | 2020. március 1. vasárnap | 18:00 | |
Sopronkövesdi Zsiráfok - Mezőörsi Hangyák | 2020. március 1. vasárnap | 0 - 2 | |
Gönyűi Harcsák - Téti Tigrisek | 2020. március 1. vasárnap | 18:00 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikula Linett
OSE Vadmacskák
|
4 | 11 | 31.00 | |
2 |
Katona Csenge Zoé
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
|
2 | 11 | 27.36 | |
3 |
Bakó Bálint
Bátaszéki Oroszlánok U12
|
3 | 12 | 26.75 | |
4 |
Babay-Bognár Kinga
Kaszás Girls
|
1-2 | 12 | 23.83 | |
5 |
Bódis Botond
Tapolcai Sárkányok
|
3-4 | 11 | 23.00 | |
6 |
Hencsik Adrienn
Atomerőmű-KSC Szekszárd
|
1 | 12 | 22.67 | |
7 |
Bartik Zalán
Körmendi Törpördögök
|
1 | 12 | 21.75 | |
8 |
Kőröshegyi Boglárka
Zsákoló Zsiráfok
|
3 | 11 | 20.91 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Hegyi Ádám Dániel
Tatai Aprók
|
17 | 346 | ||
2 |
Mikula Linett
OSE Vadmacskák
|
4 | 11 | 341 | |
3 |
Bakó Bálint
Bátaszéki Oroszlánok U12
|
3 | 12 | 321 | |
4 |
Katona Csenge Zoé
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
|
2 | 11 | 301 | |
5 |
Babay-Bognár Kinga
Kaszás Girls
|
1-2 | 12 | 286 | |
6 |
Dross Máté
KASI/C
|
1 | 18 | 275 | |
7 |
Hencsik Adrienn
Atomerőmű-KSC Szekszárd
|
1 | 12 | 272 | |
8 |
Bartik Zalán
Körmendi Törpördögök
|
1 | 12 | 261 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikula Linett
OSE Vadmacskák
|
4 | 11 | 156 | |
2 |
Hegyi Ádám Dániel
Tatai Aprók
|
17 | 155 | ||
3 |
Bakó Bálint
Bátaszéki Oroszlánok U12
|
3 | 12 | 141 | |
4 |
Katona Csenge Zoé
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
|
2 | 11 | 133 | |
5 |
Babay-Bognár Kinga
Kaszás Girls
|
1-2 | 12 | 128 | |
6 |
Kalincsák Anna Gréta
VUKE-Veszprém leány
|
3 | 15 | 122 | |
7 |
Hencsik Adrienn
Atomerőmű-KSC Szekszárd
|
1 | 12 | 118 | |
8 |
Dross Máté
KASI/C
|
1 | 18 | 116 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Csiky András
MEAFC Cápakölykök
|
Irány | 12 | 51 | |
2 |
Pavlík Benjamín
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok
|
1 | 10 | 50 | |
3 |
Németh Atilla Gergő
Dűlői Kaszások
|
2-3 | 12 | 48 | |
4 |
Takács Mirabel
Zsíros Akadémia Darázslányok
|
2 | 12 | 46 | |
5 |
Hamar Barnabás
JKSE Kosársuli U12
|
3 | 13 | 46 | |
6 |
Kendi Arlen Martin
Radobasket BDSE
|
1 | 12 | 46 | |
7 |
Asztalos Miklós
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
|
1 | 12 | 45 | |
8 |
Forró Dorottya Abigél
Gödi SE-Dk. Kiscicák
|
1-2 | 12 | 45 |
Poszt | S/K | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Hamar Barnabás
JKSE Kosársuli U12
|
3 | 46/59 | 77.97 | |
2 |
Milis Lilla Izabella
Dávid Kornél KA Békák
|
1 | 33/43 | 76.74 | |
3 |
Hegedüs Áron
Körmendi Törpördögök/B
|
1-2 | 35/46 | 76.09 | |
4 |
Karsai Dávid
KASI/C
|
2 | 35/48 | 72.92 | |
5 |
Gérczei Bence
Zalakerámia ZTE KK
|
2 | 38/54 | 70.37 | |
6 |
Csiky András
MEAFC Cápakölykök
|
Irány | 51/73 | 69.86 | |
7 |
Giczi Dominik
Körmendi Törpördögök/B
|
2-3 | 44/63 | 69.84 | |
8 |
Bartik Zalán
Körmendi Törpördögök
|
1 | 37/53 | 69.81 |