Leány Serdülő - 2018/2019 Leány Serdülő - 2018/2019
Legutóbbi - Leány Serdülő
0. forduló BEAC - Újbuda KA/A - Csata DSE 2019. május 26. vasárnap 51 - 90
0. forduló Bajai NKK - Nyíregyházi Kosársuli 2019. május 26. vasárnap 78 - 57
0. forduló Soproni Darazsak Akadémia/A - Vasas Akadémia 2019. május 26. vasárnap 50 - 55
0. forduló Zalaegerszegi KTE - DVTK Akadémia/A 2019. május 26. vasárnap 73 - 71
0. forduló Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Debreceni KA/A 2019. május 26. vasárnap 70 - 66
0. forduló Széchenyi KA - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. május 26. vasárnap 69 - 79
0. forduló Atomerőmű-KSC Szekszárd - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. május 26. vasárnap 56 - 52
0. forduló Török Flóris-Törekvés SE/A - Szeged KE/A 2019. május 26. vasárnap 59 - 73
0. forduló DVTK Akadémia/A - Nyíregyházi Kosársuli 2019. május 25. szombat 56 - 66
0. forduló Csata DSE - Vasas Akadémia 2019. május 25. szombat 88 - 18
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
8 0.56 9 1 7 422 564 V8 2-5 1-8 0-5
2. Mágusok Egyesület
Mágusok Egyesület
3 0.50 3 0 3 167 220 V3 0-1 0-2 0-3
3. Szeged KE/A
Szeged KE/A
3 0.83 5 2 1 228 191 GY1 1-4 3-9 1-4
4. Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
2 1.00 4 2 0 224 64 GY1 12-4 13-1 3-2
5. Bajai NKK
Bajai NKK
2 0.75 3 1 1 121 112 GY5 9-8 4-9 5-0
6. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 135 123 V2 9-7 6-8 3-2
7. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
2 0.75 3 1 1 131 124 V2 4-5 1-6 2-3
8. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
2 1.00 4 2 0 208 121 V1 12-4 9-5 4-1
9. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
2 0.75 3 1 1 169 133 V2 10-6 4-10 1-4
10. Csata DSE
Csata DSE
2 1.00 4 2 0 205 82 GY30 18-0 12-0 5-0
11. Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
2 0.75 3 1 1 106 152 GY3 11-4 7-8 3-2
12. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
2 1.00 4 2 0 163 98 V1 9-4 5-12 3-2
13. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
2 0.75 3 1 1 137 115 GY2 6-8 4-12 3-2
14. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 268 90 V3 15-4 8-6 2-3
15. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.83 5 2 1 184 189 GY1 7-7 5-9 3-2
16. Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
3 0.67 4 1 2 171 245 GY1 0-1 1-1 1-2
17. Radobasket
Radobasket
3 0.50 3 0 3 145 244 V6 0-2 0-4 0-5
18. DVTK-ÉLKSK T
DVTK-ÉLKSK T
3 0.83 5 2 1 241 168 V2 7-2 1-7 2-3
19. Gödi SE
Gödi SE
3 0.83 5 2 1 194 166 GY2 1-0 1-1 2-1
20. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.50 3 0 3 92 259 V3 0-3 0-0 0-3
21. Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 1.00 6 3 0 264 95 V1 12-3 10-8 1-4
22. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 182 149 V3 4-3 2-8 1-4
23. Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
3 0.67 4 1 2 162 178 V2 1-2 0-0 1-2
24. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 97 283 V3 0-1 0-2 0-3
25. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 1.00 6 3 0 290 93 GY1 14-3 6-8 1-4
26. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 0.83 5 2 1 224 238 V3 3-4 2-8 1-4
27. Soproni Darazsak Akadémia/B
Soproni Darazsak Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 149 249 V5 0-2 1-3 0-5
28. MVSI Vadmacskák/A
MVSI Vadmacskák/A
3 0.50 3 0 3 118 201 V5 0-2 0-3 0-5
29. Széchenyi KA
Széchenyi KA
2 1.00 4 2 0 150 109 V1 5-10 6-8 2-3
30. Török Flóris-Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/A
2 0.75 3 1 1 190 109 V7 7-5 3-12 0-5
31. Gyakorló DSE
Gyakorló DSE
2 0.50 2 0 2 76 198 V2 0-1 0-1 0-2
Ranglisták - Leány Serdülő
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek