• Férfi NB I. A
    Zala Zalakerámi.
    Atom Atomerõmû.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Férfi NB I. A
    DEAC DEAC
    Kapo Kaposvári KK
    2018. 11. 16. 18:00
  • Férfi NB I. B Piros
    MEAF MEAFC-Miskolc
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 16. 17:30
  • Férfi NB I. B Piros
    PE V PE Veszprém
    OSE OSE Lions
    2018. 11. 16. 18:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    Széc Széchenyi .
    Újpe Újpest-MT
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    SMAF SMAFC
    Alba Alba Fehér.
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    Mezõ Mezõberén.
    Gyul Gyulai Color
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC II.
    Szol Szolnoki Ol.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Kosá Kosárlabda.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    CVSE CVSE Vulká.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Közg Közgáz SC.
    Pénz Pénzügyõ.
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Közép B
    SZPA SZPA
    PAFC PAFC Basket
    2018. 11. 16. 19:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Zala Zalakerámi.
    Atom Atomerõmû.
    2018. 11. 16. 15:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    DEAC DEAC U20
    Kapo Kaposvári .
    2018. 11. 16. 15:00
  • NB I. B Piros, F U20
    PE V PE Veszpré.
    OSE OSE Lions U20
    2018. 11. 16. 15:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    Széc Széchenyi .
    Újpe Újpest-MT .
    2018. 11. 16. 16:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    SMAF SMAFC U20
    Buda Budaörsi D.
    2018. 11. 16. 16:45
  • NB I. B Piros, F U20
    MEAF MEAFC U20
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá.
    SZED SZEDEÁK/A
    2018. 11. 16. 16:00
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK
    PVSK PVSK Nemzet.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai NKK
    Baja Bajai Bács.
    2018. 11. 16. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai Bács.
    Pity Pityke Fiú
    2018. 11. 16. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Pity Pityke Fiú
    Baja Bajai NKK
    2018. 11. 16. 18:00
  • Hepp Kupa, Női
    Vasa Vasas AkadÃ.
    MAFC MAFC
    2018. 11. 16. 19:00
  • Leány Junior, Regionális
    Szom Szombathely.
    Pécs Pécsi VSK
    2018. 11. 16. 15:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Egri Egri VSI KOK
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nagy Nagykőrös.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 11. 16. 17:45
  • Fiú Junior, Regionális
    PVSK PVSK-Panthers
    Domb Dombóvári.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Zsír Zsíros Aka.
    KKS KKS
    2018. 11. 16. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Mező Mezőcsáti.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    OSE OSE Lions/A
    Szom Szombathely.
    2018. 11. 16. 17:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Kere Keresztúri.
    ELIT ELITE Baske.
    2018. 11. 16. 17:40
  • Fiú Kadett, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Mező Mezőcsáti.
    2018. 11. 16. 18:00
  • „Horváth Judit” Női Amatőr Bajnokság
    Koml Komló Spor.
    PINK PINKK U20
    2018. 11. 16. 19:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Tata Tatai SE
    Nagy Nagymaros U18
    2018. 11. 16. 16:30
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Domb Dombóvári.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    BGK- BGK-SZEK
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Tata Tatabányai.
    Nagy Nagykőrös.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    NKE NKE SE
    Öreg Öreg KaszÃ.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Zala Megye
    Laza Laza Csukló
    ZKK ZKK II
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    DMTK DMTK Harasz.
    Tata Tatai SE
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Zicc Ziccer KS
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Hajdú-Bihar Megye
    Nyír Nyíradonyi.
    3vs3 3vs3
    2018. 11. 16. 19:30
  • Zala Megye
    Lent Lenti KK
    Rebe Rebels
    2018. 11. 16. 20:15
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    BKGD BKGDSE
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 20:30
  • Zala Megye
    Böjt Böjtös-Ba.
    Kert Kertvárosi.
    2018. 11. 16. 21:30
  • Budapest, Férfi D
    Kere Keresztúri.
    Nagy Nagytétén.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Budapest, Férfi D
    Buda Budai Mind1
    SZPA SZPA-HSE Ta.
    2018. 11. 16. 20:20
  • Budapest, Női A
    Töre Törekvés SE
    BEAC BEAC Bics
    2018. 11. 16. 20:50
  • Budapest, Női B
    BEAC BEAC Dzsoni.
    Viha Viharos Sze.
    2018. 11. 16. 18:45
Hepp Kupa, Női - 2018/2019 Hepp Kupa, Női - 2018/2019
Legutóbbi - Hepp Kupa, Női
2. forduló Tatabányai Kosárlabda Club - ELTE Fortis 2018. november 15. csütörtök 94 - 47
2. forduló AJKA - Cserpes Trudi - Széchenyi Kosárlabda Akadémia Győr 2018. november 14. szerda 96 - 65
2. forduló Szegedi Kosárlabda Egylet - Bajai Nő Kosárlabda Klub 2018. november 13. kedd 66 - 80
2. forduló Nyíregyházi Kosársuli - DEAC DSI 2018. november 12. hétfő 46 - 79
1. forduló Sportdarázs - AJKA - Cserpes Trudi 2018. október 21. vasárnap 46 - 51
1. forduló ELTE-BEAC Újbuda - Dávid Kornél KA 2018. október 21. vasárnap 47 - 60
1. forduló Bajai Nő Kosárlabda Klub - Kanizsai Vadmacskák SE 2018. október 19. péntek 86 - 64
1. forduló Nyíregyházi Kosársuli - Szolnoki MÁV Sportegyesület 2018. október 19. péntek 79 - 68
1. forduló Komló Sport KK - ZTE NKK II. 2018. október 18. csütörtök 60 - 64
1. forduló ELTE Fortis - Tatai SE 2018. október 18. csütörtök 72 - 60
Következik - Hepp Kupa, Női
2. forduló Vasas Akadémia - MAFC 2018. november 16. péntek 19:00
2. forduló Csata Diáksport Egyesület - BKG DSE Szigetszentmiklós 2018. november 17. szombat 14:00
2. forduló ZTE NKK II. - PEAC-Pécs-Pingvinek 2018. november 18. vasárnap 13:00
2. forduló Dávid Kornél KA - TFSE 2018. november 22. csütörtök 16:30
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Ranglisták - Hepp Kupa, Női
Poszt M. Érték
Poszt M. Érték
Védőlepattanó
Poszt M. Érték
Támadólepattanó
Poszt M. Érték
Összes lepattanó
Poszt M. Érték
Gólpassz
Poszt M. Érték
Szerzett labda
Poszt M. Érték
Eladott labda
Poszt M. Érték
Blokk
Poszt M. Érték
Játszott perc
Poszt M. Érték
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek