Fiú Serdülő - 2018/2019 Fiú Serdülő - 2018/2019
Legutóbbi - Fiú Serdülő
0. forduló Kecskeméti KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. április 28. vasárnap 76 - 50
0. forduló Dombóvári Kosársuli KE - Vasas Akadémia/A 2019. április 28. vasárnap 44 - 91
0. forduló Kaposvári KK/A - Soproni Tigrisek 2019. április 28. vasárnap 11:15
0. forduló MAFC/A - SZEDEÁK/A 2019. április 28. vasárnap 100 - 63
0. forduló PVSK Nemzeti Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. április 28. vasárnap 53 - 81
0. forduló Vásárhelyi Bikák - Kaszások Akadémia 2019. április 28. vasárnap 77 - 83
0. forduló Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Soproni Sportiskola/A 2019. április 28. vasárnap 64 - 82
0. forduló MEAFC - Jezsuita - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. április 28. vasárnap 82 - 61
0. forduló Kecskeméti KA/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. április 28. vasárnap 53 - 51
0. forduló Debreceni KA/A - Atom City Atomerőmű SE 2019. április 28. vasárnap 104 - 53
Következik - Fiú Serdülő
0. forduló Dombóvári Kosársuli KE - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. május 23. csütörtök 49 - 57
0. forduló Kecskeméti KA/A - OSE Lions/A 2019. május 23. csütörtök 79 - 45
0. forduló Vasas Akadémia/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. május 23. csütörtök 91 - 54
0. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - Debreceni KA/A 2019. május 23. csütörtök 51 - 67
0. forduló Dombóvári Kosársuli KE - OSE Lions/A 2019. május 23. csütörtök 17:30
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kecskeméti KA/A 2019. május 23. csütörtök 19:30
0. forduló Debreceni KA/A - Vasas Akadémia/A 2019. május 24. péntek 09:00
0. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. május 24. péntek 11:00
0. forduló OSE Lions/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. május 24. péntek 13:00
0. forduló Kecskeméti KA/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. május 24. péntek 15:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 380 96 GY27 19-0 8-0 5-0
2. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.83 5 2 1 250 194 V2 6-5 8-7 2-3
3. Vásárhelyi Bikák
Vásárhelyi Bikák
3 0.50 3 0 3 127 319 V1 4-7 3-12 3-2
4. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.50 3 0 3 161 280 GY1 1-10 3-12 1-4
5. Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Kék Cápák
3 0.83 5 2 1 304 268 V9 7-7 3-9 0-5
6. Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
3 0.83 5 2 1 282 247 GY4 6-9 4-7 4-1
7. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
3 0.50 3 0 3 135 268 GY1 8-5 4-9 3-2
8. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 1.00 6 3 0 362 185 V4 12-4 9-2 1-4
9. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
3 1.00 6 3 0 241 196 V3 13-4 6-4 2-3
10. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 1.00 6 3 0 270 136 GY3 19-0 6-2 4-1
11. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.83 5 2 1 219 203 GY4 9-3 7-8 4-1
12. Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 0.83 5 2 1 266 199 GY4 16-3 5-3 4-1
13. Atom City Atomerőmű SE
Atom City Atomerőmű SE
3 0.83 5 2 1 220 251 V6 6-7 6-8 0-5
14. MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
3 0.67 4 1 2 244 211 GY2 9-6 4-7 3-2
15. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 204 294 V4 7-7 6-6 1-4
16. MAFC/A
MAFC/A
3 0.67 4 1 2 238 197 GY4 8-6 7-5 4-1
17. OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 0.50 3 0 3 172 263 V1 8-2 8-9 3-2
18. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.50 3 0 3 173 260 GY1 6-7 6-7 3-2
19. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.50 3 0 3 155 308 V9 7-6 3-10 0-5
20. Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
3 1.00 6 3 0 234 152 V1 7-6 6-7 3-2
21. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 219 144 GY9 10-4 7-5 5-0
22. Soproni Sportiskola/A
Soproni Sportiskola/A
3 0.83 5 2 1 213 180 GY3 11-3 4-8 4-1
23. Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
3 0.83 5 2 1 245 181 V2 6-5 7-8 2-3
24. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 1.00 6 3 0 297 206 GY2 8-6 8-4 4-1
25. KKS Boys
KKS Boys
3 1.00 6 3 0 238 189 GY4 3-6 5-9 4-1
26. Bajai Bácska FKE
Bajai Bácska FKE
3 0.83 5 2 1 221 205 V4 3-7 3-13 1-4
27. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.83 5 2 1 219 233 GY1 4-5 8-6 2-3
28. Lehel Kosársuli/A
Lehel Kosársuli/A
3 0.67 4 1 2 221 283 V2 3-5 8-10 1-4
29. Kaposvári KK/A
Kaposvári KK/A
3 0.67 4 1 2 261 278 GY1 7-3 4-9 3-2
30. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.50 3 0 3 175 198 V6 7-6 1-12 0-5
31. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
3 0.50 3 0 3 179 212 V3 6-6 4-7 2-3
32. Kosárlabda Akadémia Pécs/B
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
2 1.00 4 2 0 190 97 GY2 3-1 3-1 3-2
33. Kaposvári KK/B
Kaposvári KK/B
2 0.75 3 1 1 129 148 GY2 3-1 2-2 3-2
34. Siófoki Kosársuli
Siófoki Kosársuli
2 0.75 3 1 1 136 125 GY2 2-2 1-3 2-3
35. KASI Delfinek
KASI Delfinek
2 0.50 2 0 2 76 215 V1 1-3 1-3 2-3
36. Békési SZSK
Békési SZSK
2 1.00 4 2 0 85 76 V2 2-3 1-1 1-4
37. Kecskeméti KA/C
Kecskeméti KA/C
2 1.00 4 2 0 129 59 GY2 2-1 4-1 4-1
38. Mezőberényi KK
Mezőberényi KK
2 1.00 4 2 0 93 51 V1 0-0 4-3 3-2
39. Kisújszállási SE
Kisújszállási SE
2 0.75 3 1 1 71 73 GY1 1-3 2-0 3-2
40. SZEDEÁK/B
SZEDEÁK/B
2 0.75 3 1 1 158 152 GY1 0-1 4-3 2-3
41. SZEDEÁK/C
SZEDEÁK/C
2 0.75 3 1 1 22 60 V2 1-2 1-3 2-3
42. Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok
2 0.75 3 1 1 71 82 V1 2-2 1-2 2-3
43. Békéscsabai KK
Békéscsabai KK
2 0.75 3 1 1 100 133 GY2 3-3 0-2 2-3
44. CEKK
CEKK
2 0.50 2 0 2 0 40 V4 0-2 0-2 0-4
45. Pityke KSE
Pityke KSE
2 0.50 2 0 2 0 4 V2 2-1 1-2 2-3
46. Szentesi KK
Szentesi KK
2 0.50 2 0 2 85 149 GY2 1-4 1-2 2-3
47. Szolnoki KA/B
Szolnoki KA/B
2 0.50 2 0 2 57 98 V1 0-3 2-1 2-3
48. Vásárhelyi Cápák
Vásárhelyi Cápák
2 0.50 2 0 2 63 187 GY1 4-1 2-1 4-1
49. Egri VSI KOK/B
Egri VSI KOK/B
2 1.00 4 2 0 181 118 V1 2-3 1-1 1-4
50. Debreceni KA DSI
Debreceni KA DSI
2 1.00 4 2 0 180 87 GY2 2-2 3-1 2-3
51. Debreceni KA/B
Debreceni KA/B
2 0.75 3 1 1 109 150 V1 0-4 4-0 2-3
52. MEAFC/B
MEAFC/B
2 0.75 3 1 1 139 158 GY2 2-0 3-3 3-2
53. Szerencs VSE
Szerencs VSE
2 0.50 2 0 2 99 151 GY1 3-2 1-2 3-2
54. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
2 0.75 3 1 1 156 160 V2 3-1 0-4 2-3
55. Salgótarjáni KI
Salgótarjáni KI
2 0.50 2 0 2 121 165 V2 1-2 1-4 2-3
56. NYKK-Eötvös/A
NYKK-Eötvös/A
2 0.50 2 0 2 126 184 GY1 3-2 1-2 3-2
57. Dávid Kornél KA/C
Dávid Kornél KA/C
2 1.00 4 2 0 4 0 V2 0-2 1-3 1-4
58. Soproni Sportiskola/B
Soproni Sportiskola/B
2 1.00 4 2 0 211 100 V1 3-2 1-2 2-3
59. Tatabányai Titánok
Tatabányai Titánok
2 1.00 4 2 0 79 61 V6 1-3 0-3 0-5
60. Böjtös-Bau Ricsilla
Böjtös-Bau Ricsilla
2 1.00 4 2 0 199 143 GY1 4-0 3-1 4-1
61. Zalakerámia ZTE KK/B
Zalakerámia ZTE KK/B
2 1.00 4 2 0 164 78 GY1 3-0 3-2 3-2
62. Fűzfői AK
Fűzfői AK
2 0.75 3 1 1 63 77 GY3 1-2 2-2 3-2
63. Ifjú Sólymok
Ifjú Sólymok
2 0.75 3 1 1 176 167 GY3 4-1 2-1 4-1
64. Szombathelyi Sportiskola KA/B
Szombathelyi Sportiskola KA/B
2 0.75 3 1 1 50 77 V2 1-2 3-1 3-2
65. VUKE - Veszprém/B
VUKE - Veszprém/B
2 0.50 2 0 2 0 2 V1 1-2 1-2 2-3
66. Győri KC
Győri KC
2 0.75 3 1 1 125 141 V1 2-1 1-4 2-3
67. Tatai SE
Tatai SE
2 0.75 3 1 1 126 151 V3 1-1 2-4 1-4
68. Alba Fehérvár - Sportopus
Alba Fehérvár - Sportopus
2 0.75 3 1 1 32 87 GY1 1-1 2-3 2-3
69. MTE 1904
MTE 1904
2 0.50 2 0 2 0 4 GY1 1-2 3-0 4-1
70. Pápai KC
Pápai KC
2 0.50 2 0 2 150 215 GY3 3-1 2-2 4-1
71. Tapolcai Tigrisek
Tapolcai Tigrisek
2 0.50 2 0 2 0 2 V2 1-2 1-2 2-3
72. OSE Lions/B
OSE Lions/B
2 0.50 2 0 2 81 151 V1 2-3 0-3 1-4
73. Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/B
2 0.50 2 0 2 135 191 GY2 3-2 0-3 3-2
74. VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/A
2 0.50 2 0 2 0 4 V2 0-3 2-1 2-3
75. BLF KK
BLF KK
2 1.00 4 2 0 180 132 GY1 0-2 5-1 2-3
76. DMTK Haraszti Sasok
DMTK Haraszti Sasok
2 1.00 4 2 0 79 35 GY2 4-0 2-1 4-1
77. Budapest Csepel
Budapest Csepel
1 1.00 2 1 0 2 0 V2 2-0 3-2 3-2
78. Budapest Basket
Budapest Basket
2 1.00 4 2 0 103 66 GY1 5-1 0-2 2-3
79. Bikák KK
Bikák KK
2 1.00 4 2 0 115 98 V4 1-1 2-4 1-4
80. Budafoki KK
Budafoki KK
2 1.00 4 2 0 177 88 V1 4-1 1-2 3-2
81. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
2 0.75 3 1 1 138 104 V1 1-2 1-2 1-4
82. JKC
JKC
2 0.75 3 1 1 124 105 V3 1-3 1-2 1-4
83. Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
2 0.75 3 1 1 111 152 V1 2-1 2-3 2-3
84. TFSE
TFSE
2 0.75 3 1 1 42 56 GY6 3-1 3-0 5-0
85. SZPA-HSE
SZPA-HSE
2 0.75 3 1 1 37 77 GY4 2-1 2-2 4-1
86. Kiss Lenke KA/B
Kiss Lenke KA/B
2 0.75 3 1 1 101 70 V1 2-0 0-5 1-4
87. Újpest-MT
Újpest-MT
2 0.75 3 1 1 132 122 GY1 3-1 2-2 3-2
88. Ziccer KS
Ziccer KS
2 0.75 3 1 1 85 101 V1 3-1 2-2 3-2
89. PAFC Basket
PAFC Basket
2 0.75 3 1 1 137 138 GY3 4-1 1-2 4-1
90. Gödi SE
Gödi SE
2 0.75 3 1 1 130 151 V3 1-2 1-4 1-4
91. Budaörsi DSE
Budaörsi DSE
2 0.75 3 1 1 135 118 GY2 2-1 3-2 4-1
92. PAFC Basket/B
PAFC Basket/B
2 0.50 2 0 2 100 136 V1 1-2 1-3 2-3
93. ELITE Basket Törökbálint
ELITE Basket Törökbálint
2 0.75 3 1 1 135 134 GY3 2-1 1-0 3-1
94. Treff 07 SE
Treff 07 SE
2 0.50 2 0 2 0 4 V4 0-2 0-2 0-4
95. Keresztúri SE
Keresztúri SE
2 0.50 2 0 2 0 4 GY1 1-2 2-0 3-2
96. BKG Kos Akadémia
BKG Kos Akadémia
2 0.50 2 0 2 66 118 V7 0-2 0-5 0-5
97. MAFC/B
MAFC/B
2 0.50 2 0 2 114 168 V2 2-2 0-4 2-3
98. Monori SE
Monori SE
2 0.50 2 0 2 95 160 GY1 2-2 1-2 3-2
99. KKS
KKS
2 0.50 2 0 2 58 141 GY1 1-5 1-1 2-3
100. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.50 2 0 2 107 167 V1 3-3 1-1 3-2
101. Atomerőmű SE/B
Atomerőmű SE/B
2 1.00 4 2 0 129 97 V2 2-1 2-1 3-2
102. PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 129 115 V2 12-3 5-7 2-3
103. Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
2 0.75 3 1 1 192 128 GY1 2-2 2-2 2-3
104. PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK Nemzeti Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 182 154 GY1 2-2 2-2 2-3
105. Dunaújvárosi Sárkányok 2005
Dunaújvárosi Sárkányok 2005
2 0.75 3 1 1 129 111 V2 2-1 1-4 3-2
106. Kanizsa KK
Kanizsa KK
2 0.75 3 1 1 157 172 GY1 1-3 3-1 3-2
107. Marcali VSZSE
Marcali VSZSE
2 0.50 2 0 2 83 133 V7 0-3 0-4 0-5
108. GYKSE Szekszárd
GYKSE Szekszárd
2 0.75 3 1 1 162 147 V2 2-2 1-3 3-2
109. Bonyhádi KSE
Bonyhádi KSE
2 0.50 2 0 2 103 177 V1 2-2 2-2 2-3
Ranglisták - Fiú Serdülő
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek