• Férfi NB I. B Zöld
    DEAC DEAC U23
    EKE EKE Eger KOK
    2018. 11. 14. 18:00
  • Női Amatőr NB I. Piros
    PEAC PEAC-Pécs-.
    PINK PINKK SE
    2018. 11. 14. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC
    Suns Sunshine-NY.
    2018. 11. 14. 20:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Mono Monori SE
    MAFC MAFC BME
    2018. 11. 14. 19:00
  • Férfi NB II. Közép A
    Buda Budafok II.
    Gödi Gödi SE
    2018. 11. 14. 19:15
  • Férfi NB II. Közép A
    Biká Bikák KK U23
    Száz Százhalomb.
    2018. 11. 14. 19:30
  • Leány egyetemi Nyugat
    PTE- PTE-PEAC
    Szom Szombathely.
    2018. 11. 14. 16:45
  • Fiú Junior, Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Körm Körmendi T.
    2018. 11. 14. 17:30
  • Leány Junior
    Vasa Vasas AkadÃ.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 11. 14. 18:00
  • Fiú Junior, Kelet
    Szol Szolnoki Sp.
    MEAF MEAFC/A
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fiú Kadett, Kelet
    Alba Alba Fehér.
    MAFC MAFC/A
    2018. 11. 14. 15:30
  • Leány Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    PVSK PVSK Nemzet.
    2018. 11. 14. 16:00
  • Hepp Kupa, Női
    AJKA AJKA - Cser.
    UNI UNI Gyõr
    2018. 11. 14. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Dávi Dávid Korn.
    Ajka Ajka
    2018. 11. 14. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Salg SalgótarjÃ.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 14. 17:00
  • Fiú Junior, Regionális
    TFSE TFSE
    Újpe Újpes-MT/C
    2018. 11. 14. 17:30
  • Leány Junior, Regionális
    Gyak Gyakorló DSE
    Zala Zalaegersze.
    2018. 11. 14. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    ELIT ELITE Baske.
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 14. 17:45
  • Leány Junior, Regionális
    Kani Kanizsai Va.
    Dávi Dávid Korn.
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Baja Bajai Bácska
    PVSK PVSK-Panthers
    2018. 11. 14. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Buda Budaörsi DSE
    KKS KKS
    2018. 11. 14. 20:15
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    PTE- PTE-ÁOK Pe.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 11. 14. 20:15
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Mono Monor SE
    Gödö Gödöllői.
    2018. 11. 14. 17:15
  • JNSZ Előkészítő (U11)
    Szol Szolnoki Sa.
    JKSE JKSE Kenguruk
    2018. 11. 14. 17:45
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    Biká Bikák KK
    BKGD BKGDSE
    2018. 11. 14. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Mikl Miklósi KÃ.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 11. 14. 18:00
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Báta Bátaszék SE
    Bony Bonyhádi KSE
    2018. 11. 14. 18:00
  • Hajdú-Bihar Megye
    Hajd Hajdúbösz.
    DIFE DIFE KK
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fejér megye - Női
    Sióf Siófok
    Old Old Girls
    2018. 11. 14. 18:40
  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
    Misk Miskolci Eg.
    SZIK SZIKLA
    2018. 11. 14. 19:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Hide Hidegkúti KK
    Buda Budai Space.
    2018. 11. 14. 20:15
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Szol Szolnoki Ba.
    Törö Törökszen.
    2018. 11. 14. 20:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    ETIK ETIK NyílÃ.
    All All Star Bo.
    2018. 11. 14. 20:40
  • Vas Megye
    Deck Deck Bistro.
    9700 9700.hu Ing.
    2018. 11. 14. 20:45
  • Budapest, Férfi C
    Semi Semi Pro
    E5vö E5vös NGRK
    2018. 11. 14. 20:45
  • Budapest, Fiú Kadett B
    Újpe Újpest-MT/B
    BLF BLF KK
    2018. 11. 14. 17:00
Kerekesszékes bajnokság - 2018/2019 Kerekesszékes bajnokság - 2018/2019
Legutóbbi - Kerekesszékes bajnokság
0. forduló Soproni Tigrisek - Törekvés SE 2018. november 4. vasárnap 30 - 67
0. forduló DVTK - Soproni Tigrisek 2018. november 4. vasárnap 59 - 69
0. forduló Törekvés SE - DVTK 2018. november 4. vasárnap 62 - 40
0. forduló DVTK - Soproni Tigrisek 2018. október 7. vasárnap 26 - 42
0. forduló Törekvés SE - DVTK 2018. október 7. vasárnap 44 - 15
0. forduló Soproni Tigrisek - Törekvés SE 2018. október 7. vasárnap 40 - 44
0. forduló Soproni Tigrisek - DVTK 2018. szeptember 29. szombat 61 - 38
0. forduló DVTK - Törekvés SE 2018. szeptember 29. szombat 25 - 47
0. forduló Törekvés SE - Soproni Tigrisek 2018. szeptember 29. szombat 41 - 47
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Törekvés SE
Törekvés SE
6 0.92 11 5 1 305 197 GY5 2-1 3-0 5-0
2. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
6 0.83 10 4 2 289 275 V1 1-2 3-0 3-2
3. DVTK
DVTK
6 0.50 6 0 6 203 325 V6 0-3 0-3 0-5
Ranglisták - Kerekesszékes bajnokság
Poszt M. Érték
Poszt M. Érték
Védőlepattanó
Poszt M. Érték
Támadólepattanó
Poszt M. Érték
Összes lepattanó
Poszt M. Érték
Gólpassz
Poszt M. Érték
Szerzett labda
Poszt M. Érték
Eladott labda
Poszt M. Érték
Blokk
Poszt M. Érték
Játszott perc
Poszt M. Érték
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek