• Férfi NB I. B Zöld
    DEAC DEAC U23
    EKE EKE Eger KOK
    2018. 11. 14. 18:00
  • Női Amatőr NB I. Piros
    PEAC PEAC-Pécs-.
    PINK PINKK SE
    2018. 11. 14. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC
    Suns Sunshine-NY.
    2018. 11. 14. 20:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Mono Monori SE
    MAFC MAFC BME
    2018. 11. 14. 19:00
  • Férfi NB II. Közép A
    Buda Budafok II.
    Gödi Gödi SE
    2018. 11. 14. 19:15
  • Férfi NB II. Közép A
    Biká Bikák KK U23
    Száz Százhalomb.
    2018. 11. 14. 19:30
  • Leány egyetemi Nyugat
    PTE- PTE-PEAC
    Szom Szombathely.
    2018. 11. 14. 16:45
  • Fiú Junior, Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Körm Körmendi T.
    2018. 11. 14. 17:30
  • Leány Junior
    Vasa Vasas AkadÃ.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 11. 14. 18:00
  • Fiú Junior, Kelet
    Szol Szolnoki Sp.
    MEAF MEAFC/A
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fiú Kadett, Kelet
    Alba Alba Fehér.
    MAFC MAFC/A
    2018. 11. 14. 15:30
  • Leány Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    PVSK PVSK Nemzet.
    2018. 11. 14. 16:00
  • Hepp Kupa, Női
    AJKA AJKA - Cser.
    UNI UNI Gyõr
    2018. 11. 14. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Dávi Dávid Korn.
    Ajka Ajka
    2018. 11. 14. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Salg SalgótarjÃ.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 14. 17:00
  • Fiú Junior, Regionális
    TFSE TFSE
    Újpe Újpes-MT/C
    2018. 11. 14. 17:30
  • Leány Junior, Regionális
    Gyak Gyakorló DSE
    Zala Zalaegersze.
    2018. 11. 14. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    ELIT ELITE Baske.
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 14. 17:45
  • Leány Junior, Regionális
    Kani Kanizsai Va.
    Dávi Dávid Korn.
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Baja Bajai Bácska
    PVSK PVSK-Panthers
    2018. 11. 14. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Buda Budaörsi DSE
    KKS KKS
    2018. 11. 14. 20:15
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    PTE- PTE-ÁOK Pe.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 11. 14. 20:15
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Mono Monor SE
    Gödö Gödöllői.
    2018. 11. 14. 17:15
  • JNSZ Előkészítő (U11)
    Szol Szolnoki Sa.
    JKSE JKSE Kenguruk
    2018. 11. 14. 17:45
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    Biká Bikák KK
    BKGD BKGDSE
    2018. 11. 14. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Mikl Miklósi KÃ.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 11. 14. 18:00
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Báta Bátaszék SE
    Bony Bonyhádi KSE
    2018. 11. 14. 18:00
  • Hajdú-Bihar Megye
    Hajd Hajdúbösz.
    DIFE DIFE KK
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fejér megye - Női
    Sióf Siófok
    Old Old Girls
    2018. 11. 14. 18:40
  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
    Misk Miskolci Eg.
    SZIK SZIKLA
    2018. 11. 14. 19:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Hide Hidegkúti KK
    Buda Budai Space.
    2018. 11. 14. 20:15
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Szol Szolnoki Ba.
    Törö Törökszen.
    2018. 11. 14. 20:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    ETIK ETIK NyílÃ.
    All All Star Bo.
    2018. 11. 14. 20:40
  • Vas Megye
    Deck Deck Bistro.
    9700 9700.hu Ing.
    2018. 11. 14. 20:45
  • Budapest, Férfi C
    Semi Semi Pro
    E5vö E5vös NGRK
    2018. 11. 14. 20:45
  • Budapest, Fiú Kadett B
    Újpe Újpest-MT/B
    BLF BLF KK
    2018. 11. 14. 17:00
Férfi NB I. A - 2018/2019 Férfi NB I. A - 2018/2019
Legutóbbi - Férfi NB I. A
7. forduló Sopron KC - Atomerőmű SE 2018. november 10. szombat 77 - 67
7. forduló JP Auto - JKSE - KTE-Duna Aszfalt 2018. november 10. szombat 81 - 63
7. forduló Kaposvári KK - Zalakerámia ZTE KK 2018. november 10. szombat 84 - 69
7. forduló Egis Körmend - Serco - TF-BP 2018. november 10. szombat 123 - 60
7. forduló Szolnoki Olaj KK - DEAC 2018. november 10. szombat 99 - 75
7. forduló Pécsi VSK-VEOLIA - Naturtex-SZTE-Szedeák 2018. november 8. csütörtök 85 - 76
6. forduló JP Auto - JKSE - Egis Körmend 2018. november 4. vasárnap 88 - 90
Következik - Férfi NB I. A
8. forduló Zalakerámia ZTE KK - Atomerőmű SE 2018. november 16. péntek 18:00
8. forduló DEAC - Kaposvári KK 2018. november 16. péntek 18:00
8. forduló JP Auto - JKSE - Sopron KC 2018. november 17. szombat 18:00
8. forduló Egis Körmend - Naturtex-SZTE-Szedeák 2018. november 17. szombat 18:00
8. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Pécsi VSK-VEOLIA 2018. november 17. szombat 18:00
8. forduló Serco - TF-BP - KTE-Duna Aszfalt 2018. november 17. szombat 19:00
8. forduló Alba Fehérvár - Szolnoki Olaj KK 2018. november 18. vasárnap 17:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szolnoki Olaj KK
Szolnoki Olaj KK
7 0.93 13 6 1 648 537 GY4 3-0 3-1 4-1
2. Pécsi VSK-VEOLIA
Pécsi VSK-VEOLIA
7 0.93 13 6 1 599 494 GY3 4-0 2-1 4-1
3. Egis Körmend
Egis Körmend
7 0.86 12 5 2 629 549 GY4 4-0 1-2 4-1
4. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
6 0.83 10 4 2 509 446 GY4 3-1 1-1 4-1
5. Sopron KC
Sopron KC
7 0.79 11 4 3 549 533 GY1 4-0 0-3 3-2
6. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
7 0.79 11 4 3 514 509 V3 3-1 1-2 2-3
7. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
6 0.75 9 3 3 482 479 V1 2-0 1-3 3-2
8. Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
7 0.71 10 3 4 561 552 V1 2-1 1-3 2-3
9. JP Auto - JKSE
JP Auto - JKSE
7 0.71 10 3 4 542 547 GY1 2-2 1-2 2-3
10. KTE-Duna Aszfalt
KTE-Duna Aszfalt
7 0.71 10 3 4 525 541 V1 3-0 0-4 2-3
11. DEAC
DEAC
7 0.71 10 3 4 562 598 V1 3-1 0-3 2-3
12. Kaposvári KK
Kaposvári KK
7 0.64 9 2 5 536 551 GY1 2-2 0-3 1-4
13. Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
7 0.64 9 2 5 503 557 V2 1-2 1-3 1-4
14. Serco - TF-BP
Serco - TF-BP
7 0.50 7 0 7 421 687 V7 0-2 0-5 0-5
Ranglisták - Férfi NB I. A
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek